Per pastarąją parą Lietuvoje patvirtinti 2289 nauji COVID-19 ligos atvejai, nuo koronaviruso mirė 23 žmonės, trečiadienį pranešė Statistikos departamentas.

 Dėl kitų priežasčių mirė 19 užsikrėtusiųjų.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 51 tūkst. 655 asmenys, 38 tūkst. 755 – tebeserga, 12 tūkst. 282 – pasveiko.

Nuo koronaviruso Lietuvoje iš viso mirė 432 žmonės, dėl kitų priežasčių – 186 užsikrėtusieji.

Per praėjusią parą ištirti 12 tūkst. 697 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso, bendras nuo pandemijos pradžios ištirtų ėminių skaičius siekia 1 mln. 197 tūkst. 419.

Statistikos departamentas nuo trečiadienio tapo pagrindiniu COVID-19 duomenų šaltiniu.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kepeninės žinios

  Nuoroda

  kai ainat į polikliniką tai žinokit kad kai matoja temperatųrą tai iš tikro ne matoja jum nieko....ten ne termometras o psichotronas kuris nuskaito smegenįs ir perprogramoja....įdeda žmonėm paklusnumo programą....reikalaukit kad skaitytų temperatųrą iš rankos nes taip negali nuskaityt ir programuot smegenų

  Prieš mėnesį
 • Juozapota

  Nuoroda

  SODROS biudžetui vis lengviau ir lengviau... :)

  Prieš mėnesį
 • Viva

  Nuoroda

  Mazau klausykyt zurnalistu ir bus gerai tiek neserga zmoniu kaip sako priraso tikrai kiekviena diena beveik ties paties skaicei

  Prieš mėnesį
 • Rokas

  Nuoroda

  Jau maziausiai antras menuo kiekviena diena uzsikrecia po 2000 zmoniu pagal ideja turetu jau buti maziausiai 120000 susirgusiuju, o, bet, taciau bendras skaicius kaip neauga taip neauga ????????????
  Kiek dar meluosit apie sita suda? Manau taip, kaip dabar
  gydytojai- parsidaveliai, susikorumpave niekada nebuvo ir beveik visi ????????????

  Prieš mėnesį
 • Rokai tu parsidavęs

  atsakymas į: Rokas Nuoroda

  Antras mėnuo kaip po 2000 ? Kiek tau sumokėjo, kad taip meluotum? Bendras kaičius neauga? Gal neskiri skaičių? Ar sumokėjo, kad nematytum? Gerai žinome, kad už tokių komentarų rašymą moką po 3 eur už vieną.

  Prieš mėnesį
 • Siaubas!

  Nuoroda

  Artėja katastrofa,,,,

  Prieš mėnesį
 • Artėja

  atsakymas į: Siaubas! Nuoroda

  gal net sloga bus.

  Prieš mėnesį
 • Pencinikas

  atsakymas į: Artėja Nuoroda

  Ale kaip džiaugiasi SODRA , krenta seniai su bobutem kaip muses , nereikes juk pensijų moketi ! Va čia ir klestės pederastu letuva ?

  Prieš mėnesį