Daiva GOŠTAUTAITĖ – OŠKELIŪNIENĖ, žurnalistė:

 

1.Metų įvykis po dangum Anykščių.

Šis vajus praūžė visoje Lietuvoje, Anykščiuose taip pat atsirado jam neabejingų. Kalbu apie iniciatyvas klausytis, iš kurios pusės šunys loja, ir lėkti jų gelbėti. Ir visai nesvarbu, kad tie šunys kartais loja todėl, kad jie šunys – jų toks darbas – loti. Esu už kaip įmanoma geresnes sąlygas gyvūnams, norėčiau, kad kiekvienas jų gyventų prabangoje, taip pat manau, kad tikrai reikia bausti tuos, kurie nesirūpina savo gyvūnais, bet visame kame pirmiausia reikia vadovautis sveiku protu...

2.Metų nusivylimas.

Dar vieni metai praėjo be jokių rezultatų – į naujus metus žengiam taip ir nesužinoję, kuo baigėsi vieno garsaus žmogaus garsi byla. Koją bylos baigčiai pakišo „korona“ arba garsaus žmogaus visai negarsus angelas sargas.

3.Metų sensacija

Didelių sensacijų rajone šiais metais lyg ir nebuvo: nei STT ką nors suėmė, nei kokie žymūs anykštėnai labai „prisičiūdijo“. Gal tik pavasarį kelias dienas žmonės spėliojo: įrengs laikinai paskirtas Anykščių ligoninės direktorius Karščiavimo kliniką ar neįrengs. Įrengė, stovi, bet ar ten kas nors ką nors veikia, nelabai aišku...

4.Metų „bajeris“.

Tubingo trasa ant Kalitos kalno. Jeigu taip būtų pasielgęs koks verslininkas, tai garantuotai būtų gavęs nemenką baudą, piršteliu pagrasyti - nu nu nu - nebūtų užtekę. Tačiau kai savivaldybei priklausanti įmonė „neapsižiūrėjo“ ir nuo liepos iki gruodžio pradžios eksploatavo nelegalią trasą, tai „ups“. Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu.  

5.... ką manote apie koronaviruso pandemiją?

Nei 5G, nei čipavimo teorijomis aš netikiu. Šio siaubo akivaizdoje norisi kliautis mokslu, o ne pseudoįrodymais.
Nors pirmo karantino metu buvo daugiau nerimo, tačiau atrodė, kad ateis vasara ir visas šis košmaras baigsis. Deja... Labiausiai man apmaudu dėl to, kad gražiausias metų šventes teko švęsti kitaip – be pačių artimiausių žmonių, be įprastų šioms šventėms atributų, pažįstamų nuo vaikystės... Kad ir ta pati, metai po metų tik Kūčioms iš skrynios tetos ištraukiama staltiesė... Gali aplinkiniai džiaugtis, kaip smagu šventes švęsti vienam namų ūkiui, bet man bendravimas telefonu, per „zoom‘ą“ ar „skyp‘ą“ jokio džiaugsmo neteikia.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • medikai

    Nuoroda

    mums patiko Jūsų straipsnis , tik nenorime , kad reiktų Jus siųsti į karščiavimo kliniką .

    Prieš 2 mėnesių