Automobilių vairuotojai stebisi, kad šį ketvirtadienį kelininkai darbuojasi gan vangiai. Panašu, kad juos žiema, kaip visada, užklupo netikėtai...


Žmonės "Anykštai" pasakojo ir stebėjosi, kad vidurdienį kelyje Radiškis - Anykščiai - Rokiškis buvo nuvalyta tik viena važiuojamosios kelio dalies pusė link Rokiškio.
Kviečiame "Anykštos" feisbuko paskyroje pasisakyti, kaip, gausiau pasnigus, vertinate kelininkų darbą. Jūsų komentarus išspausdinsime šeštadienio laikraštyje ANYKŠTA.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Gabriukas

  Nuoroda

  Tai kur mes nuejom...!!!??? Jeigu nebesugebam kelio nuvalyti žiema ypač kaime? TAI KOKIA ČIA VASTYBE??? KLIKA..

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  juk vakar vakare nesnigo, nevalyti visą savaitę, jei ne ilgiau, kur žiūri nuotoliniu būdu dirbanti valdžia, aišku suprantama, juk šįmet nebus rinkimų.

  Prieš mėnesį
 • Tinginių būrys

  Nuoroda

  Šiandien ryte šaligatviai netikėtai slidūs. Ar bus, kad dar juos nuvalys ir barstys?

  Prieš mėnesį
 • Žiema

  Nuoroda

  Tai taip sausio viduryje netiketai.

  Prieš mėnesį
 • Alė

  Nuoroda

  Suprasčiau jei dabar būtų gegužės mėnuo, tai gal ir žiema, netikėtai užklupo, bet ne sausio mėnesį.

  Prieš mėnesį
 • Rita

  Nuoroda

  Anykščių kelininkai miega tik apie pietus pravažiavo per Svedasus o brolis važiavo į darbą i Kupiškį jau 7val ryto kelias nuvalytas. Pabarstytas.. ?????

  Prieš mėnesį
 • Vairuotojas

  Nuoroda

  Viskas gerai su kelininkais, iš dangaus krintančių snaigių nei kelininkai nei komunalininkai negaudo nei Anykščiuose, nei Lietuvoje, nei Amerikoje. Snygis yra snygis, o vairuotojai turi patys vertinti situaciją ir pasirinkti saugų greitį. Šiandien rytą važiavai ir ką, kelias blogas, greitis 60 ir nemačiau jokios problemos.

  Prieš mėnesį
 • Vairuotojui

  atsakymas į: Vairuotojas Nuoroda

  Gal kelininkai dirba nuotoliniu būdu. Yra žmonių, kuriuos jų paslaugos tenkina.

  Prieš mėnesį
 • Vanda

  Nuoroda

  Tai kam patiems miestiečiams valyti šalygatvius, jeigu tokius pinigus susižeria eko. Tai jų su savivaldybe pasirašyta sutartis ir jų rūpestis, kad jie būtų švarūs. Bet iki to labai toli.

  Prieš mėnesį
 • keliai klaikūs

  Nuoroda

  net jei kelininkai važiavo. Išlyskit iš miesto ir pamatysit kas darosi, o čia viekauja dėl pakenčiamų šaligatvių.

  Prieš mėnesį
 • Ponams miesčionims

  Nuoroda

  Mažiau dejuokit dėl nenuvalytų šaligatvių. Sėdit namuos rūras suraukę, nieko neveikiat, tai pasimkit lopetas, šiupelius ir atsikaskit. Labai jau kas kaimo kelius valo. {Patys žmonės savo kiemus pakeles atsikasa, nedejuoja ir kaltų neieško. Kaltinkit dėl visko žiemą motinėlę, kad sniego privertė.

  Prieš mėnesį
 • Pon. miest.

  atsakymas į: Ponams miesčionims Nuoroda

  Žinote, pone, aš 7- tą val. turiu būti darbe Darbovietė už poros kilometrų. Kada man keltis, kad nukasčiau iki darbovietės kelią. Jūs kaži ar norėsite pas mane gydytis, kai valysiu sniegą nuo 3- 4 ryto. O gali prireikti. Adresiuką suradau, žinosiu.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Jau įpusėjęs vidurdienis, o šaligatviai kai kur dar net ne nuvalyti. O kur traktoriaus pravažiuota, negalima paeiti, sniegas kai kur nubraukta, kitur palikta, vietomis slidu. Taikos gatvėj pėsčiųjų perėjos visiškai neatkastos.

  Prieš mėnesį
 • o, Dieve

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Ponios negali paeiti šaligatviu... Sėdėk namuose. Valdžios vietoje visai nevalyčiau, pliusas lauke, nutirps sniegas pats, kam pinigus mėtyti.

  Prieš mėnesį
 • Tai sėkmės

  atsakymas į: o, Dieve Nuoroda

  Yra tokia tvarka, kad komunalininkai tvarkosi su šiukšlėmis, kelininkai su keliais, psichiatrai su nevispročiais...Dirba žmonės. Kiekvienas savo darbą. O gal tu stovi prie Norfos ir prašai centų, nieko nematydamas aplink, Jei suvoki, apsidairyk.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Jau įpusėjęs vidurdienis, o šaligatviai kai kur dar net ne nuvalyti. O kur traktoriaus pravažiuota, negalima paeiti, sniegas kai kur nubraukta, kitur palikta, vietomis slidu. Taikos gatvėj pėsčiųjų perėjos visiškai neatkastos.

  Prieš mėnesį
 • miestietis

  Nuoroda

  čia gal nelabai į temą, bet kas čia pasidarė, kad taip nevalomi mieste šaligatviai, gal kad karantinas, mažai žmonių bendravimo, judėjimo ir yra nurodymas valančiai organizacijai valyti bet kaip. Anksčiau būdavo kai sninga tai valytoos "skrabodavo" nuo 4 ryto, į darbą eidavai jau gerai nuvalyta ir ne bet kaip, smeliuku pabarstyta, dabar ko tai nesigirdi "skrabojimų".Tikėkimės kad padėtis pasitaisys, gal tikrai susidarė kokios netikėtos aplinkybės dėl ko ir suprastėjo valymo darbai.

  Prieš mėnesį
 • Iš kur tokius surado

  Nuoroda

  Kai sniego nebūna, gatvėse būna medžių lapų, popiergalių, nuorūkų ir kitų įdomybių. Negi visus metus taip ir nevalys. Viskas juk taip netikėta.

  Prieš mėnesį
 • Aliute

  Nuoroda

  dabar eini tai per kazkokia tai pliurza , guminiu batu reikia , anksciau buvo sniegas nukastas , smeliu pabarstyta , o dabar , gal raj.valdziai reiketu pereit per miesta ir naturoj isitikint kokia padetis is tikro yra.

  Prieš mėnesį
 • Rokas

  atsakymas į: Aliute Nuoroda

  Žiema, Aliute, žiema... Pernai nesnigo, tai ir sniego nebuvo.

  Prieš mėnesį
 • Ai ai ai

  Nuoroda

  Siaubingi šaligatviai buvo apie 10 val. neįmanoma buvo nueiti iš pušyno iki vaistinės. Nors gryžau apie 12 val. buvo tas pats.

  Prieš mėnesį
 • Pilietis

  Nuoroda

  Iš dalies pateisinu pirmų dienų šaligatvių prastą valymo kokybę. Reikia šiek tiek laiko, kad darbus sustyguoti, sureguliuoti, betgi jau gal 2 savaitės, kai valomi šaligatviai atmestinai. Būtų keista, jei savivaldybė apmokėtų už tokius darbus. Kam pavesta sutarties vykdymo kontrolė?

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Su saligatviu ir gatviu valymu mieste didziausia nesamone. Ramybes mikrorajone saligatviai siandien buvo valomi tik apie 11 valanda, kai visas sniegas buvo jau primintas. Vale su traktoriuku, apderge salia saligatvio stovincias masinas.O jei i ta sluota pateks akmuo ar ledo gabalas ir i stovincios masinos zibinta? Kas atlygins zala, juk siuolaikiniai zibintai kainuoja ir virs tukstancio euru...O ir valymo kokybe-pravaziavus traktoriukui nuvalyta apie metro plocio saligatvio ruozas ir tai ne iki galo,palikta apie poros centimetru koses sluoksnis.Ziburio gatve net ir per pietus dar druskos nebuvo maciusi ir panasu, kad isvis nevalyta...Uztai valytoju traktoriukas tuo metu darbavosi remontuojamos Norfos aiksteleje...

  Prieš mėnesį
 • Vairuotojas Jurgis

  Nuoroda

  Gal pagaliau kai kada kelininkai liausis gyręsi, kad turi daug technikos, smėlio ir druskos mišinio, kad žiemai pasiruošta. O kai ateina tikra žiema ir viskas, dejuojama, kad užklupo žiema netikėtai, kad nespėjama, kad trūksta to ar ano. Gėda. Mažiau pokazuchos, daugiau darbų.

  Prieš mėnesį
 • Tinginiai

  Nuoroda

  Ryte šaligatviai buvo padengti suledėjusiu sniegu, laimė kažkoks didelis žmogus buvo praėjęs, tai taikiau į jo didžiules pėdas. Apie šaligatvių valymą šnekos nėra. Pernai, kol dirbdavo Ukmergės organizacijai priklausiusios moterys, 6 val. šaligatviai būdavo nukasti ir pabarstyti. Dabar žiema, matai, sausy netikėtai, nori, kad jazminai žydėtų ir gegutė kukuotų.Ir vietoj darbo galėtų bezdėti jazminuose...

  Prieš mėnesį
 • memeluok

  atsakymas į: Tinginiai Nuoroda

  pernai žiemą nei sniego , nei ledo nebuvo, tai nei valyti, nei barstyti nereikėjo.

  Prieš mėnesį
 • nemeluok

  atsakymas į: memeluok Nuoroda

  O šiais metais sniego yra, ar tai reiškia, kad, jei nebuvo pernai, tai šiemet nereikia valyti? Įdomiai mąstote.

  Prieš mėnesį