Sausio 17-ąją, sekmadienį apie 7.30 val. Anykščiuose, J. Biliūno g. rastas benamio vyro (g. 1951 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Vyro kūnas rastas nerakinamame lauko tualete.

 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Greičiausiai 70-ies metų benamis tualete sušalo.

Plačiau - "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • skaitytojas

  Nuoroda

  oi kiek vietos anyksciuose benamiams ikurti gyvenama busta.stovi vaiduokliai tuoj sugrius .ir ligonine sena ir naujoj -sokius galima daryt

  Prieš mėnesį
 • Poniai

  Nuoroda

  Marijonai gal reiketu kelti klausymą ne benamiu katėms ,bet benamiais gyventojais pasirūpinti ? Valdžiai didelis minusas ! Nesugeba susitvarkyt ,,,kam tokius žmones ir renka mikštakiausius ?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Poniai Nuoroda

  Benamių bent jau didesnės jų dalies problema, kad jie nepriima pagalbos. Visiems šimtus kartų siūlyta ir Debeikiai, ir Troškūnų ligoninė bent per šalčius, bet jie atsisako, nes ten reiks laikytis taisyklių, negert...

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Tamsta konstatuojate, kad dėl susikurtų prievartos taisyklių žmonės turi mirti šaltyję. Matyt niekaip šitų sovietinių diktatorių galvose netelpa žmogaus laivė. Žmogus prieglaudos ir pagalbos prašyti turi turėti visada, jeigu savo elgesiu nekenkia kitiems ir negadina benfro naudojimo turto.
  Ar tos įstaigos administracija yra dievai, kad gali savo taisyklėmis atimti galimybę iš žmogaus ir apriboti gauti gyvybiškai būtiną paslaugą?

  Prieš mėnesį
 • Nu

  atsakymas į: Poniai Nuoroda

  Tai priglausk kokį kietaskūri

  Prieš mėnesį
 • SAVYBLEDOJ

  Nuoroda

  tiek prikurta socialiniu tarnybu bet jos pasirodo nedirba ir siais laikais gyvena miesto centre ir dar lauko tualete,tai kam jos

  Prieš mėnesį
 • A kurgi

  Nuoroda

  tas nerakinamas lauko tualetas Biliūno gatvėje yra? Kai prireikia atlikt gamtinius reikalus, tai nors kur prie medžio maukis kelnes, visi tualetai lauko užrakinti. "Norfoje" tualetai irgi užrakinti, pinigus praryja automatas ir durys neatsidaro.

  Prieš mėnesį
 • Vietinė nejautra

  Nuoroda

  Rajone yra kelios iš biudžeto išlaikomos socialinę paramą, paslaugas ar gerovę teikiančios įstaigos, tačiau nei viena net piršto nepajudino, kad pagelbėti žmogui.

  Prieš mėnesį
 • Egi

  atsakymas į: Vietinė nejautra Nuoroda

  tik per rinkimų vajų reikalingi dėl balso biuletenio. Net ir venas aktyvus visuomenininkas reklamavosi kaip draugiškai skatino balsuoti šios socialinės grupės žmones už naujai atvestą mūsų anykštėno įpėdinį į Seimą

  Prieš mėnesį
 • Pušynas

  Nuoroda

  39 straipsnis iš visuomenės informavimo etikos kodekso skelbia, kad mirties atvejais žurnalistai neturėtų piknaudžiauti bei aprašomomis istorijomis gali žeisti artimųjų jausmus ir informacijos vartotojų jautrumą.
  Ačiū už supratimą ir pagarbą skaitytojams bei mirusio žmogaus orumui.

  Prieš mėnesį
 • Tai jau taip

  Nuoroda

  Kas šiltai gyvena, sušalusio neužjaučia.

  Prieš mėnesį
 • W

  atsakymas į: Tai jau taip Nuoroda

  Žmonės pasirenka patys gyvenimo būdą. A. A. A.

  Prieš mėnesį
 • Pamąstymui

  Nuoroda

  Nebėr žmogaus - nebėr problemos.
  Benamių nakvynės namai - pačių benamių reikalas.
  Ar sutinkate, socialinių paslaugų teikimo specialistai?

  Prieš mėnesį
 • daug metų

  atsakymas į: Pamąstymui Nuoroda

  tokie namai "senjorų prieglobstis" veikia Troškūnuose. Deja, profesionalūs benamiai pabėga iš tokių šiltų ir sočių namų pasitaikius pirmai progai, kai sužino, kad teks nebevartoti alkoholio. Tad tokios realybės ir taisyklės visose Lietuvos panašiose įstaigose, ne išimtis ir Anykščių rajone.
  Dar galima kreiptis pas Donaldą priešais bažnyčią , visiems tokiems turi suteikti paslaugas, juk didžiuliai soc.ministerijos skiriami pinigai tam čia ir sėkmingai įsisavinami.

  Prieš mėnesį