Anykščių rajono tarybos narys Kęstutis Tubis lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje reiškė nepasitenkinimą, kad į jo posėdžiuose  užduodamus klausimus jis nesulaukia atsakymų.


“Man meras asmeniškai birželį per Tarybos posėdį pažadėjo suteikt informaciją, kiek darbuotojų buvo paskatinta.Nesulaukėme atsakymo pusę metų”, - piktinosi jis.
Administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė paaiškino, kad klausmus Tarybos posėdžiuose svarbu uždavinėti vadovaujantis Tarybos reglamentu, svarbu nurodyti, kieno klausiama ir ko klausiama konkrečiai.
“Klausėte kokie darbuotojai buvo paskatinti, kokios jų pareigos, vardai ir pavardės.Tai yra asmens duomenys, jie yra neviešinami”, - priminė L.Kuliešaitė.

 

Plačiau apie Anykščių rajono tarybos posėdį - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Baisu

  Nuoroda

  Ir iš kur tiek priviso Anykščiuos tokiu bjauriu sutverimu ? Šlykštu da skaityt komentarus .

  Prieš mėnesį
 • Aš vis dar nesu Tarybos narys

  Nuoroda

  Žinau, ir pažįstu jį kaip buvusį rajono meru, bet nepažįstu jo, kaip teisiamo nusikaltimais žmogaus ir žinau apie blogus jo darbus tik iš viešos spaudos ir LR Prokuratūros specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ataskaitų. Kažkada buvęs policininku žmogus teisiamas už nusikaltimus visuomenei, už vagystes iš valstybės ir iš žmonių reikalaudamas kyšių, pasinaudodamas tarnybine padėtimi, bet svarbiausia turėdamas kriminalinės žvalgyboje patirties vykdė nusikaltimus stambiu mąstu. Juk tai rimti kaltinimai ir jie negalėjo jokiais būdais būti "išlaužti iš piršto" ! Lieka neaišku tik viena - kaip tada toks asmuo gali priklausyti rajono Tarybai, juk kiekvienu klausimu ar veiksmais jis kerštauja visiems rajono gyventojamas, tarytum mes būtume nusikaltėliai yra vėl gi nusikaltimas !
  Šiais jo veiksmais sudaroma prielaida, kad jis visokiais būdais bando kenkti ne tik rajono vadovybei, bet ir rajono gyventojams ! Esant faktiniams įrodymams, bei remiantis savivaldos įstatymu šį asmenį būtinai reikalinga pašąlinti iš Anykščių rajono savivaldybės rajono Tarybos narių sąrašo kaip kenkiantį visuomenei !
  Mes, rajono gyventojai prašome esamų rajono Tarybos narių inicijuoti šio asmens pašąlinimą iš rajono Tarybos narių sąrašo ! Esminis sprendimas dėl pašąlinimo iš rajono Tarybos narių sąrašo yra ne jam paskirti užkardymo veiksmai už padarytus nusikaltimus, bet veiksmai už galimą kenkimą visuomenei kai naudojami kriminalinės žvalgybos įstatymo pažeidimai prieš nekaltus piliečius - naudojant kerštą !

  Prieš mėnesį
 • Kodėl nepasirašai, kad esi KGB aktyvistas? Iš tavo rašliavos tai akivaizdu. K. Tubiui linkiu kreiptis į teismą

  Prieš mėnesį
 • Niekur kreiptis nebereikia

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Byla jau nagrinėjama Molėtų teisme

  Prieš mėnesį
 • Panašu kad tuoj dings

  atsakymas į: Aš vis dar nesu Tarybos narys Nuoroda

  šypsena nuo veido ?

  Prieš mėnesį
 • Tikrai nesiderina

  Nuoroda

  tokie atgrasūs vaizdai su Advento pradžia, britku.

  Prieš mėnesį
 • nu va, ir vėl šypsosi

  Nuoroda

  Nei skydelio, nei kaukės ?

  Prieš mėnesį
 • ***

  Nuoroda

  Kaip noreciau,kad K.Tubis visus komentatorius su labai graziais ju komentarais iškeltu viešai ir prisiteistu geras sumas iš visu pašaipu ir šmeizyku.

  Prieš mėnesį
 • Haha

  atsakymas į: *** Nuoroda

  Kol anyksta leis nesutikti su salygomis ir terminais tos dezutes gali nezymet, tai reiskia kad komentatorius yra nekaltas, todel gali komentuot ka nori ir nieko niekam nebus ir jokiu teismu nebus.

  Prieš mėnesį
 • kazi ar galima ka prisiteist

  atsakymas į: *** Nuoroda

  is prokuraturos specialiuju tyrimu tarnybos ?

  Prieš mėnesį
 • Juridinis bakalauras

  atsakymas į: *** Nuoroda

  Baudą gali gauti tik šie komentarai-
  "Žinote ką daro stukačiam kad skundžiatės, jei nežyno pasakysiu nupjauna liežuvį ir akis iš bado taip kad nesidžiaukite"
  " Taip kad direktore yra neteisi, neteikdama informacijos tarybos nariui, kuris yra jos darbdavys. Visi kiti niuansai yra niekiniai"

  Prieš mėnesį
 • Juridinis magistras

  atsakymas į: Juridinis bakalauras Nuoroda

  Deja, jūsų minimuose sakiniuose nėra nei vardo, nei pavardės kam jie skirti...Todėl jie niekiniai ! Gal jie parašyti mano žmonai ? Jums gerb. bakalaure Jurissprudencijos dar mokytis ir mokytis... :-)

  Prieš mėnesį
 • Tiuriagos Zekis

  Nuoroda

  pasakė: "Nu gražus jis man, lauksiu aš šito berniuko ateinant su kvepiančiu kavos puodeliu ryte... ! :-) Šypsosi jis man, tarytum nekaltas ?.." :-)

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Pagal logika auksciausias rajono valdytojas yra isrinkta taryba drauge su meru. O rajono administracija kartu su direktore yra viso labo samdomi darbuotojai ir yra atskaitingi ne tik merui, bet ir tarybai. Taip kad direktore yra neteisi, neteikdama informacijos tarybos nariui, kuris yra jos darbdavys. Visi kiti niuansai yra niekiniai.

  Prieš mėnesį
 • Ne visai taip

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Valstybės tarnautojai bei tarybos nariai yra viešieji asmenys, tad Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas jiems negalioja pilna apimtimi. Viešųjų asmenų duomenys turi būti vieši. Tad savivaldybės administracija turi teisę duomenis viešinti, neturint šių asmenų sutikimo.

  Prieš mėnesį
 • 456

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Yra įstatymo viršenybė. Tuo viskas ir pasakyta. Jei tai būtų kariuomenė, tai vykdantis įsakymą privalėtų įvykdyti ir po to apskusti davusį nusikalstamą įsakymą. Čia ne NKVD kariuomenė, todėl Tubio žodis nėra įsakymas

  Prieš mėnesį
 • 123

  atsakymas į: 456 Nuoroda

  Siulyciau atidziau paskaityti istatymus. Laikas suprasti, kad kiekvienas rajono tarybos narys yra vienas is rajono administracijos vadovu, ir administracijos darbuotojai yra atskaitingi jam, todel dangstytis asmens duomenu apsaugos istatymu yra primityvu.

  Prieš mėnesį
 • 456

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Jei rajono administracijos vadovas pažeidinėtų įstatymus ir atskleistų asmens duomenis, tai tarybos narys turėtų inicijuoti nepasitikėjimą. Jei koks nors tarybos narys bando gauti informaciją kuri jam reikalinga neaiškiais tikslais, tai reiktų galvoti apie kreipimasį į prokuratūrą.

  Prieš mėnesį
 • Patarimas

  Nuoroda

  Sumažinkit neapykantos Tubiui ir jo paskirtiems žmonėms laipsnį. Ta dramaturgija, kuri vyksta savivaldybėje ir aplink ją su "tubiniais", atsiprašau už išsireiškimą, labai neskaniai kvepia.

  Prieš mėnesį
 • Aštriai

  atsakymas į: Patarimas Nuoroda

  Pigūs politinės prostitutės ( taip teigimu, nes retas kuris per gyvenimą pakeitė tiek partijų) triukai. Kiek žmonių patyrė persekiojimą dėl to, kad atėjo prie Tubio? Lygiai 0. Susidorojo su liberalų sąjūdžio atstovų Vasiliausku? Ar dėl jo dalyvavimo liberalų sąjūdžio partijoje ar dėl nemokėjimo dirbti? Su komiteto štabiste Mačyte susidorojo? Ar dėl štabo veiklos, ar dėl pralaimėtų bylų? Atsakykite į tuos klausimus ir nepasiduokite piniguočių peršamai nuomonei.

  Prieš mėnesį
 • Aštriam

  atsakymas į: Aštriai Nuoroda

  Kliedesiai

  Prieš mėnesį
 • Aiškiau

  atsakymas į: Aštriam Nuoroda

  ?

  Prieš mėnesį
 • Daržininkas

  atsakymas į: Aštriai Nuoroda

  Kaip politinės- nežinau, bet tikros- tiesiog puiku, su sava nėra ko lyginti, tik kad kainuoja...

  Prieš mėnesį
 • Ar

  Nuoroda

  Žinote ką daro stukačiam kad skundžiatės, jei nežyno pasakysiu nupjauna liežuvį ir akis iš bado taip kad nesidžiaukite

  Prieš mėnesį
 • kas toliau?

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  O tas kuris neina vogti, tą reikia atidubasinti ir jo mergą išprievartauti? Iš kurios zonos, gaidį, rašai?

  Prieš mėnesį
 • Donaldas

  Nuoroda

  "Anykštos" skaitytojams priminsiu, jog ta pati Kuliešaitė įskundė buvusį merą Kęstutį Tubį prokurorams, kai šis apsilankė savivaldybėje. Panašūs dalykai kartojasi, tad ar nereikėtų rajono taryba svarstyti administracijos direktorės elgesį bei atitikimą pareigoms?

  Prieš mėnesį
 • ar ir vėl lankosi

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  pakartotinai pažeisdamas draudimus lankytis ?

  Prieš mėnesį
 • Donaldui priminsiu

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Įskundei mane prie Anykštos sankryžos, kad užmyniau Biliūno gatvės sankryžos baltos linijos 2,5 cm su priekinio rato pirmais dviem protektoriaus grioveliais... Sumokėjau aš už tai baudą 50 €. Už ją aš tau kada tikrai atsidėkosiu ir perkasiu tau gerklę jei man pasimaišysi po kojomis, kad ir parduotuvėje, nors ir labai slepiesi nuo visų ! :-)

  Prieš mėnesį
 • Donaldui - Juozas

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Aš irgi įskundžiau, kai pamačiau, kaip brakonieriavo. Kitą kartą, kai girtas sėdo vairuoti. Pranešti apie pažeidimus reikia ir net būtina. Manau, kad būtų galima už sąžiningumą ir gerą pavyzdį paskatinti premija.

  Prieš mėnesį
 • skaitytoja

  Nuoroda

  bet visi mokesciu moketojai turii teise zinot kur ir kaip panaudojami ju pinigai kokia cia duomenu apsauga ? gal savo draugei skire premija uz tai kad drauge?

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  atsakymas į: skaitytoja Nuoroda

  Pritariu turi žinoti kur tie pinigai eina. Taip pat kiek kavai bus išleista pinigų ir kas gers.. Juk paprastas žmogelis pats kava perka nei ten savivaldybėje.

  Prieš mėnesį
 • skaitytojai

  atsakymas į: skaitytoja Nuoroda

  Gal žinote, kas yra draugė? Seniai jau buvo tam Tubiui pasakyta, kad nei administracijos direktorė, nei pavaduotoja, nei meras, nei vicemeras premijų negavo. Pasijunkite vaizdo įrašą ir pasižiūrėkite.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Sovietiniai milicininkai (liaudyje vadinti skrebais) apie asmens duomenis nieko nesupranta. Į varanoką, per inkstus palaukei kada pradės kraujais sisioti ir visa metodika. Ar tu Minską baigei ar Gorkį - visus ta pati KGB mokykla. Pasižiurai į Minsko įvykius ir supranti, kaip mes jau toli nuo KGB metodų nesuėjome. Tiesa, kai kas dar liko sovietmetyje.

  Prieš mėnesį
 • Triubys

  Nuoroda

  nusikaltelis iesko informacijos apie zmones, ( saunuole Ligita, kad neissigando sito kuilio snukio) as vis dar soke, kodel sitas nusikaltelis kuris ir toliau daro ir darys nusikaltimus vis dar leisveje???

  Prieš mėnesį
 • Nuomone

  Nuoroda

  Zmogelis be vietos gyvenime ir tiek...

  Prieš mėnesį
 • panašaus charakterio mano šuo

  atsakymas į: Nuomone Nuoroda

  vieniems bando įkasti, kitiems - palaižyti ... :-)

  Prieš mėnesį
 • Liudas

  atsakymas į: Nuomone Nuoroda

  Įdomu, kiek jis išleidžia advokatams. Už paprastą ginčą dėl tvoros kaimynas sumokėjo 1100 eur. O dabar tai ne apie daržo tvoros perkėlimą kalbą eina, ir posėdis ne vienas Anykščiuose.

  Prieš mėnesį
 • Eureka!

  Nuoroda

  Oooo, kokia puiki tema savaitgaliniam Tubio papielavojinui!!! :)

  Prieš mėnesį
 • Pr

  atsakymas į: Eureka! Nuoroda

  Pats kaltas. Jei nieko nesupranta, tai nereikia rautis.

  Prieš mėnesį
 • !!!!!!!!

  Nuoroda

  Atsakymą galima pateikti, duomenis nuasmeninus. Tad Kuliešaitė neteisi, neatsakiusi į buvusio mero klausimą.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Juristė direktorė pastatė į vietą pseudojuristą Tubį.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  Graži nuotrauka pono mero. Šypsosi toks laimingas

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Laimingu būti niekas neuždraus, o laimingas žmogus galingas

  Prieš mėnesį
 • Nereikia iš žmogaus tyčiotis

  atsakymas į: Na taip Nuoroda

  Pilna pakelė prie Aknystų laimingų žmonių, šypsosi, linksi pravažiuojantiems. Tikri galingi žmonės.

  Prieš mėnesį
 • Tikriausiai Tubis labai nepatenkintas savo buvusiu vairuotoju ir nori sužinoti kiek kuris vairuotojas gavo premijų už karantinuojamų pervežiojimą iš uostų?

  Prieš mėnesį
 • Matėm

  Nuoroda

  Buvo gražu, kai pasodino Tubį į vietą.
  Pirmą- ne birželio mėnesį klausėte, o rugpjūčio ( vėl apsimelavo Tubis);
  Antrą- žmogus besigiriantis juridiniu išsilavinimu nesugeba atskirti asmens duomenų, nuo apibendrintų.

  Prieš mėnesį
 • x-man

  atsakymas į: Matėm Nuoroda

  Neieškok priekabių. Atsakymą galima pateikti, duomenis nuasmeninus. Tad Kuliešaitė neteisi, neatsakiusi į buvusio mero klausimą.

  Prieš mėnesį
 • Pr

  atsakymas į: x-man Nuoroda

  Taip ir buvo atsakyta, bet pseodjuristas liko nepatenkintas

  Prieš mėnesį