Šių metų lapkričio 20 dieną, apie 15.00 val., Utenos aps. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai tikrindami gautą informaciją Vilniaus mieste, prie atviro garažo pastebėjo mikroautobusą ir šalia stovinčius bei įtartinai besielgiančius du vyriškius. Pareigūnai nusprendė patikrinti vyriškių asmenybes ir mikroautobusą. Lazdijų gyventojo vairuojamo mikroautobuso patikra nustebino ir visko mačiusius pareigūnus.

Automobilyje buvo rastos įvairių dydžių plastikinės talpos su bespalviu skysčiu, turinčiu stiprų alkoholio kvapą. Paaiškėjus, kad antrasis vyriškis yra Vilniaus miesto gyventojas, pareigūnai patikrino ir jo garažą, kuriame taip pat surado įvairaus dydžio plastikinių talpų su skysčių likučiais, turinčiais alkoholio kvapą bei butelių kamščių. Aptikus tokius radinius Utenos aps. VPK ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams kilo įtarimai, kad galimai, kažkur yra nelegalaus alkoholio „fabrikėlis". Todėl ėmėsi skubių veiksmų ir kratas atliko vilniečio gyvenamojoje vietoje. Įtarimai pasitvirtino, buvo rastas galimai nelegalaus alkoholio „fabrikėlis" su visa reikiama įranga nelegaliai degtinei gaminti, t. y. įvairių talpų buteliai, plastikiniai kamščiai, kartotinės dėžutės su „Finlandia“, „Beluga“ degtinių pavadinimais, savadarbė alkoholio pilstymo įranga su aktyviosios anglies filtrais. Patalpose buvo ir galimai jau pardavimui paruoštos nelegalios alkoholio produkcijos.
Viso buvo rasta ir išimta apie 1 560 litrų skysčio su galimai nedenatūruotu etilo alkoholiu (spiritu), kurio bendra vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius sudaro apie 38 600 Eur.
Utenos aps. VPK buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 1992 str. 2 d. ir 201 str. 2 d..
Pagal LR BK 1992 str. 2 d. numatyta atsakomybė – bauda nuo 150 MGL iki 6000 MGL arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų, o LR BK 201 str. 2 d. – bauda nuo 100 MGL iki 4000 MGL arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros II – ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

 

Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kad

  Nuoroda

  Ir as verdu ir kaimynas verda ir jo kaimynas verda, cia kaip viesa paslaptis, a pasirodo ci negalima???

  Prieš mėnesį
 • Burbiške Branys

  Nuoroda

  Nesuku galvos, išsiverdu tiek kiek man reikia ir mano kaimynams :-)

  Prieš mėnesį
 • Šita

  Nuoroda

  Hebra neturi gyventi tarp žmonių nes jiems žmonės nulis, jiems kelias kur baltos meškos

  Prieš mėnesį
 • kokas

  Nuoroda

  hebrai gyventi reikia jie neis gal dirbti i lentpjuve uz 450 euru...

  Prieš mėnesį
 • Ir

  Nuoroda

  Žinok ką perki parduotuvei baisu, kaip priima prekybos centrai tai eina per tikras gamyklas reikia tirti kur jie platyno ir juos pasodinti iki gyvos galvos nes tai pasikėsinimas nužudyti

  Prieš mėnesį
 • Virgis

  atsakymas į: Ir Nuoroda

  i parduotuve si produkcija nepatenka ,ja realizuoja per kavines ir restoranus.

  Prieš mėnesį
 • vežu ir aš

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  praeita mėnesi 2 tonas parsivežiau iš BY :-)

  Prieš mėnesį
 • Uvy

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  Niet tokoj bukvy. Prekybcentyje nusipirkus tokio šnapso (Absoliut), buvo tikrai falsifikatasm, nes visai nuo nedidelio kiekio apsinuodijo ne vienas žmogus (nepijokas). Taigi...

  Prieš mėnesį
 • Chi chi chi

  atsakymas į: Virgis Nuoroda

  O gal eksportuoja į Suomiją? :)

  Prieš mėnesį
 • Vita

  Nuoroda

  cia gal pardavimui, savo poreikiam daugoka , nors arteja sventes , po truputi su kaimynais ir ziurek istusteja atsargos , mano vyras visada prikaupia atsargu , bet mes megstam pasisedejimus prie stalo tai kokios jos bebutu , ziurek uz keliu dienu issenka.

  Prieš mėnesį
 • Asta

  atsakymas į: Vita Nuoroda

  Aisku bus isaiskinta"savo reikmem" ziurint kas su kuo bendraus

  Prieš mėnesį
 • Mokslininkas

  atsakymas į: Asta Nuoroda

  Visada dirbame su formule C2H5OH ir jūsų poreikius visada patenkinsime ! Dėkojame kad perkate :-)

  Prieš mėnesį