Anykščiuose pradėjus veikti mobiliam koronaviruso patikros punktui, staigiai išaugo sergančiųjų koronavirusu skaičius. Šios dienos, lapkričio 18-osios, duomenimis, jau serga 49 anykštėnai. Vienas iš susirgusiųjų yra pasveikęs.

 

Anykščių rajono vicemeras, Ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, jog mobilus patikros punktas dirba be sutrikimų, vakar jau net nebuvo išnaudoti jo pajėgumai - paimti 39 asmenų mėginiai, o punktas turi galimybes per vieną pamainą paiimti 48 mėginius.

Susirgimas koronavirusu nustatytas trečiajai Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus darbuotojai. Pasak D.Žiogelio, visos trys susirgusios skyriaus darbuotojos dirba skirtingose vietose, tarpusavio kontakto jos neturėjo.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Juokdariams statistams

  Nuoroda

  Niekas niekur staigiai nešaugo ! Jūs paprasčiausiai nežinojote, nes netyrėte ! Padarykite testavimą privalomą ! Sužinosite, kad kurortiniame mieste užsikrėtę jau virš 10 % rajono gyventojų ! (~ 1000, o gal ir daugiau)

  Prieš 8 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  rezimui skaiciaus reikia pastate palapine avims gazdinti ??? artistai ???

  Prieš 8 mėnesių
 • Diagnozė

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Virusas kerta per silpniausią vietą, tau kirs per galvą.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tfu

  atsakymas į: nu Nuoroda

  Dunduk jau veikia Lietuvoje 5G ryšys, kaip tu dabar gyvensi? Ar neteks į Rusiją emigruoti, kur niekada nebus 5G ir civilizacijos.

  Prieš 8 mėnesių
 • uahahaha

  atsakymas į: Tfu Nuoroda

  tavo žiniai rasiejoje 5G jau prieš beveik pusantrų metų startavo. Visiškas konservatvykas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tfu

  atsakymas į: uahahaha Nuoroda

  Ai dėl to ten RaSSiejoj taip Corona bujoja, net Putleris pusei metų užsidarė į bunkerį.

  Prieš 8 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  Kai kažkuris pirmas iš sergančiųjų numirs, nors tada žmonės pradės daugiau saugotis?

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  miršta, dešimim per dieną. Bet vis tiek yra netikinčių, kad virusas - mirtinas.

  Prieš 8 mėnesių
 • ???

  Nuoroda

  Na, ne kaip žiūrisi,kai dažnai sutinki tas pačias,ieškančias kažko madingo,pigaus tose vietose,kai jos tuo metu turėtų būti darbe!O gal tokie "pasibūvimai"įeina į jų darbo profilį?

  Prieš 8 mėnesių
 • Pritariu Donaldui

  Nuoroda

  100% jums pritariu,nes Anykščiai mažas miestelis-viskas kaip "ant delno".Visur ir visada galima pamatyti šliaužiojančias personas iš savivaldybės,kitų įstaigų,kai tikrai jos privalėtų sėdėti savo darbo vietoje darbo metu: ir parduotuvėse,ir populiarioje Humanoje,ir turguje.Dėl nieko nesivaržo nes žino jog ir toliau sėdės gerai apmokame darbe,atlyginimą visada gaus,o "įdomiausia"-prieš nieką nereikės atsiskaityti,nes pats sau ponas?

  Prieš 8 mėnesių
 • Donaldas

  atsakymas į: Pritariu Donaldui Nuoroda

  Dabar personų gerieji laikai baigėsi, prie Tubio ir Gališankos turguje prie skudrų buvo daugiau savivaldybininkų nei eilinių pirkėjų.

  Prieš 8 mėnesių
 • Donaldas

  atsakymas į: Pritariu Donaldui Nuoroda

  Sutikit, reikia K. Tubio rankos!

  Prieš 8 mėnesių
 • O kur dar serga?

  Nuoroda

  Tai kaip saugotis? Nustatyta virš 10, bet rašo, kad viena savivaldybėje. O kiti? Tai kam išvis tokia informacija - pletkų lygio, jei išsamios, naudingos, nėra...

  Prieš 8 mėnesių
 • Ligoninėj

  atsakymas į: O kur dar serga? Nuoroda

  serga.... ligoninėj...

  Prieš 8 mėnesių
 • Reikėtų

  Nuoroda

  kad siuntimus į patikros punktą duotų šeimos gydytojai, o ne kažkokia mistinė Kaune įsikūrusi telefono pagalba. Visų pirma, ten prisiskambinti be galo sunku, reikia šimtus kartų skambinti. O paskambinus kol išaiškini, nupasakoji simptomus, kol įrodai, kad gali sirgti, kol gauni leidimą išsitirti, kančių kelius turi praeiti. Tai kiti net nesitiria, nenori tokių vargų. Būtų paprasčiau, jei rajono gyventojams tokius siuntimus išduotų vietos medikai.

  Prieš 8 mėnesių
 • Paprasta

  atsakymas į: Reikėtų Nuoroda

  Registruotis galima ir internetu, nebūtina skambintis ir kaip rašote daug aiškinti.

  Prieš 8 mėnesių
 • jonas

  Nuoroda

  Kaip zmones nesirgs jai verciami dirbt grupese ir vykt i darba automobiliuose po keleta zmoniu tai kur atstumai jokios apsaugos tai tik salygos plist covid

  Prieš 8 mėnesių
 • aha

  atsakymas į: jonas Nuoroda

  Serga vis to paties skyriaus, bet kontakto neturėjo. Tai stebuklai kokie. Kai dirba, tai gal ir neturi, o kai kavageriam gal jau ir atsiranda ir kontaktai....Bet apskritai dėl savivaldybės - per langus nesimato, kad bent vienas su kauke sėdėtų. Dažnai tenka matyt mieste savivaldybės mašiuną kursuojančią - ir vairuotojo, ir šalia sėdinčiųjų kaukės ant barzdos, dėl formos, va, ir aš turiu, bet nenaudojama pagal paskirtį - jos nedengia veido. reiks gal nufotografuot ..... Tai ko norėt. O ir pavyzdys koks....

  Prieš 8 mėnesių
 • Donaldas

  Nuoroda

  Mano nuomone, taupant lėšas savivaldybė reikėtų atsisakyti mero pavaduotojo ir administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybių. Dar savivaldybėje dirbant pastebėjau, jog šie žmonės neturi pilno darbo krūvio ir neturi ką veikti, tinginiauja. O kai reiklus buvęs meras juos prispausdavo, jie likdavo labai nepatenkinti ir įsibaiminę. Rezultate- kai kurie veikėjai gėdingai pabėgo. Dabar baimės nėra, bet ir veiklos anykštėnų labui irgi nesimato...

  Prieš 8 mėnesių
 • Kaži ar vėl nebus "apkarpyti sparneliai" ?

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Įsidrąsinai vėl ?

  Prieš 8 mėnesių
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Tai ką daro OV, kad išsiaiškintų priežastis dėl ko savivakdybės įstaigos darbuotojai susirgo?! Ar paknkamai darbuotojai aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis darbe? Ar susirgusiųjų vykę kontaktai ir užkratas sysijęs su tiesioginių pareigų vykdymu ar užsikrėtimas iš kitos aplinkos konraktų?
  Koks čia gali būti pasididžiavimas, kad patikros punktas dirbo nepilnu pajėgumu- čia gi ne prekybos centro kasa, jad nuo praėjusių pro kasą priklauso parduotuvės uždarbis. Ar gerbiamas vicemeras dar natskiria problemos kai epidėmija plinta tarp gyvūnų ( šernų ar kiaulių) ir kai tarp žmonių, kurių dirbančių ir taip trūksta?!

  Prieš 8 mėnesių
 • Idomu

  Nuoroda

  Kodėl puslapyje koronastop rašo, kad Anykščiuose serga 52 asmenys?

  Prieš 8 mėnesių
 • Paprasta ir aišku,

  atsakymas į: Idomu Nuoroda

  duomenys atnaujinami pastoviai, skirtingose statistinėse programose dar net ne vienu metu, tad, kas buvo 8 ryte, jau 9 bus kitaip.

  Prieš 8 mėnesių
 • !!!

  Nuoroda

  čia priėjo Juozas ir pakomentvo:
  -svivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir rajono Ekstriamalių situacijų valdymo komisija dirba nepakankamai ekstriamaliai, daugiau, mažiau normaliai, nesistengdami nustatyti savivaldybės vietovėje plintančios epidėmijos židinių ir pagal savo funkcijas priimti vietinę programą su konkrečiais veiksmais epidemijos židinių plitimo suvaldymui, užkrečiamos ligos infekcijos naikinimui įvairiomis turimomis priemonėmis, bei nustačius, kad tokių priemonių trūksta, psitelkiant kariuomenę ar kitokią pagalbą iš valstybės.

  Prieš 8 mėnesių
 • gerulis

  atsakymas į: !!! Nuoroda

  kindziulis Juozas jaucia pareigu plakt liezuviu komunistinia rauga kliedesius ba nori pasrodyt baisiausiu veikeju:D

  Prieš 8 mėnesių