Susirgimas koronavirusu nustatytas Anykščių rajono tarybos nariui, UAB„Anykščių ratas“ savininkui Vygantui Šližiui. Ši liga diagnozuota ir dar vienam „Anykščių rato“ darbuotojui.

 

V.Šližys „Anykštai“ sakė, kad sekmadienį šiek tiek pakilo temperatūra, perštėjo gerklę, todėl nusprendė pasidaryti mokamą testą. Atsakymas buvęs teigiamas.

„Saugojausi. Visur ėjau tik su kauke, dezinfekavau paviršius... O susirgęs kolega apskritai preciziškai prisižiūrėjo, net batų padus dezinfekuodavo. Nuolat devėjo pirštines“, - „Anykštai“ sakė V.Šližys.

Skonį ir kvapus V.Šližys jaučia, apetitas nedingo. „Vakar vakare temperatūra buvo 37,1, ryte - temperatūros nėra. Naktį šiek tiek nugarą padiegė“, - apie savijautą „Anykštai“ sakė V.Šližys.

UAB„Anykščių ratas“ - tolimųjų pervežimų įmonė. Pasak V.Šližio, iš reisų grįžusiems vairuotojams yra skirta atskira patalpa, jie „nesimaišo“ su kontoros darbuotojais, tačiau jis mano, jog vis tiek greičiausiai virusą atvežė vairuotojai.

Visa V.Šližio šeima bei viena UAB„Anykščių ratas“ kontoros pamaina yra izoliacijoje. Įmonė prieš kurį laiką prevenciškai pradėjo dirbti pamainomis. Verslininkas sako, jog nurodęs ir nemažą ratą kontaktinių asmenų. „Daug kam suteikiau atostogas“, - ironizavo verslininkas.  

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • liuncyperis

  Nuoroda

  nu jo ,vairuotojai kalciausi kad slizykas karona pagavo.maziau reik baliavot verslininkeliams nebus tadu ir karonos.

  Prieš 8 mėnesių
 • A ja jai...

  Nuoroda

  Teks dabar Šmigelskui Šližio jaučius ganyti... :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Jonas

  atsakymas į: A ja jai... Nuoroda

  Piemeniu bus Bitvinskas. ,,Šilelis" jau nebeskelbia kitiems metams prenumeratos. ,,Anykštos" desantininkas operaciją ,,sunaikink" įvykdė 100 procentų. Viena purvasklaida bus mažiau.

  Prieš 8 mėnesių
 • DAF/dave asilui fura/

  Nuoroda

  Nevarom ant vairuotoju, nes per tuos vergus puse Europos laikosi, o jie vis visur kalti lieka, tai mara uzveza tai vel kas nors kam nors negerai????♨️

  Prieš 8 mėnesių
 • Asd

  Nuoroda

  Sėkmingų atostogų.

  Prieš 8 mėnesių
 • V.š

  Nuoroda

  Ši liga skirisi nuo kitų tuo, kad draugai nelanko.:-)

  Prieš 8 mėnesių
 • Vygai

  atsakymas į: V.š Nuoroda

  Vaizdo skambutis draugams ir įkalkit. Ką telekomunikacijų technologijomis nemoki naudotis -) ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Brone

  Nuoroda

  ce minkas juokas, a va tau slizys kad ir uzsikrete a vistiek kaip fatagrafava tai juokes .

  Prieš 8 mėnesių
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Pastebėjau keistą apklausą "Anykštoje" : "Ar tikite, kad bus išrasti skiepai nuo koronaviruso?" Atsakyti turėčiau: "žinoma - galbūt - netikiu". Ar apklausos skelbėjai nežino, kad Kinai turi vakciną, rusai turi bent tris, "Phiser" žada jau irgi pradėti gaminti? Negi redakcija mano, kad anykštėnai buki, nesugeba naudotis internetu, nežiūri TV, neskaito laikraščių?

  Prieš 8 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  aiškiai, matyt, kad tamsta jau rusiška vakcina paskiepytas...

  Prieš 8 mėnesių
 • Ei slunkiau!

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Ar tau pavydas labai rūrą išgraužtų, jei aš iš tikrųjų būčiau ta vakcina pasiskiepijęs,a? Tu stiptum nuo viruso neskiepitas. o man jokie pavojai negrėstų! :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Varna Karka

  Nuoroda

  Nenoriu prikarksėti, bet pirmoji Covid 19 auka Panevėžyje buvo garsus verslininkas ir politikas, liberalas Jonas Katinas...

  Prieš 8 mėnesių
 • linkiu

  Nuoroda

  stiprybės visiems ir kuo greičiau pasveikti :)

  Prieš 8 mėnesių
 • Eureka!

  atsakymas į: linkiu Nuoroda

  Varyk geriau į Rusiją ir parvežk skiepų! Linkėjimai nepadeda.

  Prieš 8 mėnesių