Senojoje Kurklių seniūnijos Staškūniškio pašto stotyje balandį planuojama atidaryti kavinę bei motelį.


Skelbiama, kad kompleksas duris atvers balandį.
Istoriniai pastatai savo amžių skaičiuoja nuo 1834 metų ir buvo prikelta naujam gyvenimui.
Naują viešojo maitinimo bei apgyvendinimo paslaugų vietą ruošiasi atidaryti mažoji bendrija "Pašto stotis", kuri gyvuoja porą mėnesių. Jos vadovas yra Vytautas Romeika.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Gi pastatas be žmonių be jų judėjimo ir numirtų vat tau ir verslas

  Prieš savaitę
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Taigi čia verslo reikalai, pinigėliai. Jokia čia ne pagarba senoliams, istorinei praeičiai. Gerai, kad senoji stotis bus prikelta naujam gyvenimui. Bet jeigu kainos bus kosminės, tai niekas neis į tokią kavinę. O pigiai ir skaniai maitinti dabar niekas nebenori. Lietuvos pencioninkams tik iš tolo bus galima pasižiūrėti į kavines.

  Prieš 2 savaičių
 • Algis

  Nuoroda

  seniau ar ne cia buvo kavine , pavadinimu "Senoji peleda "ar kazkaip tai panasiai ?

  Prieš 2 savaičių
 • Vytenis

  atsakymas į: Algis Nuoroda

  Buvo "Žalioji pelėda". Vis laukdavau, kada ją atidarys ir vieną kartą pravažiuodamas specialiai užėjau išgerti kavos. :-) Bet ji neilgai gyvavo...

  Prieš savaitę
 • Vytenis

  atsakymas į: Vytenis Nuoroda

  Va, 2014.07.03. "Anykštos" Nr. 74/8807 vieno straipsnelio ištrauka apie Staškūniškį:
  "Kaimas šliejasi prie judraus plento, XVIII - ame amžiuje sujungusio Sankt Peterburgą ir Varšuvą. 1830 – 1835 metais Staškūniškyje buvo pastatyta ir dviejuose pastatuose veikė pašto stotis su uždaru akmenimis grįstu kiemu. Čia nakvodavo keliautojai, buvo taisomi sugedę vežimai. Pastatai išliko iki šių dienų. Juos privatizavę verslininkai įrengė užeigą, nakvynės namus „Žalioji pelėda“, tačiau dabar pastatai vėl apleisti ir slepiasi po vešlia augalija.
  Šalia „Žaliosios pelėdos“ dar vienas turtingą istoriją turintis, tačiau irgi apleistas, buvusios pradžios, septynmetės, aštuonmetės, devynmetės, pagrindinės mokyklos pastatas. Čia iki 2010 metų, kol buvo vaikų, veikė pradinio ugdymo skyrius. Jau ketveri metai mokyklos pastatas laukia pirkėjo."

  Prieš savaitę
 • Tikrai

  Nuoroda

  Šaunuolis, ne viskas užmiršta dar yra žmonių kurie gerbia mūsų prosenelių o ne kaip dabar pripratę tik kas sena griauti, ir daryti viską iš supistos putoplasto

  Prieš 2 savaičių
 • Vytenis

  Nuoroda

  Šaunuoliai!!!

  Prieš 2 savaičių