Anykščių rajono savivaldybės įsteigtą Antano Baranausko literatūrinę premiją šiemet pasiūlyta suteikti profesoriui, žymiam prozininkui,meno filosofui, literatūrologui,Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatui Vytautui Martinkui.


Akademiko V.Martinkaus kandidatūrą premijai pasiūlė Lietuvos mokslų akademiją. Premiją jam siūloma skirti už 2018 metais išleistą romaną "Tavo bažnyčios rūsys".

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Juozas

  Nuoroda

  Pritariu tokiam pasirinkimui. Rašytoją Vytautą Martinkų pažįstu asmeniškai, turiu jo pasirašytų knygų, jis buvo Rašytojų sąjungos pirmininku.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kokie gi čia anykstenai yra kūrėjai...visi moka skaityti, pasidomėkite.... Ar rasit tokių anykštėnų...

  Prieš 8 mėnesių
 • smalsus

  Nuoroda

  Kažkas ,kažkur susitiko,pasisedėjo prie kavos puoduko ir še tau dovana. Gal galite apie šį žmogų parašyti plačiau,o gal ir vertas. Daug kas parašo knygas ir ne vieną dešimtį žinoma savame krašte žinomi žmonės. Atskleiskite paslaptį kas pasiūlė. Kai sužinosim viską bus ramu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Dijana

  Nuoroda

  Mieli komentatoriai, perskaitykite romaną "Tavo bažnyčios rūsys" ir gal nebekils klausimų ar gerbiamas rašytojas vertas šios premijos...

  Prieš 8 mėnesių
 • Aaa

  Nuoroda

  Labai teisinga. Tinkamas kandidatas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Premija tai Anykščių savivaldybės. O kuo šis ponas susijęs su Anykščių kraštu, ar kada kur nors rašė apie Anykščius? Kažkodėl premijos skiriamos paskutiniu metu asmenims, niekuo nesusijusiems su Anykščiais. Tuo tarpu anykštėnai kūrėjai pamirštami. Teisingas posakis, kad savam krašte pranašu nebūsi.

  Prieš 8 mėnesių
 • is kur jus

  Nuoroda

  juos atkasat idomu ,toks zinomas ,bet ar zino bent vienas anykstenas

  Prieš 8 mėnesių