Lietuvoje tęsiasi dėl koronaviruso pandemijos įvestas karantinas. Kaip manote, ar jau atėjo laikas švelninti jo sąlygas? Kaip, Jūsų akimis, karantino taisyklių laikosi Anykščių rajono gyventojai?
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pašalpynis

  Nuoroda

  O ksda mum eilė ateis vakcinuotis, kodėl niekas neskelbia. Dėl karantino tai mums tas pats- namie sėdim, pašalpas gaunam, nereikia atidirbinėti už pašalpas. Galėt toks karantinas ilgiau tęstis, tik reiktų pašalpas padidinti.

  Prieš mėnesį
 • Reikia

  Nuoroda

  Būtinai reikia karantiną tęsti, nors ir kokį pusmetį. Galima pakentėti, kad tik koroną įveikti. Būtinai reikia skiepytis, kai tik eilė ateis, jokių kvailų išvedžiojimų ir gąsdinimų neklausykime. Tik reikia tvarkoingai organizuoti vakcinavimą, kad žmonės žinotų kada tai vyks, kokiai grupei žmonės priklauso. Kad nebūt jokių blatų, giminysčių, kyšių, apgavysčių.

  Prieš mėnesį
 • Sveikuolis

  Nuoroda

  Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Pirma, nei pasaulyje, nei Lietuvoje nėra jokios pandemijos, yra tik epidemija, kuri nesiskiria nuo anksčiau buvusių kitų virusų epidemijos. Antra, nėra jokio karantino, yra tik diktatūrinis režimas. Karantinas yra užikrėtusių arba įtariamų, kad gali būti užsikrėtę ir yra potencialūs užkrato platintojai, izoliavimas, įvedant jiems judėjimo laisvės ar socialinio kontakto apribojimus. Judėjimo laisvės apribojimas laisviems žmonėms, teisių į darbą, į normalų mokslą, į normalių medicinos paslaugų gavimą atėmimas yra ne karantinas, bet fašistinio režimo požymiai. Fašistinio režimo pavyzdys yra 20 a. fašistinė Vokietija. Ten žydai neteko politinių teisių ir tapo trečiarūšiais gyventojais, kiekvieną dieną patirdavo žeminimą, bauginimą ir diskriminavimą, gaudavo perpus mažesnę maisto normą, negalėjo laisvai judėti ir bendrauti su kitais žmonėmis, privalėjo nešioti juos išskiriantį ženklą – geltoną Dovydo ženklą. Šiandien visi žmonės priversti nešioti juos išskiriantį ženklą – Kovydo kaukę. Nors gerai žinoma, kad kaukės nėra skirtos apsaugai nuo virusų. Beje, kaukių nešiojimą, atstumo laikymąsi jau anksčiau išbandė Gvantanamo kalėjimo kaliniai. Pasak pareigūnų, dėl kalinių apsaugos. Viskas juk daroma dėl žmonių gerovės. Nejaugi pripažins, kad dėl kitų tikslų.
  Užuot leidus sveikiems žmonėms, neturintiems gretutinių ligų, persirgti ir įgauti kolektyvinį imunitetą, pamirštamas mokslas ir vykdomas eksperimentas su žmonėmis: iš žmonių daroma šiuolaikinėmis technologijomis lengvai valdoma biomasė, jie paverčiami gyvūnais, už kuriuos viską sprendžia jų šeimininkas – valdžia. Gyvūnas neturi teisės atsisakyti skiepytis eksperimentinėmis, per daugelį metų neišbandytomis vakcinomis.
  Už Baltarusijos laisvę! –skelbia Lietuvos propagandistai. Jie sako tiesą - už beveik 30 km nuo Vilniaus yra laisvė. Ten žmonės gyvena laisvėje, džiaugiasi gyvenimu, kurį priversti pamiršti paprasti Lietuvos gyventojai, nes Lietuva yra Vakarų kolonija, gyvenanti pagal Vakarų šeimininko nurodymus, kurie nepagrįsti nei protu, nei mokslu.
  Baltarusija, kuri pavasaryje vadovavosi mokslu, protu ir geru sveikatos priežiūros paslaugų teikimu, šiandien gali džiaugtis rezultatais. Nors ir didelis sergančiųjų skaičius (23661 žmonės milijonui gyventojų, Lietuvoje – 61701 milijonui gyventojų), bet mirtingumas yra nedidelis palyginus su Lietuvos (Baltarusijoje 166 mirę žmonės milijonui gyventojų, Lietuvoje 894 milijonui gyventojų). Baltarusijos valdžia gerai suvokė, kad nesąmoningos kovos prieš virusą priemonės, kurias taikė ir toliau taiko Lietuva, visose srityse pridarys daug daugiau žalos nei virusas padarytų.
  Nenormalus sveikatos priežiūros paslaugų teikimas, žmonių muštravimas, kasdieninis nervinimas, neskatinimas sveikai gyventi – daug vaikščioti ir be baimės kvėpuoti grynu oru, o ne kaukėje susikaupusiais virusais ir bakterijomis, baimė dėl ateities savo padarė, gyventojų imunitetas nusilpo. Todėl dabar virusas ir darbuojasi. Ir galo Lietuvos valdžios durniavimui nesimato, per rinkimus iš į rinkimus atėjusių rinkėjų valdžią gavę sugeba tik labai gerai žaisti žaidimus dėl vietos prie lovio, bet proto mažai turi ir yra dar labiau parsidavę, uoliai tarnaujantys ne Lietuvos interesams, bet liberaliojo globalizmo ideologijos šeimininkui. O mes Lietuvos gyventojai esame kaip gyvūnai, neturime teisės spręsti ne tik savivaldybės ar valstybės reikalus, bet ir spręsti savo asmeninius reikalus. Pasakė šeimininkas, kad reikia nešioti kaukes – nešiojame, nes nenorime būti nubaustais, pasakė, kad negalima važiuoti pas artimuosius – nevažiuojame, nenorime būti nubaustais, pasakė, kad reikia skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis – skiepijamės, nes norime gauti „bilietą į laisvę“ ir t. t. Todėl nėra prasmės klausti ką reikia daryti, nes šuns balsas į dangų neina.

  Prieš mėnesį
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Kodėl tavo mylimos Rusijos mylimas fašistas Putinas tai vadina pandemija? Tuo pačiu, kodėl Putinas bučiuoja tik berniukų bambas?

  Prieš mėnesį
 • I

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Vargai zmogau, kol parasei... Na, kiekvienas nuomonę turi... Bludna, bet turi.... Graudu...

  Prieš mėnesį
 • Justė

  Nuoroda

  Vienareikšmiškai negalima dar švelninti. Tokia tauta esam, kad kai gražiai sako, retas kuris supranta, reikia draudimų, baudų, kitokių priemonių. Kai pagaliau skaičiai pradėjo mažėti, viską sušvelninti, manau, labai blogai, nes vėl viskas iš naujo gali būti, kaip sakant trūkt už valdžių - vėl iš pradžių. Na o tiems, kuriems viruso nėra ir ant savo ir kitų sveikatos nusispjaut siūlau nešiotis su savim kokį tekstą, kur tai patvirtinat, medikams bus lengviau nuspręsti kam lovą skirti su deguonimi, kam be.

  Prieš mėnesį
 • Kažkaip neaišku

  Nuoroda

  Kai pasaulis šaukė virusas ,tai mùsu politikai rėkė nėr ko varźyt laisvės,, ,,korona vystėsi ,prezidentas pilnoj salej žmonių su šypsena ,be kaukes ,,,,Atėjo Šimonis ,rekavimai “ mažai padare valstiečiai “ tauta serga ,,reikia varžyti ,uzdaryt viską ,,,mirtys auga kasdien ir daugiau ,o čia ....ar švelnint? Kažkoks nesusipratimas,ar aplamai nieko nebuvo ,tiesiog gripas ? O kooperacijos norėjo prakišt skiepus ? Kaip suprast .?

  Prieš mėnesį
 • Neramu

  Nuoroda

  Kažin a mano pasėliai nesustips.Jeigu sustips ,badaus visi.Kazna kokios pašalpos bus ar nebus už situs šaltus dienus???

  Prieš mėnesį
 • gtg

  Nuoroda

  turbut jau dauguma nustojo tikėti tomis pasakomis,ir suprato,kad jokios čia pandemijos nėra,ta liga tik ant popieriaus.

  Prieš mėnesį
 • nesuprantu

  Nuoroda

  valdzios imituoja ,kad dirbabet nezino turbut ka bedaryt daryt ,o es uzimam pirma vieta del mirtingumo,tai kas cia negerai,kas cia dedasi

  Prieš mėnesį
 • Ei slunkiai!

  Nuoroda

  Yra ir kitokių būdų patekti į kapo duobę! Visai nebūtina prisišaukti sau Covid 19 virusą, kad jis tave nugalabytų.

  Prieš mėnesį
 • SVARBU ŽINOTI

  Nuoroda

  Deividas Meškauskas – apie pokyčius gyvenime: likus be šokių viskas apsivertė aukštyn kojomis

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/pokyciai-deivido-meskausko-gyvenime-karantinas-priverte-daugiau-laiko-skirti-seimai-ir-kulinarijai-1050-1436552#_?copied

  Prieš mėnesį
 • kolonija

  Nuoroda

  Visa tai vadiname demokratija, laisvę, valstybę į kurios konstituciją nusivalome kojas ir einame toliau vykdydami sąmokslininkų įsakymus. Tie visi vykdytojai gauna už tai pinigus, bet neprisiima atsakomybės už žmonės. Man tai dvokianti demokratija. Tai pamirškime žodį laisvę ir jos minėjimus. Jei yra naudojama prievarta, grasinimai prieš laisvos nepriklausomos valstybės piliečius. Kur mes nuėjome su savo laisvę ir demokratija? Valdžia dirba savo šeimininkams, o mes tranaujame valdžiai , nors jie gyvena iš mūsų kišenės. Kur žmogaus teisės? Jei būsime tokie paklusnus avinai, po kiek metų nebebus tokios kaip Lietuva ir bus ištrinta visą valstybės istorija. Jūs gerai pamastykite, ar už tokią lausvą Lietuvą kovojo jūsų seneliai ir tėvai. Gerbdami jų atminimą turėtume būti žmonėmis, bet ne valdomais avinams.

  Prieš mėnesį
 • Av

  atsakymas į: kolonija Nuoroda

  Jei mūsų valdžia turi šeimininkus, kurių valią vykdo, tai reikia surasti, kad kokie nors JAV ar ES biurokratai. Bet Rusija šeimininkų nei JAV, nei ES neturi. Tai kieno valią vykdo ten? Gal tiesiog SVEIKAS PROTAS YRA šeimininkas? Avinai - tai tie žemo intelekto žmonės, kur bandoje bliauna, kad virusio nėra, Todėl LIETUVI, nebūk avinu, gerbk savo protėvius ir DUOK Į MORDĄ avinui, kuris pabando meluoti, kad nėra viruso, kaukės nesaugo, vakcina kenkia ir pn. Avinų vieta: tvartas - skerdykla - puodas - stalas.

  Prieš mėnesį
 • Ėdi

  Nuoroda

  Užteks jau to namų arešto.

  Prieš mėnesį
 • petras

  Nuoroda

  Ponai ir ponios, čia ne karantinas, čia betvarkė. Pvz.žmogus saviizoliacijoj,o jis su fūra į užsienį važiuoja, pinigėlius kala.Ir visiems pofig...

  Prieš mėnesį
 • Duobkasys

  Nuoroda

  Laikas laikas ! O tai laidotuvių sumažėjo, darbo man sumažėjo, firma "Anapilio varpai" jau tuoj atsidurs ant bankroto ribos. Ne tik švelninti! Visai ribojimus ir kaukes reikia atšaukti !! Lietuva be duobkasių - Lietuva be ateities !!!

  Prieš mėnesį
 • Konkurentas

  atsakymas į: Duobkasys Nuoroda

  Nereikėjo kainų užsiplėšt, mūsų firma dirba dviem pamainomis, ir tai eilės. Bet jūsų minčiai pritariame- dirbsime trimis pamainomis

  Prieš mėnesį
 • Kol

  Nuoroda

  Priims naujus įstatymus žmonių smaugymo finansinius tol ir galios karantinas, vieno automobilių taršos mokesčio neužtenka dabar priims kasmetinį mokestį ir turtą apmokestins ir dar daug mokesčių kad žmonės būtų ramesni užtai ir karantynas

  Prieš mėnesį
 • Kažkas

  Nuoroda

  Čia ne taip su šita liga

  Prieš mėnesį
 • M

  atsakymas į: Kažkas Nuoroda

  Gudruolis. Neturite kas veikti...

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023. OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ======>>>>>>https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • stop

  Nuoroda

  Paskaiciusi visus komentarus drasiai sakau,kad karantina reikia dar stiprinti ,o ne švelninti,nes ne visiems galioja zodis,-karantinas.zmones nesisaugo ir buriuojasi ir parduotuvese nesijaucia kad privalome saugoti save ir kitus,visi atsipalaidave nelaiku.Karantina testi iki pavasario ir dar ziureti kokia bus situacija.

  Prieš mėnesį
 • zita.

  Nuoroda

  Vilniuj,Kaune zuja šimtai tūkstančių auto ir niekas nestabdo,o utenon ar kupiškin važiuoja dvidešimt auto ir abaldujai stabdo. viešpatie su viešpačiukais...

  Prieš mėnesį
 • Darius

  atsakymas į: zita. Nuoroda

  Ir reike stabdyti ir bausti..pasmus kaimiečei ir miestiečiai priprate pulkais parduotuves vaikšcioti...vazinėti...policinkai da geri perdaug...aš visus baušciau už gastroles.nesilaikancius

  Prieš mėnesį
 • Elena

  Nuoroda

  Ar svelnint reiketu pavest seniunam savo seniunijose , jie zino padeti , sergamuma seniunijos ribose , ir nusprestu ka galima leist , o kam dar sugriestint salygas , kaip pavyzdi galiu pateikt , kad slidinet galima arba zvejot , o visokie jubiliejai ir pasilinksminimai nukelt vasarai ,

  Prieš mėnesį
 • nuomonė

  Nuoroda

  Faktas, kad nieko švelninti kolkas nereikia, o ribojimai veikia. Reikia riboti viską kaip dabar iki vasario 28d., o tada gal ir galmės šnekėti apie kažkokius švelninimus. Nes dbr skaičii dar pakankamai dideli. Kenčiam per tuos, kurie yra savanaudžiai ir nesugeba pasisaugoti. per tokius LOC...US. :( . Juk visi norime grįžti į normalias darbo sąlygas ir darbuotojai ir studentai. O renginius dar draust ir draust, juk ne jie svarbiausi.

  Prieš mėnesį
 • Aldona

  Nuoroda

  gal butu galima svelnint kavinese , labai nuobodu sedet namuos , o kavinej susitinki su draugais , padarai brendziuko , juk galima butu islaikyt ir 2m. atstuma , sedi prie vieno staliuko , draugas ar drauge prie kito ir taip kokiu 6 zmones uzimtu visa kavine .

  Prieš mėnesį
 • Va

  atsakymas į: Aldona Nuoroda

  Pritariu, bet tokio sąmoningumo reikia kaip jūs rašot, o deja, vaje vejė...ne su mūsų tautele

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Reikia švelnint, persirgs visi savaime, nes ligoninėje lyg ir nelikę darbuotojų sveikų, Ar dar gydo ten? Bus imunitetas iki grabo lentos, kai persirgs.

  Prieš mėnesį
 • Manantis

  Nuoroda

  Geriausiu atveju po Velykų užduokite tokį klausimą.

  Prieš mėnesį
 • Senjoras

  Nuoroda

  Karantiną dar reikia tęsti, kol užsikrėtimų skaičius sumažės iki minimumo. Labai gaila, kad kai kas nesilaiko jokių taisyklių, nesisaugo patys ir kitų nesaugo. Labai svarbu vakcinavimo reikalai. Pavyzdžiui, Utenos rajone spaudoje viešai paskelbta kiek kiekvienoje seniūnijoje yra pensininkų, kurie bus skiepijami pirmoje eilėje ir kur vyks seniūnijose tie skiepijimai.Kodėl Anykščuose apie tai nutylima, gal nesiruošiama vakcinavimui. Tik vicemeras Žiogelis spaudą informavo, kad sudarytas 100 žmonių sąrašas poliklinikoj ir kad skiepijimai vyks A.Baranausko mokyklos sporto salėj. Ar rajone yra tik 100 pensininkų?

  Prieš mėnesį
 • Ciocė

  atsakymas į: Senjoras Nuoroda

  Pensininkus pirmiausia reikia skiepyti,nes jie namuose sėdi,o į darbą einantys palauks iki pensijos.

  Prieš mėnesį
 • Utena

  atsakymas į: Senjoras Nuoroda

  Meluojate. Utenoje paskelbti kiekvienos seniūnijos socialinės darbuotojos telefono numeriai ir klaidingai parašyta, kad reikia skambinti kiekvieną darbo dieną iki 17.00. Šiandien po 16 val. niekas neatsiliepė.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Jakiu švrelninimu.Taigi karona niekur neišeja. Susirgimų gal ir mažėja, bet nelabai daug. Skiepijimai stringa, nežinia kada mums- eiliniam žmageliam eile atejs. Kol visi išrinktieji bus paskiepyti, gal praejs kakie du metai. Gal sulauksma, jei nenumirsma. A gal ir nuslepia kai kas duomenis. Pristeigta visakiu įstaigų, sveikatos centrų, valdininkų daug, vieni kitus dubliuoja, nežina kas užu ku atsakingas, užtai ir nabašnykų skaičius nesueina. Betvarke šaly šituo klausimu, Sveikatos ministeris kaip koks vaikas niekus paisto, matos, kad nežina padetes arba neturi bvales ku nors daryti. A žmones daugumoj nesisauga, kaukes nešioja netaisingai, neslaika atstumų. Par Kaledų švintes ir naujus metius daug kas baliavoja suszmeti kruvon ir jakiu taisykliu nežiurėja. Je palicija kožna namuos gi neatejs ir nenubaus. Aš misliju kad karantinu raikt pratest bent pusmečiui.

  Prieš mėnesį
 • Ei,

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  praleidai progą seniūną pagirti- gausi

  Prieš mėnesį