Ketvirtadienį pasiektas naujas internetinio portalo www.anyksta.lt lankomumo rekordas – daugiau kaip 33 tūkstančiai atsivertimų per parą, o internetinio portalo lankomumas jau artėja prie stambių regioninės žiniasklaidos leidinių svetainių lankomumo.

 

Ketvirtadienį pasiektas naujas internetinio portalo www.anyksta.lt  lankomumo rekordas – daugiau kaip 33 tūkstančiai atsivertimų per parą, o internetinio portalo lankomumas jau artėja prie stambių regioninės žiniasklaidos leidinių svetainių lankomumo.

 Ketvirtadienį, kai vyko mero, vicemero ir savivaldybės administracijos direktoriaus  rinkimai, “Anykštos” žurnalistas Vidmantas Šmigelskas tiesiai iš pirmojo naujosios Anykščių rajono tarybos posėdžio siuntė pranešimus, kurie esamuoju laiku buvo dedami į portalą.  Tokiu būdu internetinio portalo www.anyksta.lt lankytojai mero rinkimų eigą galėjo stebėti tiesiogiai. Per dieną internetiniame portale užfiksuota 33 731 atsivertimas – absoliutus lankomumo rekordas.

Panašų internetinio portalo skaitytojų susidomėjimą sukėlę buvo ir vasario mėnesį vykę vietos savivaldos rinkimai. Tada “Anykštos” internetiniame portale per dieną užfiksuoti 20 532 atsivertimai.

Beje, “Anykštos” internetinis portalas yra ryškus lyderis, palyginus su kitais Utenos apskrities ir aplinkinių rajonų elektroninės žiniasklaidos leidiniais, o kai kada gali lankomumu konkuruoti net ir su stambiais regioniniais leidiniais. Pavyzdžiui, Kupiškio, Ukmergės, Panevėžio  laikraščių svetainėse net nėra įdiegta apsilankymų skaičiavimo programa, Utenos laikraščiai savo svetainių neturi, Rokiškio laikraščio “Gimtasis  Rokiškis” svetainėje fiksuojami vidutiniškai 4732 atsivertimai, o Širvintų “Širvintų krašte” – 796 atsivertimai. Negali pasigirti dideliu lankomumu net ir stambūs leidiniai, pavyzdžiui,  “Šiaulių krašto” svetainėje fiksuojama visutiniškai  13 352 atsivertimai.Ši informacija turėtų būti naudinga norintiems reklamuotis “Anykštos” internetiniame portale – Jūsų reklamą matys plati skaitytojų  auditorija, kuri jau viršija spausdinto leidinio skaitytojų skaičių.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.