Anykščių rajono vadovai, meras Sigutis Obelevičius ir jo pavaduotojas Dainius Žiogelis, tvirtina, jog SPA "Vilnius Anykščiai" kolektyvą anksčiau nei rizikos grupėje esančius asmenis ar rizikingą darbą dirbančius žmones buvo privaloma vakcionuoti, nes toks Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio įsakymas. Mat SPA "Vilnius Anykščiai" priskiriamas ... sveikatos priežiūros įstaigai.

 

 SPA "Vilnius Anykščiai" - pramogų kompleksas, kuriame restoranas, viešbutis, baseinai ir kt. Per karantiną tokių įstaigų veikla yra draudžiama. SPA "Vilnius Anykščiai" darbuotojai taip pat dabar yra prastovose. "SPA "Vilnius Anykščiai" turi sveikatos priežiūros įstaigos licenziją. O ką sako sveikas protas? Sveiku protu nelabai išeina vadovautis. Vadovaudamasis sveiku protu skiepyčiau ne 85 metų močiutę, kuri neišeina iš namų, o pardavėjus ir policininkus", - "Anykštai" sakė meras S.Obelevičius.

"Jie turi licenziją. Nėra skandalo. Skandalas būtų, jeigu nebūtume SPA "Vilnius Anykščiai" kolektyvo skiepiję",- tvirtino Anykščių rajono vicemeras, Ekstermalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas D.Žiogelis. Pasak jo, kokių įstaigų darbuotojus, vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, pirmiausia reikia skiepyti, surašė savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė.

V.Daugelavičienė "Anykštai" dėstė, kad įstaigų prioritetinis sąrašas apskritai neegzistuoja, nes Anykščiai yra mažas miestelis. "Papraščiausiai skambinau į įstaigas, kurios patenka į prioritetinį sąrašą ir informavau, jog jos pateiktų darbuotojų, kurie pageidauja skiepytis sąrašus. Anykščiai - mažas miestelis, nedaug įstaigų, patenkančių į tą sąrašą", - tvirtino savivaldybės gydytoja V.Daugelavičienė.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Davatka

  Nuoroda

  Jadzei iš Svedasų ir kitiem svedaiškiam reikt daugiau savo reikalų žiųrėt, a ne Kupiškio senelių namais domėtis. Koks jūsų reikalas, dirba ten direktoriumi Paltinas ar nedirba. Juk Svedasuos gyvenat, tai patys pasiklauskit, susižinokit, o ne komentarus rašinėkit. Per ilgos nosys kai lkurių piliečių, tai visur ir kaišiojat.

  Prieš mėnesį
 • KLAUSIMAS

  Nuoroda

  ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBEI YRA 4 PAVALDŽIOS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS. KALBAMA APIE SKIEPIJAMUS LIGONINĖS IR PSPC DARBUOTOJUS. KAIP SU KITOMIS ĮSTAIGOMIS TVARKA AR SPA IR ŠITUOS VALDŽIOS PALIEPIMU APĖJO?

  Prieš mėnesį
 • slaugytoja

  atsakymas į: KLAUSIMAS Nuoroda

  Mažiau pletkų klausykitės. Anykščiai pirmauja pagal skiepijimus, paskiepyta visi ne tik medikai, bet ir socialiniai, jau pradedama skiepyti 5 grupės žmonės, kai tuo tarpu Utena dar 1 grupės (medikų) nebaigė. Šaunuolis meras, vicemeras, PSPC direktorė, slaugytojos, kurios skiepija ir neskaičiuoja darbo valandų. Ačiū visiems, o piktus komentatorius pakoros Dievas.

  Prieš mėnesį
 • Gydytoja

  Nuoroda

  63 komentarai, kiek neteisybės, šlykštybių prirašyta mero atžvilgiu. O vakar per panoramą ministras tik patvirtino mero žodžius, kad Anykščiuose viskas padaryta teisėtai, laikantis įstatymų.

  Prieš mėnesį
 • Jadzė iš Svėdasų

  atsakymas į: Gydytoja Nuoroda

  Šiam ministrui liko kelios dienos vadovauti su tokiais pasisakymais tyčiojasi iš žmonių , gerai prezidentas sakė laikinai mėnesiui.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Jadzė iš Svėdasų Nuoroda

  Jo, Anykščiuose Jadzės iš svėdasų gudresnės ir už ministrus... Bet, kaip mano bobutė sako, jeigu žmogus įsivaizduoja, kad viską gerai išmano, jam reikia konsultuotis su Gustu.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Juokinga ir tiek....nesąmonių kratinys, prioritetas tiems, kurių veikla sustabdyta, o medikai, kurie dirba, dar neskiepyti

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  ką išdarinėja ministras?

  Prieš mėnesį
 • Jadzė iš Svėdasų

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Įdomu kaip pasibaigė p . Rolando Paltino atleidimo istoriją Kupiškio senelių namuose..Svėdasuose kalbos sklinda kad Jis ir toliau vodavauja.

  Prieš mėnesį
 • Oceana

  Nuoroda

  Sunys loja,karavanas eina. Ten SPA ir zmones dirba.

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  Niekas ten dabar nedirba–uzdaryta...

  Prieš mėnesį
 • 19

  Nuoroda

  O savivaldybės doktorša-melagė.Per žinias pasiklausiau jos kalbos.Brūngioji,virtuvės darbuotojai skiepyti.Viešoj erdvėj nuotraukų pilna,dar ir parodyt turiu.Ar negėda taip elgtis su žmoniu sveikata?Lazda turi du galus,tvos .Ir tvos taip,kad mažai nepasirodys

  Prieš mėnesį
 • Svėdasų Jadzė

  atsakymas į: 19 Nuoroda

  Laikas , šiai poniai trauktis iš pareigų už melagingus parodymus per televiziją , čia Jos darbas sudarant ir derinant sąrašus + Vaiginas ir kiti.

  Prieš mėnesį
 • Sveikas protas

  Nuoroda

  Sveikas protas Lietuva senai paliko....

  Prieš mėnesį
 • Pagarsėjom

  Nuoroda

  Medijos ''lūžta" propaguojant ''įstatymą".
  Cituoju Anykščių merą, kurio žodžiai labai skiriasi nuo savivaldybės gydytojos. REIKIA SURINKTI STAIGIAI ŽMONES... o PONIA žurnalistui tarstelėjusi, kad mažas miestelis, tai bet kada paskambina ten ar ten... Tai gal reiktų MERUI pasikalbėti su gydytoja, pasidomėti, ar turi sąrašus žmoniųgrupės, kuriai priklauso vakcina. gal iš gatvės gaudys, jei gaus 1000 vakcinų???
  „Viskas vyksta tokiais tempais, kad nėra net kada įkvėpti oro. Iš vakaro sužinai, kad gauni 600 vakcinų, reikia surinkti 600 žmonių, tada dar kaip juos paskiepyti

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/meras-anyksciuose-spa-vilnius-darbuotojai-paskiepyti-laikantis-ministro-isakymo-56-1439554?copied

  Prieš mėnesį
 • Milda

  Nuoroda

  Viskas čia gerai kol vakcinos suveiks reikia mėnesio. O ligoniai kur su komplikacijoms ilgai ir sunkiai serga. Po memesiuko ir susitiks. Ir niekas nieko neuzkres. O per pusę metų kiek dar sanatorijos galės reabilituoti. O maciutelem su dedukais. Taip pat sąrašai da romi registruojami. Tik nežinau kada. Išėjo informacija iš smegenų į debesis. Bet kas dedasi ligoninėje sunku baisu pasakyt. Skaudančia kraujuojancia širdim sakau

  Prieš mėnesį
 • Uteniškė

  Nuoroda

  Kaip žinote Utenos ligoninės direktorius bandė dėl karantino nusistatant 8018 Eur dydžio mėnesio darbo užmokestį. Dabar dar gražiau, vietoj to, kad gydytojai dirbtų savo darbą, prastumė ,kad žmonės turėtų dar skambinti senūnijos socialinėms darbuotojoms.

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Kokia nepagarba senyvo amziaus zmonems juk yra labai puiku kai senyvo amziaus zmones nori patys pasirupinti savimi kodel begali mociute nueiti i parduotuve ir pati nusipirkti ko jibai nori juk jai tai didziulis malonumas o ne laukti socialines darbuotojos kuri aplanko ne viena zmogu tai tikrai nera saugu Anyksciuose gyvena beveik visi senyvo amziaus zmobes o kokia liudna mirciu statistika rajone taip ir sunyks rajonas taigi verta susimastyti deja apie tai nemasto dabartine rajono valdzia

  Prieš mėnesį
 • 2020

  atsakymas į: Anykstene Nuoroda

  Gerai, kad rajonas net prie tokio mirtingumo nustojo mažėti, kaip prie Tubio. Tada per metus gyventojų mažėdavo po tūkstantį, per 2020 tik 440 sumažėjo. Sumažėjo, bet ne be taip, kaip anksčiau.

  Prieš mėnesį
 • Užjaučiu del Mamos ...

  Nuoroda

  O tai tu savo motina kur.a vadini ? Gal ? Nes tokį ir pagimde .

  Prieš mėnesį
 • Tokiuos vaikus reiktų bausti

  atsakymas į: Užjaučiu del Mamos ... Nuoroda

  Normalių vaikų motinos nesitampo po visas parduotuves čiaudėdama virusais. Esu atsakinga dukra ir neleisčiau mamai taip senatvėje elgtis. Dukra yra kurva , o ne mama.

  Prieš mėnesį
 • Aa

  Nuoroda

  Jau televizija rodo.... Nedirba SPA, plius melai liejasi per kraštus.... Ponų SPA. Eiliniam zmogeliui kainos kosmosas. Na, tokios kompetencijos neturėjimas.... Ne skiepe juk esmė...

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  Ko jūs ir tas ponaitis iš Seimo nepatenkinti mūsų rajono vadais? Aš sakyčiau labai kilniai rajono vadovai pasielgė, atsidėkodami verslininkui už pernai dovantus savivaldybei žemės sklypus ir pasirūpindami jo verslo darbuotojais. Paskiepyti žmonės galės greičiau grįžti į darbą ir teikti turizmo paslaugas, kurios maitina didžiąją dalį rajono žmonių. A tam ponaičiui, kur Seime, opozicijoj sėdi reiktų atsigręžti į rinkėjus ir nepamiršt, kas daugiausia savivaldybėje sumoka mokesčių nuo gyventojams išmokamų pajamų, atskaičiuotų nuo darbo užmokesčio.

  Prieš mėnesį
 • Ligoninėje židinys,o skiepijami neveikiancio Spa darbuotojai.Prasmirdus valdžia

  Prieš mėnesį
 • Debilui

  atsakymas į: . Nuoroda

  Antrą kartą skiepyti galima tiko po kelių savaičių? Koks tikslas dar kartą skiepyti ligoninėje? Skiepai ne degtinė, pusės litro ant galvos nereikia.

  Prieš mėnesį
 • Medikė

  atsakymas į: . Nuoroda

  Idijote, gydytojai visi paskiepyti

  Prieš mėnesį
 • Tu

  atsakymas į: Medikė Nuoroda

  Pati idiote jei nežinai kiek paskiepytu

  Prieš mėnesį
 • Senjorai

  Nuoroda

  Utenos rajone pagal seniūnijas sudaryti pensininkų sąrašai dėl masinio skiepijimo, paskelbta laikraščiuose viešai kokioje seniūnijos vietoje jie bus skiepijami. Matosi, kad ruošiamasi iš anksto, kad senjorais rūpinamasi. Žmonėms nereikės kažkur važinėti, pakaks atvykti į seniūnijas. O Anykščiuose paskelbta, kad 100 žmonių paruošė pirminės sveikatos centras. Tai kas bus tie išrinktieji? Miesčionys giminės, medikų pažįstami? Ar, norint pasiskiepyti, reikės maldauti pas šeimos gydytojus siuntimo, kaip būna dabar dėl gripo skiepo. Reikia imti pavyzdį iš kaimynų uteniškių, iš mero socialdemokrato Vytauto Katino kaip reikia dirbti ir rūpintis savo gyventojais.

  Prieš mėnesį
 • Senjorai kolegė

  atsakymas į: Senjorai Nuoroda

  Labai blogai, kad Utenoje nemyli senjorų ir verčia skambinti ir patiems registruotis. Anykščiuose viskas daroma žmonių labui. Paskambina šeimos gydytoja ir informuoja. Nesu nei miestietė, nei turiu giminių medikų, Pažįstamų gydytojų turiu, nes nesu visiškai sveika ir privalau gydytojus lankyti. Nesvarbu koks tas Utenos meras, bet būtų geriau, jei pasimokintų iš Anykščių ir nesityčiotų iš senjorų.

  Su pagarba

  Prieš mėnesį
 • Senjorai kolegė

  atsakymas į: Senjorai Nuoroda

  Labai blogai, kad Utenoje nemyli senjorų ir verčia skambinti ir patiems registruotis. Anykščiuose viskas daroma žmonių labui. Paskambina šeimos gydytoja ir informuoja. Nesu nei miestietė, nei turiu giminių medikų, Pažįstamų gydytojų turiu, nes nesu visiškai sveika ir privalau gydytojus lankyti. Nesvarbu koks tas Utenos meras, bet būtų geriau, jei pasimokintų iš Anykščių ir nesityčiotų iš senjorų.

  Su pagarba

  Prieš mėnesį
 • Apsimestnei senjorei

  atsakymas į: Senjorai Nuoroda

  Utena sąrašus sudarė, pasipiarono, o dar vis su daktarų ir soc įstaigų darbuotojais vakcinuojasi, o Anykščiuose jau eilinius žmones vakcinuoja, nors nei giriasi, nei seniūnijų sąrašus skelbia.

  Prieš mėnesį
 • Klausimas merui

  Nuoroda

  Jeigu Jūs manote, kad 80-mečiai gali sėdėti uždaryti, pasiūklykite padaryti tai prievartos būdu, susidaro įspūdis, kad Jums tai sąžinė leistų. Todėl nereikia stebėtis gydytojų [aišku ne visų] požiūriu į senus žmones. Mere, galima sugalvoti ir lengvesnį būdą sunaikinti senolius. Be galo skaudu iš Jūsų girdėti tokį pasiulymą - o Jūs turit mamą?
  Visdelto Jūs žmogus neturintis širdies, negirdėjau nė vieno valdininko taip kalbant, kad "kas tie seniai, kam reikalingi" taip reikia suprasti Jūsų žodžius?
  Parašykte iš ko kilo tokia nepagarba senam žmogui?

  Prieš mėnesį
 • 0.

  atsakymas į: Klausimas merui Nuoroda

  Nieko cia naujo.Nustekentas rajonas,is kurio priversti begti net jaunimas.

  Prieš mėnesį
 • Pala pala

  atsakymas į: Klausimas merui Nuoroda

  O kur vaikšto 80mečiai, jeigu rekomenduojama būt namuose? Yra savanoriai, kurie viską gali pristatyti. Meras teisus

  Prieš mėnesį
 • Chmm

  atsakymas į: Klausimas merui Nuoroda

  Manau, kad čia dirbtinai keliamas skandalas. Savivaldybė laikosi įstatymų ir tai gerai. Jeigu vadovautūsi ne įststymais o "sveiku protu", būtų blogai, nes kiekvieno sveikas protas pataria kitaip, vienam patartų kad pirmenybė viršininkams, kitam kad senukams, trečiam kad santechnikams ir būtų chaosas.

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: Klausimas merui Nuoroda

  Meras teisus. Seneliai sėdi namuose, jiems niekas negresia. Ateis laikas ir paskiepins. O dirbantiems gresia susirgti.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  va, kad dirbantiems, o spa šiuo metu nedirba....

  Prieš mėnesį
 • Anykstene

  Nuoroda

  Paskiepykite ir viso mūsų miestelio virėjas

  Prieš mėnesį
 • Kokias medicinines paslaugas teikia spa, išskyrus masažą, vonias...

  Prieš mėnesį
 • Paralelės

  Nuoroda

  Prieš 30 metų ,Sausio 13-ąją desantininkai irgi vadovavosi įsakymu, o ne sveiku protu!
  Po 30 metų sausio mėn.o gal ir 13 d. Anykščių rajono valdžia vadovavosi irgi įsakymu , o ne sveiku protu!

  Prieš mėnesį
 • skirtumas

  atsakymas į: Paralelės Nuoroda

  Desantininkai nevykdę įsakymo būtų tada sušaudyti, valdžia nevykdanti įstatymų teisiama.

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: skirtumas Nuoroda

  Na ir kiek valdžių buvo nuteista? Kolegialus organas priimantis sprendimus nepakaltinamas????

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  Nuoroda

  Kurorte SPA ar kokie nors Lajaus tako kontrolieriai yra svarbiau, nei ligoninė.

  Prieš mėnesį
 • miestas

  Nuoroda

  o gal dirba SPA ????

  Prieš mėnesį
 • Knysliukas

  atsakymas į: miestas Nuoroda

  Nedirba

  Prieš mėnesį
 • SĄŽINĖS BALSAS SPA PSEUDOLICENZIJAI ir SAM

  Nuoroda

  Jie tuo pat metu yra gaunamos subsidijos darbuotojų prastovoms ir paralelei yra gaunami skiepai prioritetine eile tvarka jiems, tai čia jau įvykis kvepiantis kriminalu ir reikalaujantis labai išsamaus tyrimo.

  Prieš mėnesį
 • miestelenas

  Nuoroda

  bukim proningi baikim izeidineti -botanikas fizikas valytoja gydytojas -jie irgi ZMONES dirbantys savo darbus.is salies atrodo vienaip o dirbant-kitaip. sekmes

  Prieš mėnesį
 • kad

  Nuoroda

  dabartines valdzios nei vieno veiksmo sveiku protu nepaaiskinsi ,narkotikai ,iskrypeliai ir soroso isakymai jioems pirmoje vietoje.Teisingai estai pasake-rinkimu rezultatai buvo suklastoti

  Prieš mėnesį
 • šitas straipsnis

  Nuoroda

  veda betikslį šaršalo kilimą su valdžia.Jeigu meras tikrai taip pasakė,kad 85metų žmogaus nebereikia apsaugoti nuo ligos,tai tam žmogui tik lieka tą ligą platinti.Mano motina mirė būdama 93 metu amžiaus ir iki 92 amžiaus vaikščioji po parduotuves pirkti maisto ir po vaistines vaistu.Ka atsakysi, MERE? Ir šiandien dar sutinku tokio amžiaus žmonių su krepšais,nešasi ne po daug,bet nešasi.Kok žmogus vaikšto tol gyva ir ne merui spręsti kokia jo amžiaus trukmė turi būti.

  Prieš mėnesį
 • Nepykit

  atsakymas į: šitas straipsnis Nuoroda

  Jau jis toks, pavasarį sakė, kad koronos nėra, organizavo renginius net per Kalėdas...

  Prieš mėnesį
 • Užjaučiu dėl mamos

  atsakymas į: šitas straipsnis Nuoroda

  Per tokia kurviškas mamas ir sergame. Kas nors nesusiprato tos durnos 93 motinos uždaryti, kad nesitusytų ir neskleistų viruso?

  Prieš mėnesį
 • N

  atsakymas į: Užjaučiu dėl mamos Nuoroda

  Taip motinas vadinti... Oho..

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: šitas straipsnis Nuoroda

  Meras teisus. 85 metų senolis ar senolė gali nekelti kojos iš namų, savanoriai, socialiniai darbuotojai gali aprūpinti vaistais ir maistu. O štai policininkai, pardavėjai tokio pasirinkimo neturi, jie privalo dirbti ir kontaktuoti su žmonėmis.

  Prieš mėnesį
 • o ji mirė nuo senatvės,o

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  2015metais virusas dar nebuvo pagamintas..Reikalas tas,kad 90 metų amžiaus žmoniu yra kurie dar savimi pasirūpina.

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: šitas straipsnis Nuoroda

  Jūsų mama turėjo daugiau kontaktų už pardavėjus ir policininkus? Teisingai pasakė meras, jis juk kalba apie prioritetus visuomenei, ne asmeniui.

  Prieš mėnesį
 • ????

  atsakymas į: ? Nuoroda

  Tai jei senas, tai ne valgyt, nei gert, nei praustis, nei artimų sutikti. Visi socialinių neturi, o kai ir turi, tai ne visada saugu su socialiniais, nes būna kad jie ir kai kurių suviduriavusių, apsivėmusių katinų pridirbtas patalpas išvalę, eina pas kitą senuką... Trūksta žodžių. Tik tiek norisi pasakyti


  Tai jei senas, tai ne valgyt, nei gert, nei praustis, nei artimų sutikti. Visi socialinių neturi, o kai ir turi, tai ne visada saugu su socialiniais, nes būna kad jie ir kai kurių suviduriavusių, apsivėmusių katinų pridirbtas patalpas išvalę, eina pas kitą senuką... Trūksta žodžių. Tik tiek norisi pasakyti. Kas nors kiek mokėsi biologijos, tai žino apie kintamą žmogaus organizmą, apie imuninę sistemą... Apgalvota gerai, tik ne SPA....ar visi jau medikai paskiepyti rajone....Skaudu

  Prieš mėnesį
 • Buvo numatyta, kad turime užbaigti [skiepyti] visą sveikatos apsaugos sistemą. <...> Žinau, kad „SPA Vilnius Anykščiai“ tokią licenciją turi ir skiepijasi. Viskas tvarkoje“, – teigė jis.

  „Valstietis“ Tomas Tomilinas tuo nusistebėjo: „Ar tikrai nevertėtų apsvarstyti to įsakymo pakeitimo? Jeigu skiepijasi privačių įstaigų, kurių darbas apribotas, darbuotojai. Mano galva, galbūt vertėtų apgalvoti tą strategiją.“

  Prieš mėnesį
 • Gyventojas

  atsakymas į: Q Nuoroda

  Tikimės, kad Seimo nario patarėjų korpusas suteiks paaiškinimą, kodėl Seimo narys prieš anykštėnus.

  Prieš mėnesį
 • SĄŽINĖS BALSAS PSEUDOLICENZIJAI ir RAJONO ADMINISTRACIJAI

  Nuoroda

  PIRMA - Ką jus čia kalbat, reaguojų į straipsnį - kokia čia sveikatos priežiūros įstaiga - kas čia per manipuliavimas sąvokomis (nesvarbu kokia jie tn lcenziją išsiėmę), tai yra prabangus viešbučių tinklas su sveikatingumo kompleksu prabangiai gyvanantiems viešbučio svečiams, maloniai ir turininkgai leisti laiką atvykus. [SPA (lot. sanitas per aqua; sanus per aqua; solus per aqua – „sveikata per vandenį“) – įvairios sveikatinimo ir grožio procedūrų paslaugos].
  Tai netelpa jau pro jokius rėmus, nes ta įstaiga, nei ką gydanti, nei ka reabilituojanti, nei tuo labiau prižiūrinti paskirtus kovidinius ligonius, o viską daro išskirtinai tik už pinigus, bet kam pageidaujančiam nusipirkusiam tam rezervaciją, o ypač nieku gyvu neprisideda prie ligonių gydymo neatlygintinai valstybės interesais.
  ANTRA - ji uždaryta ir negali veikti karantino metu - jums tai ką nors sako ??? Dėl ko buvo nuspręsta jos veiklą uždaryti ??? Nan tai logiška – nes priskiriama viešbučių klasei. Juk ligoninės tai dabar dirba pilnu tempu, joms ir reikia. Aš asmeniškai žinau kokia situaciją yra pvz. Vilniuje - Antakalnyje dirbančios gydytojos dar tebelaukia 2-o skiepo o kitur jos laukia net 1-ojo skiepo, o čia kažkas, kas suinteresuotas tik savo ekonomine įmonės (kurios veika sustabdyta šiuo metu) veikla ir jos rezultatais, sau smagiai ilsisi ir efektyviai naudojasi ta parama be sąžinės graužimo, tai yra AMORALU - TAM NĖRA PASITEISINIMO - skirti skiepus prioritetine tvarka realiai "prabangiam nedirbančiam viešbučių kompleksui su sveikatinimo pramogomis" kai tuo metu, daktarai dirbantys tiesiogiai su Covid palatomis, vaistininkai, onkologiniai ligonai dar tebelaukia savo eilės - KOKIA ČIA LOGIKA ??? Skiepyti nedirbačios komercinės įstaigos visą personalą su pageidavimo koncertų kas nori, o kas ne. Kai kiti tuo metu rizikuoja savo gyvybėmis ir dirba ten karštose palatose ...SĄŽINĖS TURITE ? O dėl onkologinių ligonių jiems dar nepriena eilė, o skiepijami realiai privatininkų personalo darbuotojai ir patys verslininkai. KODĖL JIE MANO , KAD JIE PIRMIEJI TURI TEISĘ Į GYVYBĘ NEEILĖS TVARKA - TUO PAT METU PATYS NEI PRISIDĖDAMI PRIE TO SAVANORIAUJANT AR DIRBANT COVIDINĖSE PALATOSE ???

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  Prieš mėnesį
 • Neramina Seimo nario pozicija

  Nuoroda

  Per 15 min. vyko tiesioginė transliacija iš Valstiečių frakcijos Seime. Ministras Dulkys labai kategoriškai pasakė, kad žino apie SPA Vilnius Anykščiai ir mano, kad viskas gerai. Labai neramino T.Tomilino klausime išreikštos pretenzijos, kad nereiktų leisti skiepytis privatiems. Ar tai reiškia, kad T.Tomilinas prieš vakcinaciją privačiuose senelių namuose Sidabrinis Amžius? Ar tai reiškia, kad Anykščiuose nebus galimybės vakcinuoti vaistininkų, nes visi dirba privačiose vaistinėse?

  Prieš mėnesį
 • Juk spa Vilnius Anykščiuose privatus. Ir ten atvažiuoja visa grietinėlė, o privatus senelių namai, nesvarbu. Taip išeina?

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Botanikas sako ,botanikas zino

  Prieš mėnesį
 • Mičiurinas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Kad tik tas botanikas nepradėtų kriaušiu ir vyšnių skiepyti ta vakcina,

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Kur čia problemos? Kad valdžia vykdo įstatymus? Nu ir gerai, kad paskiepijo anykštėnus, ne ateivius iš kosmoso, gal geriau būtų, jeigu vakciną būtų išmetę?

  Prieš mėnesį
 • Davatka

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Parapijų klebonai lankantys ligonius, dalyvaujantys laidojimo apeigose ir kitaip betarpiškai teikiantys socialines ir psihologines sveikatinimo padlaugas turėjo būti kviečiami skiepyti.
  Gėda socialdemokratų lyderiui, valdančiam Operacijų centrui rajone ir duodančiam pirmumą verslui, siekiančiam tik pelno iš teikiamų paslaugų, kurios karantino metu sustabdytos.

  Prieš mėnesį
 • nesupratau

  atsakymas į: Davatka Nuoroda

  paskiepyti privačių senelių namų darbuotojai ir gyventojai, privačių vaistinių darbuotojai, paskiepyti privatūs odontologai su pagalbiniu personalu paskiepyti ir privačios sanatorijos darbuotojai. Daugelyje rajonų jau nebėra valstybinės (savivaldybės steigtos) poliklinikos, arba dirba ir tokios ir tokios, šeimos daktarai dirba privačiuose uabuose. Siūlote skiepyti tik dirbančius valdiškose. Juk vien anykštėnų yra prisirašiusių pirminėms paslaugoms ne Anykščiuose gal bent 4 tūkstančiai. Nu pagalvokit, ką rašot ir kaip mąstot.

  Prieš mėnesį
 • medikė

  Nuoroda

  Valdininkai privalo vadovautis įstatymu ir jokių interpretacijų. Tubis nesivadovavo ir štai ką turim. Pritariu, kad sąrašas gal ir netinkamas, bet tada jį turi pakeisti seimas ar ministras, tie kas parašė, o ne meras ar savivaldybės daktarė.

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Ar įstatymas apibrėžia taikyti prioritetą faktiškai nevykdančiai veiklos įmonei? Ar tą vertinimą turi atlikti savivaldybė, skirstydama eiliškumą ar turi kištis ministerija į rajonui pavestas elementarias veiklos kompetencijas?

  Prieš mėnesį
 • ?

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  Prie ko Tubis? Nėra šalies, kur leistų imti kyšius.

  Prieš mėnesį
 • Įdomu.

  Nuoroda

  Tai kiek paskiepija iš 1 buteliuko? Ar įteisino tą 6- tą dozę, ar daro, kaip nori?

  Prieš mėnesį
 • Jo

  Nuoroda

  Anykščiai ,ka bepridursi

  Prieš mėnesį
 • Saunu

  Nuoroda

  Kai nera sveiko proto tai ir belieka vadovautis istatymu.o gal neblogai sumokejo uz sveiko proto neturejima?

  Prieš mėnesį
 • Atsakau

  atsakymas į: Saunu Nuoroda

  Kas valdo turizmo verslą- tas valdo Anykščius ir jokio sveiko proto skaitant įstatymą nereikia. Svarbų valdantysis turėtų įregistravęs veiklos eilutę, patenkančią po įstatymo raide.

  Prieš mėnesį
 • geras

  atsakymas į: Saunu Nuoroda

  siūlai nesilaikyti įstatymų, ar kaip

  Prieš mėnesį