Seime siūloma mažmeninėms prekybos įmonėms uždrausti dirbti teikiant prekybos paslaugas kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis.
Kaip vertinate tokį siūlymą? Ar ištvertumėte kelias dienas per metus neaplankę parduotuvių? O gal tokia tvarka padėtų suvaldyti koronaviruso plitimą?
Jūsų komentarus spausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  Kai nedirbs sekmadieniais , šventėmis, tai ir darbuotojų sumažins, ir algas mažiau mokės, dar daugiau bedarbių. Be to kaimo žmonės sekmadienį ateina į bažnyčią ir apsiperka savaitei, o tada reikės arba 2 kartus važiuoti, arba į bažnyčią neiti.

  Prieš mėnesį
 • Ieva

  Nuoroda

  Dirbu priekybos cente. Esu pres. Duikite mums dirbti ir uzdirbti!

  Prieš mėnesį
 • deja

  Nuoroda

  Jaunima drausminti reikia,o ne parduotuviu darba riboti.Komendanto valandos jaunimui reikia.Kokiom kompanijom buriuojasi ,taip ir parneša virusus namiškiams.

  Prieš mėnesį
 • Tai neišsigelbėjimas,

  Nuoroda

  Jei minėtomis dienomis nedirbs tai per sekančias dienas atsiims už nedirbtas. Parduotuvėse atsiras daugiau pirkėjų ,nes valgyti vistiek reikės visada,nebent neturės pinigų,bet jiems ir visai parduotuvių nereikės.

  Prieš mėnesį
 • **********

  atsakymas į: Tai neišsigelbėjimas, Nuoroda

  juk čia niekas nekalba apie maisto parduotuve,o tik apie Akropolius ir kitus prekybcentrius į kuriuos ,uždarius restoranus,susirenka liaudis ir ten lėbauja,nes ten yra alkoholis.Per pirmąjį karantiną buvo uždaryti visi restoranai,prekybcentriai ir kaip matome visi,kad rezultatas buvo puikus,su pandemija tuomet susitvarkėme puikiausiai už kitas valstybes,o kur dabar nusiritom ir kodėl?Atsakymas,tai buvo ne vien ekonominis reikalas,buvo daugiau politinis,nes prisiminkim,ko liaudis reikalavo primygtinai iš kandidatų į seimą ir ką tie žadėjo.Žadėjo panaikinti kaukes,karantinus išmesti sveikatos ministrą.Ir kas iš to išėjo?Karantinas yra ir kuo toliau,tuo labiau stiprėja,bus ir komendanto valanda,o ką tada keiksime,ar buvusius,ar esamus,tik padėtis nuo to negerės.

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  Geriausia kaltint kitą.Jei patys savęs nesaugosit,nepadės nei apsauginiai nei pardavėjos.Būkit patys atsakingi ir laikykitės atstumų.Parduotuvių darbuotojams dabar tikrai nelengva dirbti. Ko lekiat į parduotuves kasdien,ypač senjorų kiek daug.

  Prieš mėnesį
 • -----

  Nuoroda

  Kor ono virusa manau sumazintu tik drausme parduotuvese,turetu apsauginiai didesni demesi skirti apsiperkant prie kasu,-parduotuves uzdraran tbus dar blogiau,tik didele kontrole pardavejoms ir pirkejams gal kiek padetis pasikeistu.

  Prieš mėnesį
 • Teisybe

  Nuoroda

  Rašo apie žiburį atstumu nesilaiko įleisti reikia po viena

  Prieš mėnesį
 • Melagė

  atsakymas į: Teisybe Nuoroda

  Nuo kada po vieną? Niekados dar tokio reikalavimo nebuvo. 10 metrų vienam pirkėjui, toks reikalavimas yra. Jei būtų daugiau pirkėjų, tai tada ir reguliuotų "po vieną"

  Prieš mėnesį
 • ili 0v8

  Nuoroda

  Tuoj Anyksciuose visos parduotuvės uzsidarys !Ir visam laikui!Bus Anyksciai kaip Katlėriai ir Keblonys !

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  atsakymas į: ili 0v8 Nuoroda

  Koke katlėriu parduotuvė juk ten buvo mėšlidė todėl užsidarė ..10darbu badas savininkė jau visus Anykšcius apėjusi

  Prieš mėnesį
 • Melagė

  atsakymas į: ili 0v8 Nuoroda

  Kai neliko valdžioje vagiančių bičių klano, tai jau prie Troškūnų gatvės rengiasi atidaryti naują parduotuvę. Kai niekas nebevagia ir nereketuoja remti gaują (kaimenę), tai nemeluok apie artėjančią krizę.

  Prieš mėnesį
 • Fiona Tiote

  Nuoroda

  Gyvenimas yra daugybės klausimų paslaptis, į kurią reikia atsakyti, su kokia bėda susiduriate žemėje?
  Ar jūsų vyras ar žmona paliko gyvenimą be gero paaiškinimo, dėl kurio jūs susipainiojate ir norite, kad jie sugrįžtų į savo gyvenimą? Daktaras Ajayi yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas burtų ratukas, palaimintas jo protėvių ir dievų priimtas kaip jų ruporas žemėje. Daktaras Ajayi man padeda išgelbėti mano sugedusius namus, sugrąžindamas savo vyrą savo galingu burtu. . Aš ir mano vyras buvome išsiskyrę 9 mėnesius be bendravimo, tačiau su daktaro Ajayi užkeikimu jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis ir jums reikia greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi burtų raštu „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com

  Prieš mėnesį
 • Gene

  Nuoroda

  gal didziuju parduotuviu darbo laika reiketu padaryt nuo 9 val.iki 15 val. o nuo 15 val. iki 22 val. pardavejos pristatytu prekes i namus paskambinus telefonu ir uzsisakius norimas prekes , taip isvengtume grusciu , o ir pardaveju darbas butu ne toks monotoniskas negu sedint kasoje.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  kas,kad kokią dieną uždarys parduotuvę ir nedirbs. Bus kitos ,mažesnės sausakimšos. Čia kaltas yra žmonių mąstymas kuo mažiau lankytis jose. Beje artėja šventės. Vėlgi dovanų ieškojimas. O labiausiai manau pilnos parduotuvės,kad nebeliko kur nueit. Parduotuvė liko vienintelė pramoga prasiblaškymui. But vasara tikrai jose nebūtų daug žmonių,nes šilta,ilga dienos,žaluma,vanduo vilioja.

  Prieš mėnesį
 • Nerijus

  Nuoroda

  Ligonines ir poliklinikas reikia uždaryt, ten daugiau užsikrečia ne prekybos centruose

  Prieš mėnesį
 • Tikrai

  atsakymas į: Nerijus Nuoroda

  Reikia.

  Prieš mėnesį
 • AISKU REIKIA RIBOT. MAXIMOS PER SVENTES DVIGUBAI NEMOKA PER SVENTINE DIENA DIRBANT NUKERPA VALANDAS IR GAUNI ATLYGI KAIP UZ PAPRASTA DIENA. TIK MAXIMA MELUOJA KAD DARBUOTOJAI NORI DIRBT. NIEKS NENORI AR SVENTINE AR PAPRASTA DIENA ALGA TAPATI. TIK DARBO DAUK MELUOJA IR TIEK. JIEMS TIK PELNAI RUPI O NE DARBUOTOJAI. BET NIEKS I TAI NEREGUOJA

  Prieš mėnesį
 • Manau

  Nuoroda

  Reikia ribot ne tik laiką,bet ir žmonių srautus.Šiandien abiejų norfų pilnos aikštelės mašinų ir žmonių,gal penktadienis veikia.Be to ne visi žmonės laikosi atstumų yra besielgenčių kaip jiems patinka.Nesvarbu ar stovi prie mėsos ar prie duonos,kai kam neegzistuoja ,,palauk", būtinai reikia brautis be taisyklių.Dar pastebėjau ir tiesiog sukėlė šleikštulį,kai pamačiau kaip žmonės nuogom rankom čiupinėja daržoves(vieną pačiupinėja,vėl padeda,po to kitą ir t.t.nesusipranta,kad reikia paimt maišelį).Yra abejingų viskam.

  Prieš mėnesį
 • Grazina

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  vienam PC mesos skyriuje pardaveja plikom rankom vitrinon deda sviezia mesa , tai as padariau pastaba , ji atsake , kad gal zalios mesos niekas nevalgys virs arba keps ir bacilos zus , o nuo ranku niekas neuzsikrecia , bet uzsikrecia kvepuodami ,del to ji ir su kauke .

  Prieš mėnesį
 • Proto bokštui

  atsakymas į: Grazina Nuoroda

  Žinom žinom, kad ne nuo oro o lašeliniu būdu.
  Rankos turi daug bakterijų ypač neaišku kada plautos ir dezūnfekuotos Nekalbėkit nesąmonių.Ar būtų malonu valgyt pomidorą,kai dešimtys tokių netvarkingų žmonių apčiupinėja plikom rankom .Mąstykit!

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Covid gera afera ??

  Prieš mėnesį
 • Daug svarbiau žinoti

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Kas iš to laimėjo? Valstieičiai? Chren- pagrindinis salietros baltumo gandras jau pabėgo iš seimo.

  Prieš mėnesį
 • X - man

  Nuoroda

  Tikrai vertėtų apriboti parduotuvių darbo laiką priešventiniu laikotarpiu. Vargu ar verta pasitikėti žmonių sąmoningumu, kada pandemija "šienauja" vis didesnį kiekį savo aukų, o nemaža dalis mūsų elgiasi taip, lyg nieko ir nebuvo nutikę.

  Prieš mėnesį
 • Covid

  Nuoroda

  Žiburio parduotuvėj nieks nekontroliuoja nei atstumų,nei srauto,nei kaukiu.Pacios pardavėjos šniobelius iškiše vaikšto.Uždaryt iki pavasario!!Tikrint ir bauduot!!

  Prieš mėnesį
 • esi šlykštesnė už vagių sąrašo kandidatus

  atsakymas į: Covid Nuoroda

  Kiekviena dieną perku ir matau. Viskas ten tvarkoje. Šiuo metu parduotuvė dauk dažniau dipab dviem kasos, kad tik nebutų eilių.

  Prieš mėnesį
 • Nepuolam ant maniškių

  Prieš mėnesį
 • Vobla

  Nuoroda

  del manes gali nedirbt,žinau daug tašku ir taška a ir taška b ir g taška,dabar taškuose ir sosisku lenkisku gali nusipirkt,ir surio ir sviesta,jau nekalbu apie geralus visokius.

  Prieš mėnesį
 • Galit visam laikui uždaryt visas krautuves

  Nuoroda

  Jau penki metai kaip važiuoju Lenkijon maisto nusipirkti !

  Prieš mėnesį
 • kai nebedirbsi fūristu, tada nebevažiuosi. Už savo pinigus, iš Anykščių tikrai nevažiuosi apsipirkinėt į Lenkiją.

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Tikrai rajkia ribot. Krautuves galat dirbt kelias valundas par dienu, a savaitaliais iš visa gali nedirbt. Užtektu tik maista krautuviu, je visokias gelažų, kasmetikas, parfūmų, laikradžių krautuves gali ir nedirbt. Nesupruntu ir takiu dalyku. Bibliotekas gali dyrbt, je kulturas namai, muzienjai uždaryti. Vienas istaigas dirba par nuotali, kitas pilnu tempu prijima lunkytajus. Vyresni makiniai makinas namuos, je maži vaikai turi ait makyklan. Gal virusas ne visus paliečia, gal karuntina taisyklas ne visiem vienodas?

  Prieš mėnesį
 • xxx

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Visų pirma jums reikėtų suprantamiau rašyti išmokti, nes dabar tai vos ne kiekvienam žodyje klaidos. Sunku net suprast, ką čia norėjote pasakyti

  Prieš mėnesį
 • Branius

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Aš tai sakyč raikia internetų išjungt ir laikrašių nenešiot bą gali ir per tai karonę atait. Ašen tai in pašta deželas nebesliečiu be pirštinių, kas ti žyną kų tan laikraštin prideda?

  Prieš mėnesį
 • Sakykitv

  atsakymas į: Branius Nuoroda

  O kai į tualetą nueinat,kelnias nusimauna?ar irgi bijot rankomis liestis?

  Prieš mėnesį
 • As

  atsakymas į: Branius Nuoroda

  Oi gerulis saunuolis gerai pavariai.

  Prieš mėnesį