Kiekvieną dieną skelbiant nieko gero nežadančius skaičius apie užsikrėtusius koronavirusu, skeptikai atvirai sako, kad šiemet tokių Kalėdų, kokias esame įpratę švęsti, nebus.Apie atšaukiamus kalėdinius renginius jau skelbia didieji Lietuvos miestai. Nepaisydama visų skaičių, Anykščių rajono savivaldybė investuoja dešimtis tūkstančių eurų į kalėdines instaliacijas, skelbia apie vėl veiksiančią Kalėdų rezidenciją.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ar per pandemiją tikslinga leisti savivaldybės biudžeto lėšas kalėdiniams „blizgučiams“, klausė, kaip jie žada sutikti didžiąsias metų šventes.

 Lina PAGALIENĖ, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė:

- Aš nesu tikra, kad Anykščiuose planuojami kalėdiniai renginiai įvyks. Galbūt kažkiek ir skubama viešinti informaciją apie būsimus kalėdinius renginius. Aišku, tie šventiniai renginiai buvo planuojami, tai galbūt dėl to jie ir viešinami.
Bet situacija dėl susirgimų koronavirusu labai kintanti. Gali būti ir pagerėjimas iki Kalėdų, bet situacija gali ir pablogėti.
Nemanau, kad dabar, esant tokiai situacijai, reikėtų plačiai Kalėdas švęsti, kviestis svečius.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Gal gali šita ponia paaiškinti

  Nuoroda

  ką reiškia žodis KARANTINAS ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Levute

  Nuoroda

  Tvora apie eglute butina , nesusigrus vienon kruvon zmones .

  Prieš 8 mėnesių
 • Donaldas

  Nuoroda

  Man tai aišku, kad savivaldybėje yra per daug subinių. Kad pateisinti kelnių trynimą, sugalvojama vis daugiau nesąmoningų ir neatitinkančių anykštėnų lūkesčius renginių. Tuomet ne žmonių sveikata, o bet koks, kad ir betikslis veikimas yra pateisinamas. Bus mano meras valdžioje arba pats būdamas meru, daug ką keisime kardinaliai. Šiuo metu sunku stebėti ir nervuotis

  Prieš 8 mėnesių
 • Rurialaižiui

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Jau prie "Ankštos" sankryžos buvai pakeitęs viską kardinaliai ! Kodėl nebetęsiat pradėtų darbų ? :-)

  Prieš 8 mėnesių
 • Debilui visai smegenys suskystėjo

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Tavo šeimininkui už vagystes iš visuomenės dar keturis metus reikes atsidėti ! Galėtum padėti ten jam ?

  Prieš 8 mėnesių
 • I

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Ką gudresnio tamstyte parašyk. Ir pastoviai tas pats.

  Prieš 8 mėnesių
 • statistika

  Nuoroda

  "Žurnalistams rojus: nereikia jokių naujų temų ieškot, jokių problemų kelt, pasiėmei vieną nutrintą seną plokštelę ir brūžini nuo ryto iki vakaro."
  Bet net tokiame rojuje www.bebraigerai nesugeba susirinkti informacijos ir bando šokdinti savivaldybės atstovę spaudai, kad jims suskaičiuotų kiek serga. Tinginiai, atsiverskite oficialią Lietuvos informaciją ir susiskaičiuokite. PVZ. man užtruko 3 min., kad sužinočiau kiek per parą susirgo Anykščiuose, kiek moterų, kiek vyrų ir kokio amžiaus.

  Prieš 8 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Dabar nei badas,nei karas,nei maras.Gal vertėtų ir tiems bednūliams kažko imtis,kad nereiktų ištisai prašyti maisto?Gal reiktų atsakingiau tvarkyti savo piniginės reikalus?

  Prieš 8 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei verta būti principingesnei ir aiškiai įvardinti grėsmes rajono mastu dėl visuomenės sveikatos rizikų, plintant koronos virusui, kurio žala ir pasėkmės kenkia vvisaesme visuomenės sveikatai. Juk įstaigos veiklos funkcijose apibrėžta, kad įstaiga, išnagrinėjusi vietovėje plintančių infekcinių ligų faktorius, priima veiklos programą dėl atitinkamos vietovės ir įgyvendina prevencines priemones dėl infekcijos plitimo sustabdymo.
  Ar mūsų institucijos apsiriboja tik bendraisiais priminimais dėl vyriausybės reikalavimų laikymosi ir individualių apsaugos priemonių naudojimo ir pačios jokių sprendimų nepriima?
  Mano nuomone ne laikas ruoštis masinėms pramogoms, o būtina perorentuoti savivaldybės komunikaciją į visuomenės sveikatos išsaugojimą, stabdant bet kokį turizmą ( net ir į vietos prekybos centrus ribojant srautus savivaldybės OV ir mero sprendimu), viešų vietų lankymą, kur migruoja žmonių srautai. Išskyrus tiems, kurie negali išvengti dėl privalomų ir būtinų darbų atlikimo.
  Tikrąją Kalėdų šventę verta sulaukti savo dvasiniame supratime, po susikaupimo advento ir mažesnėje pirkimo- pardavimo sumaištyje, net , kad ir perkant internetines prekes ar transliacijas su samdyto aktoriaus pasirodymais...

  Prieš 8 mėnesių
 • Manau

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  taikliai pasakyta.

  Prieš 8 mėnesių
 • kaimynas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  saka nuo meilas iki neapykantas tik vienas zingsnis ale ku juozas insmyli tai visiem laikam:D matai kaip diedas per visur kur tarsa materyski:D

  Prieš 8 mėnesių
 • Brone

  Nuoroda

  gal atsargei galma ir svist ar ti pre eglutes kad milycnikai daug zmoniu neprilaistu arti ir zmones butu toli vienas na kita nesgrustu kaip turguj pre bulbu.

  Prieš 8 mėnesių
 • pritariu

  atsakymas į: Brone Nuoroda

  po milicininku kiekvienam ir bus tvarka

  Prieš 8 mėnesių
 • Piatra

  atsakymas į: pritariu Nuoroda

  Aš galec padabot, šiuo metu Darbą Birzej stoviu

  Prieš 8 mėnesių
 • Cha cha

  atsakymas į: pritariu Nuoroda

  Milicininkų Lietuvoj nebėra - teks važiuot Rusijon kad apsisaugot...

  Prieš 8 mėnesių
 • perveskit

  Nuoroda

  i maisto banka,juk reklamuoja per visur kiek alkanu nuskurdintu zmoniu,nors syra patarle sotus alkano neuzjaus

  Prieš 8 mėnesių
 • skursti ir būti alkanam

  atsakymas į: perveskit Nuoroda

  yra toks gyvenimo būdas ir niekas jo ,be paties ,nepakeis,tik paspartins pensijų ir pašalpų varymą į kojines,o tie visi aukų rinkėjai ir akcijų steigėjai be naudos sau nieko nedaro ir nedarys.Pragaras yra žemėje ir nesigąsdinkit ,mirę visi iki vieno būsit ,,savo danguje".

  Prieš 8 mėnesių
 • V.

  Nuoroda

  Tikras durniu laivas, vien tik pramogos ir dar baliai pirmoje vietoje. Baisu kas dedasi maksimoj, norfoj, humanoj ir pilna žmoniu visam mieste tai isivaizduokit kas bus pries sventes negi valdzia nemato.

  Prieš 8 mėnesių
 • Pritariu, kad kol liks "profesionalai"

  atsakymas į: V. Nuoroda

  bus blogai, nes Verygai nusispjauti, Skverneliui sutrikęs vestibiulinarinis aparatas. Ko iš jų norėti? Jau keturiolika dienų iš eilės mūsų šalis pasaulyje pirmauja vertinant užsikrėtusiųjų virusu daugėjimo tempą. Nors lyginant su 11 dienų dvigubėjimo intervalu lapkričio 7-8 dienomis jis kiek sulėtėjo, kitoms valstybėms nebepaliekame jokių vilčių bent priartėti prie Lietuvos "rezultato".

  Prieš 8 mėnesių
 • Žinot

  atsakymas į: V. Nuoroda

  Kas darosi humanoje?maximoje?norfoje?reiskia ir jus ten tasotes ir bambat,nes jei neitumet jus tai nežinotumete kas ten darosi,

  Prieš 8 mėnesių
 • Rima

  Nuoroda

  as priesingos nuomones , draugen susiburus uzsimirs si epidemija , o tai labai slegia zmogu , netgi galima butu bent vienai parai leist dirbt kavinem , zmones pasidalintu patirtim kaip kovot su ta korona , kokiu priemoniu imtis kad jos isvengt , o tai pakeltu upa nugalet ja .

  Prieš 8 mėnesių
 • Taip jau sakysiu

  atsakymas į: Rima Nuoroda

  Mastyk, žmogeli, bent kiek. Užsimirš.... Užsimirš, kai bendram kape gulėsi su kitais tūkstančiais, suverstais į duobę kaip dar neseniai buvo.... Kokie žiburėliai, kokios šventės. Na kad žmonės gyvena pagal bandos instinktą ir reaguoja tik į turgaus mirgėjimą, tai nenuostabu, taip dabar yra auklėjami, tokiomis antivertybėmis dabar nuoi mažų dienų šeriami, bet gi šita savivaldybės darbuotoja, nuo amžių amžius ,,besirūpinanti" miesto kultūra - kur jos protas ir sąmoningumas? Ar jau visai protelis aptemo? Gal jai suorganozuoti ekskursiją po ligoninę, kur gydomi sergantieji kovidiniai, tegu susipažįsta su medikų, ten dirbančių, aišku, ne Anykščiuos tuščiuos koridoriuos sėdinčių, režimu, darbo sąlygom?....Kodėl kentėti turi eiliniai normalūs žmonės, kurie ištisus metus bijo aplankyti tėvų, sirgadami negali gauti rreikiamų medicinos paslaugų, nes dabar egzistuoja tik viena liga....Kiek dar galima taip gyvuot - taigi egzistencija. Buvom ilgiausiai žalias rajonas - būtų tinkamai vadovai tvarkęsi, atsakingai žiūrėję, uždarę miesto, rajono sienas, griežtai, ir galėtume švęsti saugūs, bet ne, tąsykitės visur, čia irgi mielai prašom....Taigi keliaut žmonės nori. Maži vaikai, mėnesio kito namuos , savam miestely išgyvent negali mat. Gal tremties atsiminimus duot tokiem paskaityt, apie karą....Kiek žmonės ištvėrė, nes gyvent norėjo, buvo kas brangu - ir tai nebuvo kelionės tuščios, žiburėliai ir šventės.... O dabar mat kaukę užsidėti ant nosies tragedija.... Surinkai tik tpokius į savivaldybės autobusiuką ir davai ekskursijas prie Laptevų pusę,,,,Į vieną pusę, aišku. Gal protelis sugrįžtų.....

  Prieš 8 mėnesių
 • Ii

  atsakymas į: Taip jau sakysiu Nuoroda

  Skaudžiai, bet teisingai.....

  Prieš 8 mėnesių
 • cirkai

  Nuoroda

  Jau visisiškai, absoliučiai neįdomios šitos kasdienės “ubagų mišios” ir bukas statistikos grūdimas nuo labo ryto. Žurnalistams rojus: nereikia jokių naujų temų ieškot, jokių problemų kelt, pasiėmei vieną nutrintą seną plokštelę ir brūžini nuo ryto iki vakaro. O kiek peno ir užsiėmimo koronos liudytojams, gyvenimas įprasmintas. Beje, neužmirškit alternatyviai steigti naujų psichologinės pagalbos centrų visiems pamišėliams ir į paniką įvarytiems sveikiems žmonėms gydyti. Nes savižudybių skaičiumi pralenksime visas cironos “aukas”. Gero visiems ßeštadienio!

  Prieš 8 mėnesių
 • užkaityta

  atsakymas į: cirkai Nuoroda

  tau medicina bejėgė

  Prieš 8 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: cirkai Nuoroda

  Jei neįdomu, tai kam skaitai?

  Prieš 8 mėnesių
 • Tuk Tuk

  Nuoroda

  Kam jus prognozuojat jei nežinot.as ne specialiste ,bet galiu ta pati pasakyt kaip ir jus ,kad iki Kalėdų situacija gali pagerėti ,bet gali ir pablogėti,na tikrai tik pilstymas iš tuščio į kiaura.

  Prieš 8 mėnesių