Nacionalinis kraujo centras lapkričio 26 dieną, ketvirtadienį, Anykščiuose rengia kraujo donorystės akciją.


Akcija vyks Anykščių L.ir S.Didžiulių viešosios bibliotekos pastate.
Norintieji padovanoti kraujo, privalo iš anksto užsiregistruoti telefonu 8 655 43757.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Resus 0(-)

  Nuoroda

  Parduodu, gal kam reikia ? 1000 ml. 500 eu. (2 kart. x 500 kas 20 dienu) ?

  Prieš mėnesį
 • NKC

  Nuoroda

  Kraujo donorystės akcijos buvo organizuojamos pirmojo karantino metu, yra organizuojamos ir antrojo karantino metu. Kraujo donorystės akcijos yra vykdomos turint SAM ministro, Operacijų vadovo sprendimą dėl kraujo donorystės akcijų organizavimo įstaigose karantino metu. Kraujo donorsytės akcijas organizuojame kultūros centruose ar kitose viešose vietose, pvz., šiandien, trečiadienį, lankėmės Pasvalios, Radviliškio, Tauragės miestuose, taip pat donorus kiekvieną dieną priimame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančiuose stacionariuose punktuose. Kraujo donorystės įstaigų veikla nesustoja net ir karantino metu, kraujo komponentai yra reikalingi skubių atvejų, planinių operacijų (kur nėra sustabdyti) ir gydymo įstaigoms pristatomi kiekvieną dieną. NKC darbuotojams yra reguliariai atliekami tyrimai nuo COVID, donorų srautai išvykose yra reguliuojami vykdant išankstinę registraciją telefonu, kuomet donorams yra paskiriamas konkretus laikas atvykti donacijai. Sakome AČIŪ visiems, kurie karantino metu dovanoja kraujo ir atsiliepia į kvietimą padėti!

  Prieš mėnesį
 • Saulius Rasalas

  Nuoroda

  Manau, kad diskusijos tik dėl diskusijų. Per pirmą karantiną daviau ir nematau jokių problemų. Darbą atlieka profesionalai, registracija telefonu skirta tam, kad nebūtų susikaupimo.

  Prieš mėnesį
 • Svidasu Branys

  atsakymas į: Saulius Rasalas Nuoroda

  Kažna pa kiek superka ? Ar apsmoka su taksu nuvažiuot iš Svidasu priduot ti krauju ? Parduoč litru koki ..

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Saulius Rasalas Nuoroda

  Manykime, kad Jūsų nuomonė pareikšta komentare, taip pat kaip ir mano nuomonė preiškiama komentare neatspinti nei Anykščių savivaldybės administracijos, nei Visuomenės sveikatos centro, nei kraujo donorystės akcijos organizatorių oficialios nuomonės. ( ar aš klystu?, - kadangi Jūs, berots,
  esate Valstybės tarnautojas, atstovaujantis savivaldybės administracijai ir politikas, atstovaujantis valdančiajai daugumai :) )
  Jūsų valia duoti kraują, bet yra pareiga užtikrinti, kad Jūs nesate viruso nešiotojas ir galite to nenorėdamas netyčia paskleisti kitiems akcijos dalyviams ar/ir akcijos organizatoriams ar jos veiklos vykdytojams. Taigi, manau, tikrai verta pasitarti ir apsvarstyti ar tikrai šiuo metu tokia akcija būtina ir kiek ji atneš naudos medicinos srities veiklai plačiąja prasme.

  Prieš mėnesį
 • Angelė

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Vaičiūnai, neduok kraujo, nes su juo gali pereiti debilumas kitam.

  Prieš mėnesį
 • ar tu tikrai gamini

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  vaško žvakes ?

  Prieš mėnesį
 • Retorinis klausimas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  TSKP?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone Anykščių savivaldybės viešosios bibliotekos dirktorius turėtų pasitikslinti su rajono vicemeru, ekstriamalių situacijų operacijų vadovu dėl organizuojamos akcijos atitikimo pagal Vyriausybės nurodymus dėl veiklų apribojimų apimties?
  Ar tikrai būtina ši akcija, ar jos metu nebus daugiau žalos, negu siekiama naudos?

  Prieš mėnesį
 • Pašalpinis

  Nuoroda

  Kraujo galiu duot, ale už pinigus. Už dyką dabar niekas nieko nedaro. Ir kaip suprast tokį dalyką: kultūros įstaigos per karantiną neveikia, klientų nepriima, o bibliotekoje bus kraujas imamas? Gal čia naujas kultūrinis renginys?

  Prieš mėnesį
 • Resus 0(-)

  Nuoroda

  Galiu dovanoti, bet kaip žinoti ar negausiu nuėjęs bibliotekon pats dovanų (Covid-19) ?

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Jadze

  Nuoroda

  Nebesuprantu, vieni viskų draudžia ir ragina venkti kontaktų ir apsilankymų, o čia biblioteka dabar organizuoja kraują nuleidimą donorystės tikslu. Tai ar jau tokia bėda kraujo centre ar čia tik planinė veikla vietoj knygų išdavimo ir skaitytajų aptarnavimą?

  Prieš mėnesį
 • Svedasu Branys

  atsakymas į: Svedasu Jadze Nuoroda

  Nieks tau neliepia keist kelniotes kožnu dien, a kam keiti ? Negi vaikščiasi susmyrdus ? Nu ir čia teip .... :-)

  Prieš mėnesį
 • Cekava

  Nuoroda

  Kaip akcijos rengėjai užtikrins srautų reguliavimus ir kornoviruso plitimo prevenciją?
  Gal gali išsamiau pakomentuoti spauda, pasiteiravusi svivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistų nuomonės? Kaip donorams elgtis?

  Prieš mėnesį