Akmuo buvo atidengtas kraštiečių susitikime.

Šiąnakt, apie 4 valandą, Troškūnų seniūnijos Juostininkų kaime automobilis „Audi“ išvertė šio kaimo 400 metų jubiliejui pažymėti juostininkiečių pastatytą akmenį. Šis akmuo stovėjo kaimo centre, prie kelių sankryžos.


Automobilio smūgis paminklinį akmenį nuvertė ant šono. Į įvykio vietą naktį buvo suvažiavusios specialiosios tarnybos.
Atminimo akmuo, ant kurio buvo pritvirtinta lentelė „Juostininkai 1610 – 2010“, buvo pastatytas 2010 metais per juostininkiečių susitikimą. Paminklinis akmuo buvo pastatytas dvigubo jubiliejaus garbei – įamžinti 400 metų nuo kaimo vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose datą ir pirmajam kraštiečių susitikimui prieš 100 metų atminti.
Akmuo buvo pastatytas kraštiečių lėšomis.
Akmens atidengimo renginyje dalyvavo Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius, Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius, tuometinis rajono vicemeras Donatas Krikštaponis, tuo metu Troškūnų seniūnijai vadovavusi (dabar jau mirusi) seniūnė Janė Dilienė.

Policija pranešė, kad vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,60 prom. girtumas), neturintis teisės vairuoti vyras (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Beje, kaimo sankryža, kurioje susikerta 4 keliai, labai pavojinga ir tokie atvejai, kai vairuotojai viršydami saugų ir leistiną greitį neišsitenka kelyje, dažni, tačiau kelio savininkai, nepaisant nuolatinių eismo incidentų, nesiima nieko, kad būtų užtikrintas saugus eismas. Vienintelė priemonė – prieš sankryžą stovi 40 km/h greitį ribojantis ženklas.

 

Rytis Kulbokas
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Keista

  Nuoroda

  Kiek daug pijokų už vairo.

  Prieš savaitę
 • Pijokui

  Nuoroda

  Tiesink netiesink kelia, vis vien anas kreivus bus

  Prieš savaitę
 • VARNAS

  Nuoroda

  Baisus gi cia ivykis.Palaidokit akmeni ir pastatykit paminkla.

  Prieš savaitę
 • Nu

  Nuoroda

  Jeigu jau nuvertė, tai galėtų surinkęs savo chebrą ir į vietą pastatyt!

  Prieš savaitę
 • giedre

  Nuoroda

  pojaunis vaikinas, matyt dar neprates gert , reikejo sugerovam pamokyt , kad isgerus negalima vaziuot ,pesciomis reikia eit arba pamiegot kol prasiblaivis , o jeigu neturi teisiu vairuot tai paprasyt kas jas turi ir kad butu blaivus arba isgeres kiek leidziama parveztu.

  Prieš savaitę
 • tarp kitko

  Nuoroda

  ten ženklas stovi 30 km/h, tai ko dar reikia?

  Prieš savaitę
 • Ne

  atsakymas į: tarp kitko Nuoroda

  40

  Prieš savaitę
 • niekas

  Nuoroda

  ant kelio neturetu,paminklu statyti

  Prieš savaitę
 • Kokio kelio?

  atsakymas į: niekas Nuoroda

  Už kokių 20 metrų - prie kelio? Gal nereikia skraidyti?

  Prieš savaitę
 • Bobūnė

  Nuoroda

  reiks tam žmogeliui už arielkas padarytas jo galvoj paslydimą pasekmes daug dirbti, kad atlyginti žalų ir dar baudas sumokėti. Turėtų prisidėti ir tie, katrie kartu gėrė ir išvarė dar arielkos ieškot. Turėtų viešai atidirbti ir pasižadėti nebepijokauti! Gal bendruomenė tokį teismų gali pritaikyti?

  Prieš savaitę
 • Blaivininkas

  Nuoroda

  Na, ir keisti komentatoriai. Klausia, ar pijokas vairuotojas sės? O kiek gi tokių pijokų sėdi už grotų? Tik pokazucha, kad jiems iškeliamos bylos. O kai būna teismai, tai laiduoja artimieji, darbovietės, kaimynai sugėrovai ir pan. Nesės ir šitas pijokas. Tiktai juostininkiečiai gali priversti jį atstatyti paminklinį akmenį.

  Prieš savaitę
 • Nu jooo

  Nuoroda

  Neblaivus, be teisių, išvertęs paminklą. Sės?

  Prieš savaitę
 • Tai kas tas nelaimėlis ??iš aplinkinių sričių vietinis??

  Prieš savaitę
 • Vyga

  atsakymas į: O Nuoroda

  aisku kad vietinis ,is kitur pravaziuojantis nezinos kad cia toks akmuo nepaprastas.

  Prieš savaitę