Šiandien vykusiame Anykščių rajono tarybos posėdyje paaiškėjo, kad VšĮ "Aukšatitijos siaurasis geležinkelis" direktorius Mindaugas Jucevičius pareigų nepalieka, nors visai neseniai kalbėjo, kad iš įstaigos traukiasi.


"Siauruko finansavimas visą laiką buvo labai labai problematiškas.Galima sakyti, kad tik paskutinio Susisiekimo ministro vizito metu išprašėme papildomus 100 tūkst. Eur siauruko finansavimui.Čia turbūt direktoriaus motyvas išeiti buvo tas, kad su 200 tūkst. Eur siaurukas iš principo išgyventi negali.Aišku, matyt, kad žmogui pasidarė per sunku visą laiką gyventi tokiomis sąlygomis, kada tave kasdieną atakuoja skolininkai. Dabar ministras pažadą išpildė ir siaurukui pervesta, berods, papildomų 112 tūkst. Eur, kas leidžia visas siauruko skolas "užgesinti",. o direktoriui tai motyvas likti darbe", - dėstė Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vienam protingam kabutėse

  Nuoroda

  Siauruko direktorių sulygino su viso rajono meru. Atsakomybė, aprėptis problemų, diplomatija, be savo gyvenimo asmeninio. Tas kas nesuvokia skirtumo, tiesiog gaila tokio ir tiek.

  Prieš mėnesį
 • ko čia visi dyvijatės ?

  Nuoroda

  Padarykite rajono savivaldybės mero atlyginimą 607 eu per mėn. Ar bus norinčių ?

  Prieš mėnesį