Kiekvieną dieną skelbiant nieko gero nežadančius skaičius apie užsikrėtusius koronavirusu, skeptikai atvirai sako, kad šiemet tokių Kalėdų, kokias esame įpratę švęsti, nebus.Apie atšaukiamus kalėdinius renginius jau skelbia didieji Lietuvos miestai. Nepaisydama visų skaičių, Anykščių rajono savivaldybė investuoja dešimtis tūkstančių eurų į kalėdines instaliacijas, skelbia apie vėl veiksiančią Kalėdų rezidenciją.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ar per pandemiją tikslinga leisti savivaldybės biudžeto lėšas kalėdiniams „blizgučiams“, klausė, kaip jie žada sutikti didžiąsias metų šventes.

 Irma SMALSKIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, liberalė:

- Labai sunkus klausimas. Mes su Anykščių naujų vėjų bendruomene Kalėdoms papuošime dar vieną miesto parko tiltelį. Vasarą dar surengėme Blusturgį ur daugiau nieko nedarome, atsižvelgdami į esamą situaciją.
Manau, Anykščių rajono savivaldybė prieš pačias Kalėdas turėtų atsižvelgti, kokia situacija dėl koronaviruso Lietuvoje. Jei ji bus labai baisi, tai aišku, kad nepritarčiau, kad vyktų masiniai renginiai.
Nežinau, žmonėms reikia kažkur išeiti. Galbūt reikia pagalvoti apie tokias pramogas, kurios neįpareigotų būti būriuose, kad jie galėtų pasidžiaugti Kalėdomis, bet nesibūriuotų.
Aš senokai jau niekur neinu ir nevedu savo vaikų. Esu užimta, ne dėl pandemijos, bet  saugausi.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Graži motera

  Nuoroda

  Turiu pasakyti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Moralinis veidas-

  atsakymas į: Graži motera Nuoroda

  Ypatingai gražus.

  Prieš 2 mėnesių
 • rshk

  Nuoroda

  I started working online in past three months when the corona was at its peak and made a hand some package. I urge every one to try it when the second wave of corona is troubling our lives once again here is a link for information.... https://bit.ly/39JrDqt
  try it once no instant cash or credit card involved/

  Prieš 2 mėnesių
 • Protingas

  Nuoroda

  Sumanymas ir aš panasiai

  Prieš 2 mėnesių
 • Susilaikykit!

  Nuoroda

  Nejau gaila valdiškų pinigų,nejau gaila,kad jie bus tiesiog išmesti ir mažai kam suteiks šventinę nuotaiką,kai aplink mus tyko agresyvus užkratas?Gal susilaikykit,organizatoriai,nuo savo makabriškų planų ar užmojų iš valdiškos kišenės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Julytė

  atsakymas į: Susilaikykit! Nuoroda

  ar nežinai, kad nuo susilaikymo kyla hormonų audros ir gali ką nors nusiaubti ar naują po-litinį judejimą sužadinti. Taigi leiskit pasitenkinti tiems kam tai būtina, nevaržydami apsisprendimo laisvių, o kas galit susilaikykit iki didesnių malonumų....

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuoroda

  šita moteriškė,Pajarckienė,galvoja? Baikit mėtyti ir plauti mūsų pinigus.Žmonėms padėkit, kurie nukentėję

  Prieš 2 mėnesių
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Teisingas mąstymas, atsakingi veiksmai. Mano pagarba tamstai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ku kū

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Tavo pagarba niekam nereikalinga.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ats.

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Ir Tamsta neliūdėkit, nors ir jūsų favoritai dabar nutupdyti ir nuleistais sparnais tik snapais kalena :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Uij,

  Nuoroda

  kaip svarbu kalbant apie Kalėdas paminėti blusturgį, kurio blusos seniai pasislėpė į šiltus plyšius ir dabar tyko ant ko užšokti ir už dyka šiltu krauju pasimaitinti.
  Argi politikė visai neturi nuomonės kaip turėtų vykdančioji valdžia veikti šiuo laikotarpiu ir esamų karantino ir ekonominio sąstingio sąlygų aplinkybėmis?

  Prieš 2 mėnesių
 • sofos politikė

  atsakymas į: Uij, Nuoroda

  .

  Prieš 2 mėnesių