Panevėžyje gyvenanti anykštėnė aktorė Toma Razmislavičiūtė - Juodė feisbuke pasiskelbė, kad lapkričio 17-osios naktį buvo apvogtas jos automobilis.


"Šiąnakt mano namų kieme, po mūsų pačių buto langais buvo APVOGTAS mano AUTOMOBILIS. Praktiškai išardytas. Išimti katalizatoriai su visa sistema ir duslintuvu. Žala didžiulė. Automobilis nebetinkamas  eksploatuoti nežinia kiek laiko.. Kreipiuosi į visus, kas galėjote kažką pastebėti. Ypač į Margirio 3 ir 9  bei aplinkinių namų gyventojus.  Ekspertų nuomone darbuotasi ilgai, apie 30-40min. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Būsiu dėkinga už visokią pagalbą", - apie ištikusią bėdą rašė T.Razmislavičiūtė - Juodė.
Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia, kad lapkričio 17 dieną  9.30 val. pranešta, kad Panevėžyje, Margirio g., nuo automobilio „Toyota Prius“ pavogtas automobilio katalizatorius ir duslintuvas. Nuostolis - 800 eurų.
T.Razmislavičiūtė - Juodė yra buvusio Anykščių rajono policijos komisariato vadovo Raimundo Razmislavičiaus dukra.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Prisikarksėjote, jau ir Anykšiuose, vakare iš žmogaus katalizatorius atiminėja ir dar sužalodami kūną užpuolikai.
  Ką veikia saugos tarnybos ekipažų patruliai, kad tokių įtartinų nusikaltėlių neperduoda policijos pareigūnams? Jie gi tai viską stebi 24 val. /7 d.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aš tai nusiimu

  Nuoroda

  Vakare aidamas namo katalizatoriu ir magę

  Prieš 8 mėnesių
 • La la atsakymas

  Nuoroda

  Nereikia nusišnekėti apie katalizatoriaus apsaugą. Vagys bet kokias apsaugas neutralizuoja, signalizacijas atjungia. Be to, vagiami ne tik katalizatoriai. Išeitų, kad apsaugas reiktų dėti ir prie veidrodėlių, vairo, sėdynių, žibintų ir t.t. Visą automobilį apdėkime apsaugomis ir ramiai miegokime. Tos visokios apsaugos ne nuo vagių, bet tik dėl mados, dėl apsiraminimo.

  Prieš 8 mėnesių
 • Seklys Morka

  Nuoroda

  O jeigu paaiškės, kad kieme jokios vagystės nebuvo? Ar žiniasklaida patikrino informaciją iš patikimų šaltinių?

  Prieš 8 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  1990 grizta nuskurdo tauta ,priduos 1200 euru gaus ,gal duonos nusipirks ?

  Prieš 8 mėnesių
 • nesutinku

  atsakymas į: nu Nuoroda

  nuskurdusios tautos piliečiai į banką saugojimui nepadeda 200 milijonų eurų per mėnesį. Beje, gyventojų atsargos bankuose artėja prie 17 milijardų, didėjimas šiemet siekia gal 20 procentų, mušami visų laikų rekordai ne tik LT, bet ir es. Ot nuskurdo tauta per karantiną, ot nuvarė betan valstiečių valdžia, nu siaubas.

  Prieš 8 mėnesių
 • Kaip nedės?

  atsakymas į: nesutinku Nuoroda

  Jei žino, kad atėjo konservatroriai su satelitais? Visi atsimena kuo baigiasi jų “reformos“. Reikia taupyti, nes šities jau nepadės.

  Prieš 8 mėnesių
 • La la

  Nuoroda

  Galima įsidėti katalizatoriaus apsaugą, nes pigiau atsieis, nei vagystė. Didžiojoje Britanijoj per 3 min vagys vidury dienos tą katalizatorių nuima.

  Prieš 8 mėnesių
 • Sigitai

  Nuoroda

  O pas tėvus tai vagys neapsilanko? Nesaugu visoje Lietuvoje- ir pas tėvus, ir pas vaikus. Užtai, kad bausmės per švelnios. Net juokas ima. Vagys sulaikomi, teismai užsitęsia po kelis metus, nuostoliai neatlyginami, o bausmės skiriamos lygtinai. Bet dažniausiai vagystės net neišaiškinamos. Tiktai vogus vok.

  Prieš 8 mėnesių
 • Sigita

  Nuoroda

  gal saugiausia butu laikyt per nakti pas tevus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Meistras

  Nuoroda

  Matyt stipriai miegojo aktorė su šeima ir visi kaimynai, kad negirdėjo jokio triukšmo. Nuimti katalizatorius ir duslintuvus ne taip paprasta, kad niekas nieko nematytų ir negirdėtų. O jei vagys įjunko, tai neapsaugos automobilio niekas, nebent agresyvų šunį laikyt pririštą prie mašinėlės. Arba pačiam su šautuvu saugot savo turtą. Prie ruso tai nuo žiguliukų labai vogdavo valytuvus, tai žmonės nakčiai juos nuimdavo ir nešdavosi namo. Ir akumuliatorius parsinešdavo. Dabar, kai vagia viską, nenusiimsi ir nenusineši į namus beveik viso automobilio.

  Prieš 8 mėnesių
 • Hmm

  Nuoroda

  Vagystė Panevėžyje, o rašo anykštėnams?

  Prieš 8 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: Hmm Nuoroda

  kad rašo ir Delfis, ir lrytas... nugi žinoma aktorė ta Juodė.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taip

  atsakymas į: Hmm Nuoroda

  Tokie veikėjai linkę apvažiuoti ir aplinkinius rajonus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Šerifas

  atsakymas į: Hmm Nuoroda

  Gal nori įspėti, kad saugotumėte savo turtą ir nusiimtumėte vakare karalizatorius nuo savo transporto priemonių, nes galite sulaukti neprašytų "paslaugos" teikėjų.

  Prieš 8 mėnesių