Austėja ŠMIGELSKAITĖ, žurnalistė:

 1.Metų įvykis po dangum Anykščių.

Kaip visada įsimintiniausi dažniausiai būna blogi įvykiai – man toks šiemet buvo motociklininko anykštėno A. Jasikonio avarija. Labai džiaugiuosi, kad Arminas sveiksta ir atgauna jėgas.

2.Metų nusivylimas.

Karantinas  ir  gyventojų  neatsakingumas. Visi esame nelaimingi, vieniši ir visiems nuobodu. Tikiuosi, kad situaciją dar galime sutvarkyti būdami atsakingi – galvodami apie tai, jog karantinas baigsis greičiau (ar bent bus švelnesnis), jei dabar susikaupsime ir susilaikysime nuo visų nebūtinų kontaktų.

3.Metų sensacija.

Nuotolinis mokymasis/darbas/susirinkimai/posėdžiai. Nuo problemų su ,,Google“ paieška perėjome prie beveik sklandaus mokymosi ir darbo proceso. Didžiuojuosi savimi ir Jumis! Kartu tai ir puikus įrodymas, kad esant būtinybei, galime adaptuotis prie situacijos, o dėl išvystytų technologijų labai daug darbų galima atlikti iš kokios tik nori vietos – svarbu, kad būtų geras interneto ryšys (o dar kai 5G atsiras, bus visai pasaka!).

4.Metų „bajeris“.

Rogučių trasa ant ,,Kalitos“ be leidimų. Namą be leidimų suprantu, baseiną – irgi, bet kaip nepastebėti viešai pramogas teikiančios įmonės trasų be leidimo, nesuprantu...  Rizika beveik tokia, kaip išėjus į ,,Maksimą“ penktadienio vakarą be kaukės.. O ir šiaip visad kyla klausimas – kas ir kodėl mano, jog pastatų be leidimo niekas nematys? Labai didelis ir labai akivaizdus spjūvis į veidą visiems atsakingiems už statybų tvarkos laikymąsi.

5. ...ką manote apie koronaviruso pandemiją?

Puikus įėjimas į ,,roaring 20’s” (angl. audringus dvidešimtuosius), po pasisėdėjimo namuose tikrai norėsis švęsti kiekvieną dieną ir puoštis plunksnų suknelėmis. Tikiuosi, būsime sąmoningi, draugiškai skiepysimės, kai tik bus galimybė, o tada grįšime į ankstesnį gyvenimą, kurį dažnas esame jau primiršę.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Taigi

    Nuoroda

    Net nesirengiu skiepytis: pirma, todėl, kad nėra reikalo skiepytis prieš gripo virusą ir į jį panašų koronavirusą, antra, nesirengiu dalyvauti vakcinacijos eksperimente ir leistis visokį brudą. Jeigu bus prievarta, kad ir netiesioginė, tai emigruosiu iš Lietuvos, nors niekada negalvojau palikti tėvynės.
    Gydytojus ir kitus, kurie pateko į pirmumą skiepijimui, raginu nebūti avimis ar kitais gyvūnais, kurių šeimininkas neklausdamas paskiepija, organizuotis ir pasipriešinti prieš vadovus, kurie šantažuoja ateidimu, jeigu darbuotojas nesiskiepys.

    Prieš mėnesį