Šį trečiadienį prezidentas Gitanas Nausėda  atidarys diskusiją apie išmanių miestų ir regionų kūrimą.Šioje diskusijoje dalyvaus ir Anykščiai.


Anykščių rajono savivaldybė skelbia, kad Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius dalyvaus nuotoliniame LR Prezidentūros organizuojamame renginyje „Išmanūs miestai ir regionai“.
Tai - ne vienintelis šios dienos darbotvarkės klausimas, susijęs su naujomis technologijomis. Savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė  dalyvaus susitikime dėl elektroninių ryšių infrastruktūros plėtros.Kokio tai pobūdžio susitikimas, į "Anykštos" antradienį pateiktą elektroninį laišką savivaldybės atstovė spaudai Silvija Sakevičiūtė neatsakė.

Šiandien prieš vidurdienį spaudos atstovė S.Sakevičiūtė informavo, kad administracijos direktorė L.Kuliešaitė dalyvaus Susisiekimo ministerijos organizuojamame susitikime.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tai va

  Nuoroda

  bus 5G ir vsio

  Prieš mėnesį
 • epokaliptus

  Nuoroda

  Kuo labiau per visur brukamas tas elekrtoninis ,,ismanumas,, i musu gyvenima-tuo labiau norisi kazko nuosirdziai tikro ir realaus ..O dabar ruosia mus kazkokiais virtualiais ufonautais.

  Prieš mėnesį
 • Gerai

  Nuoroda

  Kad pati moki ta gramatiką ir raštingumą o beraščiai supranta bet kaip kaip parašyta svarbu pagauti prasme

  Prieš mėnesį
 • Anupras

  Nuoroda

  valio draugai, nebereiks remontuot realaus kelio link biržinkos, viskas bus išmanu

  Prieš mėnesį
 • Anupriuk

  atsakymas į: Anupras Nuoroda

  Buvo dar kokie 8 straipsniai, kuriuose, neparašėt savo nusibodusio komentaro. PVZ prie straipsnio "į areštinę uždaryta prieš vyrą smurtavusi moteris" .
  Jei moteris būtų važiavusi Biržinkos keliu, tai nebūtų smurtavusi.

  Prieš mėnesį
 • Liudiskyte

  Nuoroda

  Mieli redakcijos darbuotojai, pasimokykite kompiuterinio raštingumo. Jūsų tekstuose pilna klaidų. Ar taip sunku įsidėmėti, kad po skyrybos ženklo būtinas tarpelis? O po žodžio - tik vienas tarpelis?

  Prieš mėnesį
 • jo

  Nuoroda

  kur tik kvailiau, ten ir anyksciai.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: jo Nuoroda

  Kur tik "išmaniau" ten elementaraus atsakymo iš tarnautojų laukiama ilgiau. Nuotolinis darbas :)

  Prieš mėnesį