2020-11-30

Vairavo neblaivūs

Praėjusį savaitgalį Anykščių rajone pričiupti du neblaivūs vairuotojai.


Lapkričio 28 dieną apie 03.08 val. Anykščiuose, J. Biliūno g., patikrinimui sustabdyto automobilio "Audi 80 Avant" vairuotojui (g. 1996 m.), gyvenančiam Svėdasų seniūnijos Vikonių kaime, nustatytas 1,79 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Lapkričio 29 dieną apie 00.49 val.Kavarsko seniūnijos Svirnų II kaime automobilio "Citroen" vairuotojui (g. 1999 m.) nustatytas 2,28 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į  areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • dabar gerti būtina profilaktiškai

  Nuoroda

  kad neužsikrėsti virusu Covid-19, aišku važinėti išgėrus nevalia ! Parsivežkit namo bent 10 butelių ir gerkite nors iki apsišikimo !

  Prieš mėnesį
 • Blaivininkas

  Nuoroda

  Šaunuoliai policininkai, kad dar du pijokus sulaikė. Reikia po kaimus daugiau pavažinėti, tokių erelių su kvapeliu pilna. Tiktai kas iš to, kad jie sulaikomi. Teises jau būna dažniausiai pragėrę ar iš viso jų neturi, baudoms sumokėti pinigų neturi. Už grotų nesodina niekas tokių, jei nubaudžia, tai lygtinai. Ir net pavardžių neskelbia niekas, tik gimimo metus.

  Prieš mėnesį
 • Lol

  Nuoroda

  Dar pora kaimo erelių pavaiksčios pėstute pora metų.

  Prieš mėnesį
 • kazi

  atsakymas į: Lol Nuoroda

  tokie labai puikiai vaziuoja ir be teisiu.

  Prieš mėnesį
 • Dar

  Nuoroda

  Viena alhašė išlindo nors patilėtum kad piktnaudžiauji

  Prieš mėnesį
 • Jauni

  Nuoroda

  Vyrai geria gira negalvodami apie ateitį, ir pasekmės vairuojant išgėrus dar beliko tik narkotikus įteisinti

  Prieš mėnesį
 • Danguole

  Nuoroda

  Kaip tie vyrai neturi proto vairuot isgerus,as isgeriu kai niekur nesiruosiu vaziuot ,raktelius paslepiu , kartais ryte kol pati randu kur juos padejau sugaistu laiko ieskodama , tai nera jau minciu apie vaziavima.

  Prieš mėnesį