Portalas 15 min.susidomėjo, kodėl neskelbiamas Anykščių ligoninės direktoriaus konkursas.


Nuo pernai gegužės mėnesio Anykščių ligoninei laikinai vadovauja buvęs jos vadovas Dalis Vaiginas.
"Konkursas bus, bet tiesiog dabar yra tokia įtempta padėtis, kad tiesiog mes taip galvojame, kad geriau šiek tiek pralaukti šitą patį baisumą, kol baigsis bent jau ten jau tas židinys ligoninėje, tada jau skelbsime. Čia ne todėl, kad kažkas tai kitaip", - žurnalistams sakė S.Obelevičius.
Savivaldybė Anykščių ligoninės direktoriaus konkursą žada paskelbti šių metų vasario viduryje arba kovo pradžioje.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Petriukas

  Nuoroda

  O koks kieno reikalas, apie konkursą?

  Prieš mėnesį
 • Ona

  atsakymas į: Petriukas Nuoroda

  Užtai ir vaikšto apsmukusiomis kelnėmis, nes vis gumą tempia. Situacija tai ne vakar susidarė, o iškarto, kai meras atleido ligoninės direktirių anksčiau vadovo kadencijos laiko.

  Prieš mėnesį
 • Kita Ona

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  O tegu pabūna. Nors patarėjo ir trūksta.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Nu bet toks pamekenimas vadinamo mero, kad nepagausi nei esmes, nei prasmes! Kaip suprantu, jam svarbiausia miegant pralaukti ta kadencija, ,,sita pati baisuma” ir ok. Norime ir mes, kad tik greiciau ta kadencija baigtusi! Geda ir tiek.Ka zmones galvoja rinkdami, vienas Dievas tezino!

  Prieš mėnesį
 • NU

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Tikra tiesa.

  Prieš mėnesį
 • Patarėjui

  Nuoroda

  Neduok dieve, tokio patarėjo. Kažkas kažką iš kažkur nuleis, o kur Jūsų galvos, juk ligoninė yra savivaldybės dispozicijoje. Kai Vasiliauską atleisti tai savivaldybės reikalas, o kai kažką patiems galvoti reikalingas nuleidimas iš ministerijos, o gal iš dangaus, kad proto įkrėstų ir priverstų dirbti, galvoti. Bus jau du metai, kai šie vadovai dirba, reikalai nejuda, juda tik nepatikusiųjų specialistų valymas. Juk nuo pirmos pandemijos bangos jau metai, per metus laiko buvo daug konkursų paskelbti ir sutvarkyti. Kodėl Rokiškis sugebėjo jau birželio mėnesį paskelbti konkursą ligoninės vadovo pareigybei užimti, o Jūs iki šiol vietoje pirdenat. Jiems irgi tą pati pandemija egzistavo. Ką reiškia, kai dirba specialistai, tikri vadovai. Dabar nebe tie laikai tupčioti, laimi tas kas pirmas. Tai tokios tokelės.

  Prieš mėnesį
 • o kodėl

  atsakymas į: Patarėjui Nuoroda

  Kupiškis neskelbia, kai buvo išsirinkę kažkokį svetimą praėjūną, katras po kelių mėnesių pabėgo išsigandęs dar pirmos pandėmijos bangos. Taip ir dirba ligoninė su laikinu vadovu. Nu tikrai ne laikas tokiu sudėtingu laiku vadovus kaitelioti.

  Prieš mėnesį
 • pirdalui

  atsakymas į: o kodėl Nuoroda

  ziurek savo Anykscius ,kad spetum savo sikna danesti ir gautum pagalba.

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas

  atsakymas į: Patarėjui Nuoroda

  Patarėjas tai ne dievo malonė, o rinkėjų politinės valios duotybė su kurai reikia susitaikyti, nes taip yra sutarta partijų, sudariusių koalicinę sutartį. Ir viskas Anykščiuose yra gerai ir pagal statistiką ir pagal savivaldybės veiklos įvertinimas. Nereikia mums lygintis prie kažkokio Lietuvos užkampio ar pakraščio, kurį minite komentare.
  Anykščiai ne tik žalioji Lietuvos viršūnė! Čia gera vadovauti, gyventi ir ilsėtis...

  Prieš mėnesį
 • Ne tas pats

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  Nežiūrint į tai, kad mero patarėjas yra politinio pasitikėjimo tarnautojas, tačiau jis turi būti atrinktas pagal kompetenciją atrankos būdu. Tai už mokesčių mokėtojų pinigus dirbantis asmuo ir visuomenei ne tas pats, kas užima tas pareigas ir kokią naudą jis atneš. Keista, kai meras giria nieko nenuveikusį asmenį ar savo partijos narį, neįvardindamas jo nuopelnus.

  Prieš mėnesį
 • Administracija

  atsakymas į: Ne tas pats Nuoroda

  Kaip yra apibrėžtos valstybės tarnautojo- mero patarėjo funkcijos, skelbiamos prie pareigybės, tai veiklos ataskaitos neprivalo teikti prieš visą rajoną. Jam užtenka atsiskaityti prieš tiesioginį vadovą.

  Prieš mėnesį
 • **

  Nuoroda

  ligonineje šitiek serganciu ir jau akivaizdu kaip Vaiginas tvarkosi,jei butu Vasiliauskas ,-merasl lauk. iš kart butu pasiuntes,o dabar visi laimingi,kad ir mirusiu kaubureliu dideja.,nereikia laukti pandemijos pabaigos,o konkursa skelbti ir ieškoti specialistu.

  Prieš mėnesį
 • ***

  atsakymas į: ** Nuoroda

  Ar Anykščių slaugos skyrius veikia, ar serga visi?

  Prieš mėnesį
 • Faktas kaip blynas!

  Nuoroda

  Ligoninės reikalai turi labai neraminti mero: vadovo nėra, pavaduotojo nėra, nepriimamas auditorius, medicinos personalas nesukomplektuotas, klientai paslaugas ieško kituose miestuose.. Ką galvoja rajono taryba, savivaldybės vadovai?

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas visiems

  Nuoroda

  Perskaičiau komentarus ir nesupratau, ko mes iš tikrųjų norime ar dirbti ir gyventi, kai normalūs piliečiai ar bele kaip? Juk pas mus ligoninėje dirba gydytojai pensinikai(beveik dauguma). Apie Vaigino palikimą vadovu - tai pati didžiaisia gyvenime klaida. Daugumoje vadovauja jauni perspektyvūs specialistai, dirbantys su naujomis technologijomis, baigę mokslus užsienyje, mokantis užsienio kalbą, sugebantys bendrauti su užsienio šalių kolegomis. Tokių vadovų mums reikia, o ne nupezusių senių. Anykščiuose daug kas norėtų dirbti ir gyventi, bet deja mūsų valdžia ieško kandidatų tik savų.. Ri nkimai vyksta, kas 4 metai, nejaugi taip ir kaitalios vadovus, kaip dabar kai bet, kokiomis priemonėmis gerus specialistus veja iš darbo. Rašėt apie vandenis, būkit ramūs čia bus padaryta taip, kad šis laikinas vadovas bus amžinas, kaip ir Viaginas. Tokie pastebėjimai. Pandemija čia tik priedanga nieko nedaryti, pakol konkursas įvyks, praeis visos pr ocedūros baigsis ir pandemija . Tik noro reikia, bet deja jo nėra, kiek suprantu ir darbo nėra.

  Prieš mėnesį
 • Patarėjas

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Noro dar yra pavadovauti, bet dabar ministerijoje nebėra savų, o savieji Seime taip pat tik opozicijos barščius sriabia.
  Taigi dabar svatbiausia išlaukti ir pasinaudoti esama galimybe, o kai ministerija nuleis nurodymus dėl rajoninės ligoninės veiklos krypties, tada ir įforminsime konkursą dėl būsimo vadovo.

  Prieš mėnesį
 • bus amžinai

  Nuoroda

  tokio amžiaus žmogus jau nebegali eiti į konkursą tai vienas,o antras reikia baigti vadyba (administravimo) mokslus tada galimą eiti į vadovus,o tokių nesigirdėjo.su mokslais. Užtenka erzintis taip manau.

  Prieš mėnesį
 • Tegu bus

  atsakymas į: bus amžinai Nuoroda

  Man atrodo, kad jis vadybą ar administravimą baigęs.

  Prieš mėnesį
 • manau

  atsakymas į: bus amžinai Nuoroda

  Pirmiausia rasti, kad kas nors apskritai eitų į konkursą, o rasti mediką ir dar vadybą baigusį kosmosas. Vaiginas bent jau patirties turi, o kas būna, kai ateina patirties neturintis jau matėm.

  Prieš mėnesį
 • Kam tas konkursas jei gali ir sugeba dirbti Vaiginas .Tie konkursai tai vaikų žaidimas !

  Prieš mėnesį
 • x-ui

  atsakymas į: X Nuoroda

  Tai savivaldybės vadovus suvaikėjusiais laikote? Konkursas vaikų žaidimas? Stipriai čia jūs.

  Prieš mėnesį
 • Cha

  Nuoroda

  kam cia dar skelbiate jei zinote kad ta pati Vaigina paliksite:DDDDDviskas del akiu kaip visad:DDD

  Prieš mėnesį
 • kai pastūmė

  Nuoroda

  tai jau rengs konkursą,o kai nebuvo kam pastumti tai kam čia rengti.Tokią valdžią tik stumti ar traukti, jei skęsta ,kam nors reikia.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: kai pastūmė Nuoroda

  kas čia ką pastūmė???? Ar ne protinga konkurso nerengti, kol pandemija ir daktarai serga? Šaunuolis meras, kad turi savo nuomonę ir vadovaujasi sveiku protu.

  Prieš mėnesį
 • Anonimas

  Nuoroda

  Kai dirbama nuotoliniu būdu, merui patarėjai nereikalingi. Taigi, gerbiamą buvusį mero patarėją D.Vaiginą reikia nuolatiniu direktoriumi paskirti. Ir nebus jokių problemų, nereikia konkursų skelbti. O gerbiamas Vaiginas gerai tvarkosi, turi autoritetą, jis medfikas iš pašaukimo. Tegu dirba sėkmingai.

  Prieš mėnesį
 • Laimė

  atsakymas į: Anonimas Nuoroda

  Yra įstatymai.

  Prieš mėnesį
 • Galvoju

  Nuoroda

  Kai paskelbs ligoninės vadovo konkursą, bus daug norinčių juo būti, vien iš komentarų galima suprasti (daug kam jis nepatinka) laukia naujo vadovo taip kad pasirinkimas bus didžiulis ir dauguma jau bus patenkinti

  Prieš mėnesį
 • atmintis

  atsakymas į: Galvoju Nuoroda

  Bus kiek ir praeitą kartą buvo, buvo vienas Vaiginas, tada jį Tubis atmetė, nes turi savo nuomonę, tada buvo kitas konkursas, nė vieno neatsirado, kol Tubis neatsivežė iš Vilniaus vrm ligoninės ir nesuorganizavo konkurso šou, o kuo viskas baigės, visi žino - fiasko

  Prieš mėnesį
 • į logiška visai

  Nuoroda

  Komentaras puikus tik padarėte klaidelę [už nesuvaldymą]

  Prieš mėnesį
 • Ner mero

  Nuoroda

  Ir čia ne meras.....fui

  Prieš mėnesį
 • vat

  atsakymas į: Ner mero Nuoroda

  čia tai meras, jam nerūpi pletkai ir intrigos, rūpi žmonės ir jų sveikata. Kas ir būtų, jeigu šokinėtų pagal kiekvienos nepatenkintos bobutės dūdelę.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Dabar geri pinigai eina

  Prieš mėnesį
 • Aha, tiksliai!

  Nuoroda

  Palauks, kol Vaiginas sugebės reikiamai tam konkursui pasiruošti. o gal net ir klausimus žinos... Paminėsit mano žodį!

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: Aha, tiksliai! Nuoroda

  Ar vėl komisiją sudarinės Tubis? Atsimenate, kaip Vaiginas pastatė į savo prisijotą balą Tubį, kai prieš konkursą paklausė, ar bus sąžiningai vertinama?

  Prieš mėnesį
 • Stebėtojas

  Nuoroda

  Mėre, laikinasis tai kaip šluba antis Tamstos ...

  Prieš mėnesį
 • Ligonė

  Nuoroda

  Geras ir laikinas direktorius.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Suprantama, kai etatiniai meto patarėjai šiuo metu nebegali patarti merui dėl sveikatos apsaugos paslaugų politikos ir ligoninės valdymo rajone, tai tinka bet kokioj baloj esantis ligoninės vadovas, nors iš koalicijos partnerių ir mero pavaduotojo partijos yra visai tinkamas kandidatas įstaigos vadovavimui paskiri be konkurso, kol būtų suvaldyta palaida bala ligoninėje.

  Prieš mėnesį
 • Leo

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Žiemos nepragyvenome, bet pokštauji kaip melagių dieną, nebent tamstelei su galva netvarka. Visai nusišneki, nebent svajoji, kad ligoninė galutinai sunyktų.

  Prieš mėnesį
 • kada sergantis

  Nuoroda

  letinemis ligomis gaus gydyma ,kas cia dedasi,negalim a patekti pas specialistus ,gal gana tyciotis is serganciu zmoniu

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: kada sergantis Nuoroda

  kur tavęs ieškoti, kad pakonsultuoti? Įvairių specialybių gydytojai laukia nesulaukia, o tu dejuoji, kad tavęs...neranda.

  Prieš mėnesį
 • Jo karantnas smogė per galvą

  atsakymas į: kada sergantis Nuoroda

  Aš gaunu. Kodėl tu negauni? Gal neprašei?

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: kada sergantis Nuoroda

  Kam reikia gydymo tas ir gauna, reikia visų pirma kreiptis, o ne rašinėti ką viena boba sakė

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  o kam tas direktorius jei tiek laiko nėra ir nereikia

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  pats laikas - naikinti direktoriaus pareigybę! Užteks ligoninei ir brigadieriaus...

  Prieš mėnesį
 • tik

  Nuoroda

  neprileiskit laikinojo vadovo prie konkurso arciau kaip 5 kilometrai,nes visai bus kaput ligoninei.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Šiandien tefteliu koncervu atsdariau vienas akys tik žiūri.Fui net nekastavojau.

  Prieš mėnesį
 • atsakymas į: Nuoroda

  Na ir kas. Juk juodus ikrus irgi iš kilkių akių gamina. Valgo žmonės, didelius pinigus moka.

  Prieš mėnesį
 • tai kitaip

  Nuoroda

  Čia ne todėl, kad kažkas tai kitaip", - žurnalistams sakė S.Obelevičius. Tai citata. Ką ji reiškia?

  Prieš mėnesį
 • Jolanta

  atsakymas į: tai kitaip Nuoroda

  Reiškia, kad nukvakusi bobutė siuntinėja skundus visoms institucijoms ir ieško š...j smegenų.

  Prieš mėnesį
 • Jolantai

  atsakymas į: Jolanta Nuoroda

  Kartu ieškote tų smegenų?

  Prieš mėnesį
 • Logiška

  Nuoroda

  Kas norės eiti įstaigai, kur kas antras serga. Pasiskiepys visi, persirgs ir bus tas konkursas. Gal neateis vėl koks atsilupėlis vadovauti?

  Prieš mėnesį
 • Logiška visai

  atsakymas į: Logiška Nuoroda

  Dar bus premijos už viruso plitimo suvaldymą.

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  Nuoroda

  Net pirstelėjau iš nustebimo. Meras žino, kad jo komandos narys, paskirtas vadovauti ligoninei vietoje direktoriaus, medicinos mokslų daktaro, ėmė ir užkūrė savo valdose židinį, nesuderinęs su valdančiaja koalicija.
  Ar tik nebus ligoninėje užkurtos valstietiškos opozicinės politikos pinklės prieš koncervatorių merą?

  Prieš mėnesį
 • Medikė

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  Tamstai laikas pas Gustą, nerišliai čia kažkokias nesąmones rašote.

  Prieš mėnesį
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: Medikė Nuoroda

  gal cekavas pirstelėjimas Medikei dėmesį išblaškė ? :)

  Prieš mėnesį
 • Įdomu

  Nuoroda

  O kada bus skelbtas konkursas Anykščių vandenų vadovo pareigoms užimti

  Prieš mėnesį
 • Vinca

  Nuoroda

  geras ir sytas , vaikscedamas pa ligoniny da nepasklysta zyna pra kur inteit a iseit jau kiti padeda .

  Prieš mėnesį
 • Ačiū

  atsakymas į: Vinca Nuoroda

  Ačiū, navigatoriau...

  Prieš mėnesį
 • galvoju

  Nuoroda

  Laukia,kad daugiau išmirtų,bus lengviau Anykščiams..

  Prieš mėnesį