Visuomenės informavimo etikos kodeksą pažeidęs portalas „Nykščiai“ sureagavo į „Anykštos“ publikaciją: skaitytojai dabar turi galimybę perskaityti visą Visuomenės informavimo etikos komisijos (VIEK) sprendimą. Šį sprendimą paskelbti „Nykščius“ įpareigojo VIEK.

 

Sprendimo nuoroda: http://nyksciai.lt/visuomenes-informavimo-etikos-komisijos-informacija-del-2020-12-15-posedyje-isnagrineto-skundo. Paspaudę ant „rankytės“, galite pasididinti tekstą. Dabar jau visai nesvarbu, jog tituliniame portalo puslapyje esantis antrasis sprendimo lapas yra iš abiejų pusių nukandžiotas.

„Anykštos“ redakcija dėkoja „Nykščių“ leidėjams už mūsų pastebėtos klaidos ištaisymą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vvv

  Nuoroda

  Labai protingai nuorodą idėjot. Dabar nykščiu ošė visą raštą perskaičiau

  Prieš mėnesį
 • Jokios pabaigos

  Nuoroda

  Neoru kakot į lizdą kuriame sparnai išdygo.

  Prieš mėnesį
 • Kokie sparnai

  atsakymas į: Jokios pabaigos Nuoroda

  Mozoliai ant kelių

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Gražu. Malonus tekstas.

  Prieš mėnesį
 • HOPE

  Nuoroda

  NOBODY KNOW WHEN PANDEMIC WILL END. GOVERNMENT SAY STAY HOME AND FOLLOW OUR RULE. DO WHAT WE SAY. EVERYONE LIVE IN COMPLETE TERROR. NOT OK TO VISIT FAMILY OR FRIENDS. NOT OK TO EAT AT RESTAURANT. LIFE WILL NOT BE NORMAL UNTIL 2023. OR MAYBE LONGER. BUT YOU MUST MAKE END MEET. LOGICAL TO WORK AT HOME NOW. CLICK THIS LINK HERE FOR MORE DETAIL ====== >>>>>> https://bit.ly/39JrDqt

  Prieš mėnesį
 • tikrai atsibodo

  Nuoroda

  patys skundžiat,patys ir skaitykit.tikrai neįdomu. Šilelį daugiau skaito užtai ir gaunasi taip.

  Prieš mėnesį
 • Fanas

  atsakymas į: tikrai atsibodo Nuoroda

  Kęstas skaito Šilelį. Būk kaip Kęstas!

  Prieš mėnesį
 • ....

  atsakymas į: tikrai atsibodo Nuoroda

  Pasvajok!

  Prieš mėnesį
 • Nusibodo

  Nuoroda

  Jau taip nusibodo skaityti tą patį per tą patį- "Šilelis" duodasi ant "Anykštos", "Anykšta" pliekia "Šilelį" ir "Nykščius". Gal metas susitaikyti? Juk nuo tokių rietenų kenčia skaitytojai. Kodėl kitur (Utenoje, Rokiškyje, Panevėžyje) eina po kelis laikraščius ir visiems pakanka temų, skaitytojų, redakcijų darbuotojai nesipyksta, o jei tarpusavy konkuruoja, tai nors nesiviešina, ginčams neskiria ištisų puslapių teksto.

  Prieš mėnesį
 • Matai

  atsakymas į: Nusibodo Nuoroda

  Kituos rajonuos politikai neturi savo laikraščių ir radijų. O Anykščiuos kaip prasidėjo nuo Galvono, Gražulio tai ir nebaigia. Ir nesbaigs kol Pats Žinai Kas nebus nuteistas.

  Prieš mėnesį
 • Tik pastebėjimai

  atsakymas į: Matai Nuoroda

  Iš mokesčių mokėtojų pinigų po 40 proc. priemokų už amfibijų pirkimą ir skundų žurnalistų komisijai rašymui nebegauna- kranalis užsuktas.
  Suokiau suokiau klanas pavedimų nebedaro - kranelis užsuktas,
  Turėtų ilgai netraukti. Tuo labiau, kad advokatus išsirinko labai labai brangius. O Generalinė Prokurorė nepalanki bebrų partijai... Pabaiga matosi. Atsikratys politinio šleifo ir bus normalus portalas su normalia radijumi.

  Prieš mėnesį
 • o kur audringi, ilgai nesibaigiantys plojimai ?

  Prieš mėnesį