Karantino laikotarpiu akcinė bendrovė Lietuvos paštas (toliau – bendrovė) ir toliau teikia ir teiks visas būtinąsias paslaugas, įskaitant pensijų ir kitų socialinių išmokų (toliau – išmokos) pristatymo gyventojams (išmokų gavėjams) į jų gyvenamąsias patalpas paslaugas.

  Atsakingai vertindama situaciją, siekiant apsaugoti bendrovės darbuotojus, sudarant jiems saugias darbo sąlygas bei galimybę vengti nebūtinų kontaktų ir užtikrinti bendrovės klientų saugumą, bendrovė priėmė sprendimą išmokų gavėjų neaptarnauti jų gyvenamųjų patalpų viduje.

   Siekiant apsaugoti bendrovės darbuotojų bei klientų sveikatą, išmokų gavėjams išmokos bus išmokamos prie gavėjo buto durų laiptinėje arba prie namo durų lauke, neįeinant į išmokos gavėjo gyvenamąsias patalpas.

   Lietuvos Respublikos savivaldybėse veikiančių senyvo amžiaus žmonių globos namuose gyvenantiems asmenims, kuriems pensija ir kitos išmokos būdavo pristatomos kiekvienam gavėjui atskirai jo kambaryje, karantino laikotarpiu minėtų asmenų pensijos ir kitos išmokos bus išmokamos tos globos įstaigos vadovui, jo pavaduotojui, kitam administracijos darbuotojui, laikinai turinčiam įgaliojimą išmokoms gauti. Tokius įgaliojimus, vadovaujantis teisės aktais, gali tvirtinti toje seniūnijos teritorijoje veikiantis seniūnas, o įgaliojimui nėra reikalingas notarinis tvirtinimas.

   Akcinė bendrovė Lietuvos paštas dėkoja už bendradarbiavimą ir tikisi, kad atsakingas požiūris palengvins pensijų ir kitų išmokų pristatymą ir gavimą, o bendrovės darbuotojų ir gyventojų sveikata liks apsaugota.

inės bendrovės Lietuvos paštas informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Visi esate nepatenkinti ,bet į akis pasakyti nei vienas nedrystate, reikalaukit kad atleistų.jai Anykščių paštas nieko nedaro, yra vilnius.ko tylite ,o gal jums ir taip gerai?

  Prieš mėnesį
 • ojojo

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  O jums tinka Ona?

  Prieš mėnesį
 • Reikia parasyt laikrastyje grafika , kada prie kokio namo ir kelinta valanda pastininke su pinigais bus .

  Prieš mėnesį
 • Nežinia

  Nuoroda

  Gal realiai dirba tik partinį darbą, o paštas už tai ir moka algą.

  Prieš mėnesį
 • skaitytoja

  Nuoroda

  vat ir idomu ar uzsakines Kurkiu laiskininke spauda jei net laisku t.y. pav tel saskaitu neideda i dezute jei net pavarde ant dezutes yra

  Prieš mėnesį
 • Kaip bus..

  atsakymas į: skaitytoja Nuoroda

  Turėjom normaliu laiškininką jokiu problemų nebuvo. Reikia vaistus nupirkti ar duonos atvesti . Paprašai ir niekada nepasako kad ne. O jos paprašyk kaip gausi atsakymą.......

  Prieš mėnesį
 • Kurkliai

  Nuoroda

  Jo jo galėsime. Nejuokinkite, noriu užsisakyti laikrašti ir tai negaliu. Musu "nuostabioji laiškininke" nekelia ragelio o kai susitinki tai lake nuo žmonių. Tai ką čia užsisakysi

  Prieš mėnesį
 • liudesis

  atsakymas į: Kurkliai Nuoroda

  O pro mane tai stovinti pravaro. Mojau kad sustotu siunti norėjau išsiusti dukrai, ir likau nieko nepešės. Teko važiuoti i Anykščius pačiam.

  Prieš mėnesį