Šiąnakt apie 4 val. Troškūnų seniūnijos Juostininkų kaime į avariją pateko automobilio "Audi" vairuotojas.


Ugniagesiai pranešė, kad jiems atvykus į avarijos vietą ir atlikus žvalgybą, automobilis buvo nuvažiavęs nuo kelio posūkio ir atsitrenkęs į akmenį. Vairuotojas buvo išlipęs, daugiau žmonių automobilyje nebuvo.  

Policija pranešė, kad vairuotojas buvo neblaivus (nustatytas 1,60 prom. girtumas), neturintis teisės vairuoti vyras (g. 1986 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Čia galėjo būt

  Nuoroda

  diversinis aktas prieš Sausio 13 d.

  Prieš mėnesį
 • Rūkiškiečiai

  Nuoroda

  Žvikui reiktų savo pirtį kitur iškelti. Kai akmens toj vietoj nebeliko, tai visi girtuokliai pirtin ir pataikys. Moterys, neikit ton pirtin, saugokitės pijokų vairuotojų. O ugninio vandens galima aplink vienkiemiuose gauti kiek tik nori, ir samanės, ir valdiškos.

  Prieš mėnesį
 • Gražinai

  Nuoroda

  Kas gi maudosi pirtyje 4 val. ryto? O jeigu maudytųsi moteriškės ir į tokią pirtelę tuo metu įlėktų kokio pijoko vairuojama mašinėlė, tai būtų tikra atrakcija, tikras cirkas. Tai sulėktų vyrai vietiniai ir pravažiuojantys paspoksoti ne avarijos, o gražuolių undinių. Gal kai kada ant to posūkio prie Juostininkų taip ir atsitiks, jei nebus pastatyta draudžiamų kelio ženklų ir jei kelių gaideliai lakstys su vėjeliu ir alkoholio kvapeliu.

  Prieš mėnesį
 • Grazina

  atsakymas į: Gražinai Nuoroda

  O jeigu vakare ivaziuotu i pirti , o tas akmuo paminklinis pasirodo ,gal pries ji reiketu kokiu tai smaigu ibetonuot kad padangas pradurtu ,reikia pagalvot , cia matyt dar nepaskutinis kartas , Juostininkuos "tasko "tai nera , is kur nakti gauna , gal Troskunuos prisigeria ir vaziuoja.

  Prieš mėnesį
 • Juostininkietis

  Nuoroda

  Paminklinį akmenį turėtų ne Juostininkų gyventojai tolyn nuridenti, bet tas pijokas vairuotojas privalo atlyginti kaimo bendruomenei patirtą moralinę ir materialinę žalą ir savo lėšomis tą akmenį atstatyti. Girtuokliams jokių nuolaidų.

  Prieš mėnesį
 • Visa laime

  Nuoroda

  Kad staveja akmuo. Tai būt Zvyka pirtin liuobis svolacius

  Prieš mėnesį
 • Grazina

  atsakymas į: Visa laime Nuoroda

  reikia Juostininku gyventojams suorganizuot talka ir bendrom jegom ta akmeni nurist tolyn , kad zmones, kurie nuvaziuoja nuo kelio vel neatsitrenktu i ji ir pastatyt zenkla kad sis posukis pavojingas ne tik girtiems , bet ir blaiviems , reikia daugiau iniciatyvos imtis patiems gyventojams , juk cia ju paciu saugumui , o kaip cia komentuoja kad ir pirtis netoli tai siaubas , o jeigu ten praustusi zmones ir ivaziuotu didele masina , ziema dabar , kas daryt nuogiem isbegus.

  Prieš mėnesį
 • Zitai

  Nuoroda

  Ponia neteisink pijoko vairuotojo, neaiškink, kad gal sušalo, naktį nemiegojo, gal pagiriojo ir t.t. Faktas kaip blynas, kad važiavo girtas ir avariją sukėlė. Nereikia pijokų teisinti ir ginti. Pasigėrei- nakvok namie, išsimiegok, išsiblaivyk, tada važiuok.

  Prieš mėnesį
 • Zita

  Nuoroda

  kur nakti ir pasigeria , gal is vakaro buvo girtas , miegojo masinoj , susalo ir vaziavo toliau.

  Prieš mėnesį
 • Paaiškinimas

  Nuoroda

  visiem girtuoklių gerbėjams ir užtarėjams paaiškinu: tekste nurodyta, kad vairruotojas buvo neblaivus ir pripūtė 1,60 prom. Tai ar reikia ką nors komentuoti? Pritariu Pensininkui, kad tokiems reikia mėšlo šakes į rankas įduoti ir bent mėnesiui uždaryti tvartų mėžti. Kitaip chroniukų neperauklėsi.

  Prieš mėnesį
 • Dana

  atsakymas į: Paaiškinimas Nuoroda

  nelabai da smarkiai ir girtas , kad butu istykiau vaziaves ir to akmenio nebutu prie kelio butu ir parvaziaves , judejimo tokiu laiku nera ,visiem pasitaiko isgert , bet reikia proto nepamest , geriausia gert tai be masinu kad nereiket vaziuot ,pescias vis pareini arba kas parveda.

  Prieš mėnesį
 • Ūkininkas

  Nuoroda

  Pijokai nereikalingi ir ūkininkams. Tegu ir toliau valstybė šelpia pijokius ir tinginius.

  Prieš mėnesį
 • Jo

  atsakymas į: Ūkininkas Nuoroda

  Daugelis ūkininkų ir pragirde kaimiečius.Duodami 5 eurus ir alaus .Viesa paslaptis.Nori kad būtų darbo visų pirma tvarkai ūkininkus ir jų požiūrį

  Prieš mėnesį
 • Pensininke

  Nuoroda

  Ar tu jį patikrinami ir žinai kad girtas negi aplamai jau taip ir važinėja girti matyt pats dažnai patraukli kad apie kitus taip galvoji netepk kitų kuo pats smirdi

  Prieš mėnesį
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Nereikia kaltinti kelininkų, kad jie blogai valo kelius, nekaltinkime pakelėje esančių akmenų. Reikia kaltinti degtinėlę. Jei vairuotojas prisisiurbė šnapso ir važinėja paryčiais girtas kaip šniūras, tai pats kaltas. Dar gerai, kad pats nežuvo ir kitų žmonių nesužalojo. Tupdyti tokius už grotų be jokių kalbų arba atiduot perauklėjimui ūkininkams- tegui mėšlą mėžia tvartuose.

  Prieš mėnesį
 • kodel nepriklausomoj

  Nuoroda

  LIETUVOJ ps mus tip nevalomi keliai ir nepriziurimi ,apie kaimo net nekalbu,juk visi mokam mokescius ,kas cia dedasi ,kas pasiima pinigus ir neatlieka darbo

  Prieš mėnesį
 • Dana

  Nuoroda

  Zinau ta akmeni , seniunas turetu pareikalaut , kad gaisrininkai ji patrauktu tolyn nuo kelio arba visai isveztu kur pamisken , laime dar kad nebuvo auku.

  Prieš mėnesį
 • Juostininku gyventojas

  atsakymas į: Dana Nuoroda

  Nuo kada parkas yra vaziuojamoji kelio dalis, plius šitas akmuo stovi jau 10 metu ir kažkaip niekam jis ne kliuvo, bet tai kažkas negerai, jei ne tas akmuo būtų išvažiavęs į namą arba tvora tai ar čia akmuo kaltas? Ar tik ne girtumas čia viska darė?

  Prieš mėnesį
 • manyčiau

  atsakymas į: Dana Nuoroda

  turėtų uspisxyxas geruoju vandeniu apšlapinti ir akmuo ištirps.

  Prieš mėnesį
 • būtinai

  atsakymas į: manyčiau Nuoroda

  Dar galėtų boba su lazda atlikti ritualinį šokį ir akmuo taps palaimintas ir neš gėrį ir palaimą.

  Prieš mėnesį