Nušalintojo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio komandos įgyvendintą komunalinių atliekų tvarkymo  infrastruktūros plėtros projektą, kurio metu Anykščių mieste buvo įrengtos požeminės atliekų tvarkymo aikštelės, lydi skandalai.Apie tai lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje viešai prabilo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė.

 "2018 metų gruodžio 4 dieną agentūra (Aplinkos projektų valdymo agentūra, -red.pastaba) buvo pradėjusi pažeidimo tyrimą ir savivaldybei buvo pritaikyta 10 proc.nuoskaita, t.y 56 tūkst. Eur.Buvo kreiptasi į teismą ir byla baigėsi.Lietuvos administracinis teismas priėmė sprendimą, kuriuo nuoskaita sumažinta iki 28 tūkst.Eur.Pažeidimas buvo nustatytas, todėl, manau, apie tai privalau informuoti", - kalbėjo administracijos direktorė L.Kuliešaitė.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Maišiagalos galas

  Nuoroda

  Kas atsitiko? Bebrų portalas viešai užsipuolė Tubį ir apie šitą faktą nenutylėjo. Kalėdos stebuklų metas net bebrams.

  Prieš mėnesį
 • D :)

  Nuoroda

  Labai silpna, ne į gyventojų interesus orientuota šios kadencijos savivaldybės vadovybė.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  Pritariu Donaldui 100 proc.

  Prieš mėnesį
 • Aha, tikrai gerai dyrbo Donaldas 100 % gyventojams

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  prie Anykštos sankryžos per vaizdo kameras. Labai jam dėkingi 850 gyventojų už "pagalbą".. :-) Šaunuolis teatro aktorius !

  Prieš mėnesį
 • Taip :)

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  Labai gerta buvo ana. 56 000 baudos susiveikė orientuotai į gyventojus.

  Prieš mėnesį
 • Komentr."nuomonei 2-3"

  Nuoroda

  ...niekas neįrodė,kad jis(tinka tik vagies pavadinimas)nepildė savo sąskaitos?Tai pildė savo kišenes "nematomu kitiems būdu"tačiau pildė,o kas nesužiųrėjo to proceso???Kai tokie dalykai daromi tai biudžeto sąskaita,o tai mūsų visų mokesčių mokėtojų reikalas,bet deja-daug kam "neprieinama" žinia paprastiems žmonėms,tik VIENA AIŠKU ir NENUGINČIJAMA,jeigu vagis numatęs vogti,ras būdų kaip.Todėl turėtų būti ASMENINĖ ATSAKOMYBĖ neaiškaus"plauko"prižiūrėtojams dėl pinigų švaistymo,už tai jie tam paskirti,gaunantys padorius atlyginimus.O VOGTI ar GROBTI visais laikais buvo smerktina,negarbinga ir žema!Nereikia užmiršti,jog ateina VISIEMS toks metas,kai už viską tenka LABAI SKAUDŽIAI SUSIMOKĖTI.Todėl GERIAUSIA BŪTI VISADA SĄŽININGU,GARBINGU,ORIU PILIEČIU,kad galėtum ramiai miegoti naktimis,nekamuojant sąžinės priekaištams!

  Prieš mėnesį
 • Vasaryne suknela

  Nuoroda

  kaip jei nešalta vidury žiemos ?

  Prieš mėnesį
 • Dėvi storas, megztas

  atsakymas į: Vasaryne suknela Nuoroda

  vilnones kelnaites ir nešalta :-)

  Prieš mėnesį
 • bjauru

  Nuoroda

  Pastatė prie namų konteinerius ir džiaukitės žmoggeliai,kvėpuokite smarve.. Baisu pagalvoti kai ateis vėl vasara (jeigu išgyvensime),jau patyrėme savo kaliu,kai negalima buvo išeiti į lauką,o kiek mūsiu.. Mūsų niekas nieko neklausia.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: bjauru Nuoroda

  Mano nuomone, jeigu tokie faktai kaip minite komentare buvo, tai turėjote informuoti visuomenės sveikatos centrą, valstybinę veterinarijos tarnybą ir savivaldybės adminustracijos gydytoją arba kreiptis su skundu į savivaldybę per vieno langelio aptarnavimą. Jeigu tokių pranešimų ar skundo nėra užfiksuota, tai žiniasklaidos komentaruose nereikia skleisti provokacijos. Priminsiu, kad tokias problemas gyventojų pageidavimu gali fiksuoti seniūnaičiai ir savo įgaliojimų ribose pjudinti atsakingas valdžios tarnybas. Reikia pripažinti tai, kad mūsų valdžios politiniai lyderiai aiškiai pareiškė , kad administracijos darbas tenkina. Taigi ties tuo reikia ir baigti. Pinigų visiems užteks, svarbu saugokite sveikatą ir laiku mokėkite už komunalinius patarnavimus.

  Prieš mėnesį
 • Donce,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  esi visiškas ir nepagydomas durnius, bet, dėl tavęs, gyvenimas nesustos, eis į priekį, tik pats liksi jo užribyje.

  Prieš mėnesį
 • Kavarska Branys

  atsakymas į: Donce, Nuoroda

  Da niekaip nesuvokiu - kaip šitas Juozas-Donaldas buvo patekęs į patarejo pareigas ? Ku galėjo patart tokiu skystu protu ?

  Prieš mėnesį
 • Pasityčiok iš Juozo ( meniniais judėjimas )

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jungtinių tautų organizaciją ir Kominterną. Liaudies žmonių skundus anksčiau nagrinėjo zampolitas. Tada buvo tvarka.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  VAGYS VAGYS-KITAIP NEĮVARDINSI TŲ,KURIE PER VIEŠUOSIUS PIRKIMUS PILDO SAVO BANKO SĄSKAITAS!Kada baigsis JŲ GROBIMO ERA?Ir kas tiesiogiai ATSAKINGAS už pirkimų priežiūrą?Lai tie ir dengia padarytus biudžetui nuostolius IŠ SAVO KIŠENĖS,jeigu NEVYKDĖ PRIEŽIŪROS!Aritmetika paprasta,bet būtų VEIKSMINGA!

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Niekas neįrodė jokių pildymų Į SAVO BANKO SĄSKAITĄ.
  2015–2019 m. K. Tubis buvo Anykščių rajono savivaldybės meras. 2019 m. sausio pabaigoje, Specialiųjų tyrimų tarnybai pradėjus ikiteisminį tyrimą, jis laikinai (trims mėnesiams) buvo nušalintas nuo mero pareigų ir iki kadencijos pabaigos į jas nebegrįžo.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Niekas neįrodė jokių pildymų Į SAVO BANKO SĄSKAITĄ.
  2003–2019 m. A. Gališanka dirbo Anykščių rajono savivaldybės administracijoje. 2003–2010 m. jis buvo Bendrojo skyriaus vedėjas, 2010–2016 m. – Bendrojo ir juridinio skyriaus vedėjas, po skyriaus pertvarkymo 2016–2017 m. dirbo Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėju.
  Paskirtas 2017 m. sausį, 2017–2019 m. jis buvo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius, kol 2019 m. balandį po savivaldos rinkimų iš šių pareigų buvo atleistas.

  Prieš mėnesį
 • Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas buvo Rašalas ????

  Prieš mėnesį
 • Ne

  atsakymas į: O Nuoroda

  Bazarėnas.

  Prieš mėnesį
 • ar

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  Jam mokėjo 40 procentų priedą?

  Prieš mėnesį
 • Daržininkas

  atsakymas į: ar Nuoroda

  Aš nieko nežinau, aš keturis metus knygutes paišiau, prašau mane nepriskirti prie tos komandos, ir taip vos prakentėjau

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Iš Tubio išieškoti, o jis su savo komanda pats tegul aiškinasi.

  Prieš mėnesį
 • STT

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Vietoj dabar inkriminuojamų 4 metu - skirti 6 ?

  Prieš mėnesį
 • teisingai

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Rimta kalba.

  Prieš mėnesį
 • 2017 04 27

  Nuoroda

  Svarstant atlyginimo priedo klausimą administracijos direktoriaus pavaduotojui Ramūnui Blazarėnui, pasiūlyta iš pradžių darbo užmokesti padidinti eiliniams Anykščių rajono savivaldybės darbuotojams.
  Pristatydamas sprendimo projektą direktorius Audronius Gališanka teigė, jog šios pareigybės alga neperžiūrėta jau daugiau nei dešimtmetį ir ji yra mažesnė nei kai kurių skyrių vedėjų. Be to, R. Blazarėnas vadovauja net 18-kai įvairių komisijų ir visa jo veikla vertinama labai gerai.
  Tuo tarpu opozicija kėlė klausimą, ar darbo užmokestis didinimas ne per anksti. Mat atsakingas pareigas R. Blazarėnas užima tik nuo sausio mėnesio.
  Vis dėlto Taryba pritarė administracijos direktoriaus pavaduotojo algos padidinimui.

  Prieš mėnesį
 • 2017 03 15

  Nuoroda

  Istorija
  Vertintojų vertinimo komisijai A.J. Lakačauskui pakelti kategoriją pasiūlė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, o komisijos sprendimą dar tvirtins Anykščių rajono taryba. Kalbėdamas su "Anykšta", rajono meras K.Tubis džiaugėsi jo darbu. "Vertinimo komisijai aš pristačiau. Sakiau, kad jis ne tik atlieka patikrinimus pagal planą, bet ir kai iškyla skubus reikalas, kai reikia operatyviai išvažiuoti. Labai džiugu, kad mūsų kontrolierius suranda būdų per trumpą laiką atlikti darbą ir surašyti pažymą." - apie A.J.Lakačauską "Anykštai" kalbėjo meras.

  Aukštesnę kategoriją nei savivaldybės kontrolierius, dabar savivaldybėje turės tik administracijos direktorius Audronius Gališanka (17-oji kategorija). Nuo kategorijos tiesiogiai priklauso valstybės tarnautojo darbo užmokestis.

  Prieš mėnesį
 • kas

  Nuoroda

  kaltas turi atsakyti 100%

  Prieš mėnesį
 • tas

  atsakymas į: kas Nuoroda

  Labai daug advokatams moka, gali neužtekti

  Prieš mėnesį
 • D :)

  Nuoroda

  Nemeskit bėdos K. Tubiui. Už pirkimo konkurso organizavimą yra atsakingi savivaldybės tarnautojai. Reikia ieškoti kaltų tarp tų, kurie sudarė konkurso sąlygas ir kam buvo pavesta sutarties vykdymo kontrolė.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Tai gal nuoskaitą regreso tvarka galima išieškoti iš kaltų darbuotojų ?

  Prieš mėnesį
 • Greičiausiai būtų

  atsakymas į: Nuoroda

  Molėtų teisme?

  Prieš mėnesį
 • Taip

  Nuoroda

  40 proc. dalinimo eros atgarsiai.

  Prieš mėnesį