Vyriausybės sprendimu Lietuvos savivaldybėms skirtas papildomas finansavimas valstybinės ir vietinės reikšmės keliams taisyti ir rekonstruoti pagal Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Anykščių rajono savivaldybei skirta 2 090 000 Eur.  

  Anykščių mieste, Valaukio  gatvėje Nr. 92AM naujai išasfaltuota atkarpa 345 m, šiems darbams panaudota – 47 231,61 Eur, iš kurių 2231,61 Eur savivaldybės biudžeto lėšų. Remonto darbai atlikti ir Vairuotojų  gatvėje Nr. 90AM, kur  naujai išasfaltuota atkarpa 778 m. Šios gatvės remontui panaudota 94 166,300 Eur, iš kurių 20 200 Eur savivaldybės biudžeto lėšų.

   Iš šių lėšų taip pat atliekami remonto darbai Anykščių r., Kavarsko sen., Janušavos k., Gintaro gatvės Nr. k13-1 remonto darbai, kurių vertė 69 000 Eur. Anykščių r., Debeikių sen., Aknystų k. kelio Nr. d16 Aknystos–Ąžuolynė remonto darbai, kurių vertė  51 000 Eur, ir Anykščių r., Troškūnų sen., Vaidlonių k., Pušyno gatvės Nr. tr21-1 remonto darbai, kurių vertė 76 000 Eur.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  žmonėm niekada negerai, baikit burzdėt

  Prieš 8 mėnesių
 • Tai kada Slavenuose isaksvaltuos kelią? Kiek galima vaikščiot ir važinėt per duobes ir buzine!!!Joks valdininkas negyvena Slavenuose tai ir aksvaltuot nereikia ane?!!!!

  Prieš 8 mėnesių
 • Nesvarbu

  Nuoroda

  Nu tai taip iki šilumos gatvę sutvarkė kur viena kita mašina važiuoja, o kur žmonės kasdien važiuoja valaukio gatve į kalną paliko lopyta ir duobėta. Aišku svarbiau kad šilumos direktorius iki darbo tiesiu lygiu keliu nuvažiuotu. O straipsnio antraštė lyg sutvarkė dvi gatvės pilnai kapitaliai :D

  Prieš 8 mėnesių
 • Tik jau nesvaig šitaip,

  atsakymas į: Nesvarbu Nuoroda

  Vien suremontuotu Volaukio gatvės ruožu į tech apžiūras tūkstančiai pravažiuoja anykštėnų kasmet, o dar į verslo įmones kiek. Lygiai tas su Vairuotojų gatve, kiek tūkstančių tonų krovinių per mėnesį vežama kad ir sukurtoje naujoje medienos įmonėje Vario vietoje, o kiek kitose veikiančiose.

  Prieš 8 mėnesių
 • Valio!

  Nuoroda

  Nors kokia nauda iš koronos!

  Prieš 8 mėnesių