Anykščių mieste ir rajone tęsiama daugiabučių namų renovacija, mūsų rajonas šioje srityje įvardijamas tarp tų, kuriuose daugiabučių renovuojama daugiausiai. Prasidėjus daugiabučių renovacijai, į tai žmonės žiūrėjo gan skeptiškai, buvo ir tokių nuomonių, kad dalyvauti šiame procese neapsimoka.
Ar pasikeitė Jūsų nuomonė apie daugiabučių renovaciją? Jei daugiabutis,kuriame gyvenate, jau buvo renovuotas, kokius pokyčius pajutote?
Jūsų komentarus spausdinsime antradienio laikraštyje ANYKŠTA.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jj.

  Nuoroda

  Atvaziuokit paziuret i basanaviciaus gatve, kokia renovacija cia? Pamatai sildomi 10 cm storiu,60 cm gylio. Radiatoriai nauji,nepritvirtinti,klebandys. Smarkiai skambantys Rekuperatoriai, kurie net nera rskuperatoriai,o paprasti ventiliatoriai,tiesiog pinigu plovimas.

  Prieš mėnesį
 • Ar daug durnių atsiranda

  Nuoroda

  renovuotis šiuo pandemijos metu, žmones serga, miršta, saviizoliacijoj , darbai stoja, o pinigai baigesi.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Visiskas s... Daeoma atmestinai, nieks neatitinka standartu, viskas minimaliausiom medziagom daeoma,tiesiog sunkiai gyvenancius zmones uzkrauna papikdomom paskolom ir niekiniu darbu.

  Prieš mėnesį
 • Lietuva

  Nuoroda

  RENOVACIJA, TAI KAI NAMAS PADAROMAS IŠVAIZDŽIAI, NAUJAS BET KONSTRUKCIJOS SENOS.... O KAIP SU KAINA TADA M2-KIEK KARTU PAKYLA???? TAI SUKOLKULIUOKIT STATYBOS KAŠTUS, RENOVACIJOS KAŠTUS, NUSIDEVEJIMA-PADALYKET SUMA IS KVADRATU IR PALYGINKIT NAUJO NAMO STATYBOS KVADRATO SAMATA!!!! SUPRASIT, KAD TAI BNPROTYBE!!!!

  Prieš mėnesį
 • mama Statybininkų 9

  Nuoroda

  Dauguma acisakė keisti vamzdynus tai taip ir liko.

  Prieš mėnesį
 • Statybininkų 9

  atsakymas į: mama Statybininkų 9 Nuoroda

  Daug buvo norinčių keisti.Reikėjo visus apklausti,ir tada spręsti.Manęs niekas neklausė.

  Prieš mėnesį
 • Statybininkų 9

  Nuoroda

  Puiki brigada panevėžiečių,darbai vyksta gerai ir greitai.Santechnika keičiama rūsyje,tik klausimas,kodėl nekeičiami vambzdynai butuose,nes avarinės būklės,susidėvėje,jau virš 30 metų,kanalizacijos vamzdžiai nesandarūs,pastoviai prateka,bute jaučiasi nemalonus kvapas.Tikėtina,kad bus butų užpylimų.Jeigu vyksta renovacija,tai turi būti renovuojami ir vamzdynai,tai labai aktualu.

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Kas ten balkonus taip išdaužė

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Tikrai džiaugiamės renovacija,nors darbai dar nebaigti.Ačiū Linui komunalinio,ačiū Panevėžio vyrukam,kurie dyrba stropiai tvarkingai.Statybininkų 9 namas.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Lietuvoje vyksta blogi dalykai, o čia tarsi ramybės ir gerovės šalyje tokie nereikšmingi klausimai.
  Nuo sausio 1 d. į Lietuvą sugrįžta Stalino laikų režimas. Taikos metu karo policininkai, kuriems atrodys, kad vykdomas koks nors nusikaltimas ar nusižengimas, turės teisę be patalpos savininko ar gyventojo sutikimo, be teismo sprendimo bet kuriuo paros metu įeiti į savininkui priklausančias gyvenamąsias ar negyvenamąsias patalpas, teritorijas, sustabdyti transporto priemones ar patekti į jas. Atsisakius paklusti, karo policijos pareigūnas turi teisę jėga atidaryti patalpas ir transporto priemones. Prieš nepaklususius jų nurodymams asmenis jis turės teisę naudoti psichologinę ir fizinę prievartą, šaunamąjį ginklą. Karo policijai suteikiama medikų funkcija, galės žmogų padaryti psichiniu ligoniu.
  Kam rengiamasi: ar pasaulio finansų ir ekonomikos krizei, sukeltai valstybių vadovų, prisidengiant koronavirusu, ar rengiamasi priverstiniam Lietuvos gyventojų darymui bandomaisiais triušiais, skiepijant neišbandytais skiepais, juk ne veltui 8 mln. skiepų įsigyta? Dėl to taikos metu kariuomenė bus pasitelkiama teikti pagalbą valstybės ir savivaldybių institucijoms?

  Prieš mėnesį
 • Vatagalviui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tikrai reikia karo policijos, tokiems kaip tu izoliuoti.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Vatagalviui Nuoroda

  Niekas nesikeičia, kaip buvo homosovietikų, diktatūros mylėtojų, kaip tamsta, taip ir yra.

  Prieš mėnesį
 • Ž i no me

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nusikalbi. Šitą nesąmonę paskleidė Zigmas Vaišvila ir " ta boba su lazda". Yra yuotubeje vaizdo įrašas, kaip Vaišvila nusikalba.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Ž i no me Nuoroda

  Įstatymą skaitykite, o ne klausykite diktatūrinio režimo propagandistų.
  O "ta boba su lazda" yra teisės mokslų daktarė.

  Prieš mėnesį
 • Ką čia svarstyt ?

  Nuoroda

  Kodėl žiemą eidami į lauką apsirengiate paltą ? Taip ir su namu.. ! "Apvilksite namą" - kambaryje šilčiau sėdėsite, arielkos mažiau išgersite.. ! :-)

  Prieš mėnesį
 • taigi

  Nuoroda

  labai daug kas priklauso nuo to kas atlieka darbus nuo to priklauso ir kokybe ir atliekamu darbu laikas ,juk kiekvienam namo gyventojui norisi ,kad darbai butu kuo greiciau atliekami ,bet pavyzdziui jeigu dirbama ,kaip Basanaviciaus gatveje ,kada krapstosi tik du darbininkai jau kelinta menesi ,tai aciu ,tokia renovacija daug kam tikrai nelabai patiks

  Prieš mėnesį
 • bereikalingas pinigų išmetimas. tik kvailiai gali sutikti su tokia renovacija,dar nebaigsi sumokėti ir vėlreiks tokį renovavimą renovuoti.

  Prieš mėnesį
 • Pinigai

  atsakymas į: p Nuoroda

  Turim sukaupę kiek juodai dienai. Tai renovacijai atiduoti? Renovacija neslaugys ir nelaidos. Kažkas kitas. Būtų normalūs įstatymai, be nėra.

  Prieš mėnesį
 • Giedrius

  Nuoroda

  Žmonės kur anykštėnai dirba.....todėl kad sviatimos imonės lengviau nepazista nepasako nieko....kodėl savom imonėm neduodate renavuot...bijot atkatus imnti......Linai.....kaip yra

  Prieš mėnesį
 • Į ramybę komentara

  Nuoroda

  Užsuka ir šilta tikim už tai nerenovuotam irgi nešalta vedina balkonai atviri vos ne per nakt lauke nulis o kurena kaip prie didz šalčio mes už kitus sumoka juk išgyvent ūkiui reikia

  Prieš mėnesį
 • Inga

  Nuoroda

  Labai graziai dabar atrodo renovuotas J.Biliuno 33 namas ,plyteliu spalva grazi ,plyteliu matmenys nevienodo dydzio daug ka reiskia , langu angokrasciu apreminimas ko nera kituose namuose kuriu apdaila plytelem.

  Prieš mėnesį
 • Ingite

  atsakymas į: Inga Nuoroda

  Nu tikrai,spalva puiki, " angokrasciu apreminimas " irgi lygis, bet kodėl turiu aukoti santaupas?

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Vis dar trūksta aiškumo, kokį renovacijos paketą rinktis, kokio dydžio palūkanas teks mokėti? Per mažą dalį paskolos naštos gyventojams dengia valstybė. Renovaciją atlieka ne viena statybos brigada, skiriasi ir atliktų darbų kokybė.

  Prieš mėnesį
 • Jarunda

  Nuoroda

  Kai kurių namų negalima renovuoti, nes vis atsiranda keli užsispyrę gyventojai, kurie nesutinka, nepasirašo dokumentų. Kaip tokius atžagareivas priversti, kad jie nestabdytų renovacijos proceso? Gal būtų verta priimti įstatymą ir nepaisyti vieno-kito kvailio užsispyrimo? Arba reiktų tokiems žmonėms nemokėti kompensacijų už šildymą, atimti social;ines pašalpas.

  Prieš mėnesį
 • atsakymas į: Jarunda Nuoroda

  Tai džiaukitės, kad atsiranda tokių, kurie stabdo renovaciją. Nerenovuos- mažiau bėdų bus.

  Prieš mėnesį
 • Vitalija

  Nuoroda

  Renovavo Satybininku 14-12 namus.Biliūno g.šalia senos buvusios bibliotekos.Renovuoja namus tik gal kaikas nemato..

  Prieš mėnesį
 • pojutis

  Nuoroda

  Landsberginių užingridų vyriausybė vis garsiau kalba apie dar vienos "naktinės" reformos būtinybę, apie mokesčių didinimą, darbo užmokesčio ir socialinių išmokų mažinimą, kainų kėlimą, būtinybę skolintis iš JAV bankų už kubiliškai-šimonytiškas palūkanas.

  Prieš mėnesį
 • Išsiblaivyk

  atsakymas į: pojutis Nuoroda

  Priedurni, nuo kada Europos Sąjungos šalis skolinasi doleriais, o ne eurais?
  Ar tau jau suveikė putino vakcinos šalutinis poveikis?

  Prieš mėnesį
 • Regina

  Nuoroda

  Tai, kad sustojo renovacija. Niekur nebevyksta, baltarusių įsiveš, gal prasidės. Savo žmogeliai dirbti nebenori, neapsimoka už centus arti. Plius mūsų namas prašymą parašęs prieš metus, mirtina tyla... Statybininkų 2 namas, jau penki metai laukia. Niekas nevyksta ????

  Prieš mėnesį
 • Ramybė

  atsakymas į: Regina Nuoroda

  Liuks, šilta, virtuvėj visai šildymą užsukau. kambariuos tik pusei dienos įjungiu, nakčiai visada išjungiu, nes šilta. Naktį net ir prie išjungto šildymo reikia balkono duris atsidaryt. Tai pliusai. Dar pliusas, kad namo išvaizda žymiai pagerėjo.

  Prieš mėnesį
 • Ai,ai, kaip "gerai"

  atsakymas į: Ramybė Nuoroda

  Kai lauke šilta, tai "išjungiate"....Ar Jūs "išjungiate" ar ne, vistiek šildo nežiūrint Jūsų sukiojimų, o Jums atrodo, kad nešildo...

  Prieš mėnesį
 • Šis atsakymas skirtas Reginai

  atsakymas į: Ai,ai, kaip "gerai" Nuoroda

  ......

  Prieš mėnesį
 • Elena

  atsakymas į: Ramybė Nuoroda

  O kaip dabar su mokesciu uz sildyma ar daug sumazejo , jeigu galit palyginkit pries ir po . parasykit , idomu ir musu nama renovuos , dekoju.

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Dabar nežinau, kiek bus, už spalį buvo 4€

  Prieš mėnesį
 • Gg

  atsakymas į: Regina Nuoroda

  Vien Ramybėj dabar 5 namus renovuoja, gal nematai

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Ir vėl dyskusija skirta miesčionim, ja kaima žmogus užmirštamas. Dėl kagi jokia renavacoija neatejna iki mistelių ir kaimų daugiabūčių namų? Čia irgi stovi take namai, neremontuoti, netvarkyti da na rusų laikų. Laisvi esam jau virš 30 metų, a namai par mum stovi apšiurę, apmusiję, jakiu renavaciju nemati. Daug kur kanalizacijas, vandenteke vamzdžiai prarudyjį, viskas telka, laša, bėga, šilma pra kiauras sienas laukan aina. Gal renavacija paseks provincijų pa kakia šimta metų, jei karona unksčiau nepaseks.

  Prieš mėnesį
 • Stasys

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  O tai kas poniai draudzia renovuotis? Susirenkat visu butu savininkai ir nutariat, po to kreipetes su prasymu i savivaldybe ir traukinys pajuda pamazu. Jei patys jokio noro ar judesio nepadarysit, niekas ant lekstutes su melynais pakrasciukais neatnes. Sekmes

  Prieš mėnesį
 • realybėje

  Nuoroda

  jeigu tame name negyvena žmogus suprantantis statybos reikalus tai geriau nerenovuoti. Skuba,daro bele kaip ir medžiagos............kaip jiems pigiau,o ne geriau padaryti. Staybininkai pasitraukė,o brokas liko,sienos plėmais nueina ir t.t. tik kambariuose šilčiau..Kokybė prasta.

  Prieš mėnesį
 • Pesimistas

  Nuoroda

  Netikiu tom visom renovacijom. Suinteresuoti valdininkai gražbyliauja, agituoja, matyt, jiem nauda yra iš to. Renovuoti namai gražiai dabar atrodo. Bet kaip bus po 10-20 metų? Dažai nusilups, nubluks, santechnika surūdys, suges ir bus po renovacijos. Ar garantija duodama renovacijoms?

  Prieš mėnesį
 • nusilups

  atsakymas į: Pesimistas Nuoroda

  po 20 metu nuo pesimisto tikrai dazai nusilups

  Prieš mėnesį
 • Idomu

  atsakymas į: Pesimistas Nuoroda

  Kaip tu atrodisi po 20 metų,taip ir namas atrodis. Juk nieko amžino nėra.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  Nuoroda

  Niekas nepasikeitė,žiūrint kokia firma tai atlieka. Jeigu kelių firmų sanntechnikai pssamdyti atlieka darbus, tai ir rezultatai....

  Prieš mėnesį