Nuo lapkričio 1 dienos Lietuvos keliuose prasidėjo žiemos sezonas.Prasidėjus žiemos sezonui keliuose, AB „Kelių priežiūra" didžiausią dėmesį sutelkia į prevenciją: nepertraukiamai stebima Lietuvos meteorologinė prognozė bei kelių dangos būklė, technika parengta bet kurią akimirką išvažiuoti į kelius.
Apie tai, kaip žiemos sezonui yra pasiruošusi Anykščių kelių tarnyba, "Anykštą" informavo AB "Kelių priežiūra" komunikacijos skyriaus vadovė Giedrė Čekavičienė.

 Kiek šiuo metu dirba darbuotojų Anykščių kelių tarnyboje? Kokie techniniai jos pajėgumai bei aptarnaujama teritorija?

Birželio 1 dieną mūsų įmonėje buvo sustambintos kelių tarnybos (iš 45 į 21). Tikslas – užtikrinti efektyvumą ir kokybę. Dabar kiekviena kelių tarnyba prižiūri apie 1000 km kelių ruožo. Anykščių kelių tarnyba buvo prijungta prie Utenos kelių tarnybos. Joje šiuo metu dirba 83 darbuotojai (iš jų Anykščiuose -  42).  Utenos kelių tarnyba prižiūri 988,134 km valstybinės reikšmės kelių tinklą.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Argi nuo lapkričio 1 dienos prasidėjo žiemos sezonas?Reikia visada pažiūrėti ,pasitikrinti ,kas rašoma.....

  Prieš mėnesį
 • Kad

  Nuoroda

  Snigtu daug pusnys būtų didelės reikia vandenio žmonių šuliniai tušti o keliai nutirpus valio žiemai nepravažiuojamos keliai kokių šiuolaikiniai nematė kai būdavo sniego sulig namais pusnys

  Prieš mėnesį
 • kiek daug prisnigo

  Nuoroda

  kaip gražu lauke ! Eikit seni iš sniego lipdyti !

  Prieš mėnesį
 • Zita

  Nuoroda

  Dabar karantinas ,tai reikia priziuret tik svarbiausius kelius , o ten i miestelius tai seniunijos gali informuot gyventojus kad sedetu namuose ,

  Prieš mėnesį
 • viskas aisku

  Nuoroda

  gerai priziurinciu keliu nebus ,tiek zmoniu nepajegus

  Prieš mėnesį