Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kada

  Nuoroda

  Kada matėt nors viena politiką ,kuriam rūpėjo gyventojas ,paprastas darbininkas ? Nebent Leonui rüpejo gyventojai ,o ne kišene .

  Prieš mėnesį
 • Faktas kaip blynas!

  Nuoroda

  Kam reikalingas Socialinės gerovės centras, jei jo darbuotojas Donaldas Vaičiūnas, atsakingas už pagalbą benamiui, suranda daugybę priežasčių, kodėl tokiems žmonėms nepadedama. Naikinkit šią biurokratinę ir niekam nereikalingą įstaigą arba keiskit darbuotojus jautriais ir norinčiais suprasti bėdą ištikusį žmogų.

  Prieš mėnesį
 • D

  atsakymas į: Faktas kaip blynas! Nuoroda

  Kiek jaunų po siukslunus knaisiojas ir jiems gerai, nepriversi jų dirbti ir jiems jokia užuojauta nereikalinga, nereikia čia svaigti apie užuojautą.

  Prieš mėnesį
 • K

  atsakymas į: Faktas kaip blynas! Nuoroda

  Benamiai nenori tokių paslaugų, jie pasirenka tokį gyvenimą patys.... Nieko čia naujo, atsilikę tokie, kurie to nesupranta....

  Prieš mėnesį
 • Retorinis

  atsakymas į: K Nuoroda

  jūs paklauskit, kada Vaičiūnas ar kitas asmuo kalbėjo su benamiu dėl jo padėties? Gera pasakyti, jie to ar ano nenori. O kas pasiteirauja, pakviečia, pasiūlo... Tai kodėl, jei poreikio pagalbai nėra, nelikviduojamos tokios neva pagalbos įstaigos?

  Prieš mėnesį
 • Esantis šalia centro

  atsakymas į: Retorinis Nuoroda

  Man asmeniškai iš šono labai įdomu kodėl klausiama apie benamių situaciją būtent Donaldo, kuris yra visiškai neorientuotas apie esamą situaciją, kuris net nedirba su jais. Teko savanoriškai prisidėti prie centro labdaringų akcijų, jos buvo įvairios, viena iš jų prieš Kalėdas lauke dalintas karštas maistas keletui šios grupės asmenų, Donaldo nei su žiburiu nesimatė o spaudai komentuoti gali.

  Prieš mėnesį
 • #

  atsakymas į: K Nuoroda

  Tai kam tada tos paslaugos?

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Kai miršta dar darbingo amžiaus žmonės, o mero pavaduotojas, vienos iš valdančiųjų politinės partijos lyderis sako, kad nereikia to dramatizuoti, tai susidaro įspūdis, kad politikas kalba apie šernus ir AKG poveikį jų populiacijai rajono teritorijoje.

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  I am making 10,000 Dollars at home own laptop .Just do work online 2 to 4 hour properly . so i make my family happy and u can do Check it out what i do….....https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį