Anykščių rajono savivaldybės darbuotojai ir svečiai artimiausius trejus metus mėgausis kruopščiai atrinktomis puikaus skonio kavos rūšimis iš viso pasaulio.


Savivaldybė sudarė trijų metų sutartį su kavos įmone "Coffee Address".Sutarties vertė - 2 tūkst.250 Eur.
Už šią sumą savivaldybėje kvepės ne tik "Delizioso Espresso", "Premium Golden Crema" ir kitų kavų aromatai, bet ir bus nuomojamas kavos aparatas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • As

  Nuoroda

  Va koks turtingas Anyksciu miestas,zmones skursta,bedarbiu daug,o savivaldybe is zmoniu pinigeliu kava gers,nu absurdas kur eina pasaulis ,slykstu net klausyt apie situos dykaduonius

  Prieš 2 mėnesių
 • Knysliukas

  Nuoroda

  Va kur eina valdiski pinigai...., o paskui rauda kad skolintis reikia..., ne kokie ponai, gali is savu pinigu kava pirktis...

  Prieš 2 mėnesių
 • D :)

  Nuoroda

  Prie kavos tinka brendis. Tad kodėl savivaldybėje neįrengti bufeto...

  Prieš 2 mėnesių
 • Romatika

  atsakymas į: D :) Nuoroda

  Kava ir brendis -tai Pakso Renatos kava. Kur Paksienė , kur Paksas, o Renata prapuolė labiau nei Greta... Laikas nuneša ir nuneša...

  Prieš 2 mėnesių
 • Marytė

  Nuoroda

  Kavą gerti yra sveika. Tai gali patvirtinti ir žinoma visuomenininkė, vardu Marijona. Liberalus valdžios bendravivas su visuomene, prie puodelio kavos tikrai, tikėtina , priartins prie gerovės sprendimų suradimo, nepabloginant rinkėjų susirenkamo asmeninio biudžeto ir tinkamai sumokant mokesčius į įždą.

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Marytė Nuoroda

  Pagal kainą, tai daug kavos nepavaišins.
  skaičiaiNUORODA
  Per 3 metus bus 759 darbo dienos. Reiškia dienia išeis 2,96 eur. Pora puodelių kavos. Mažai geriama.
  Tikriausiai Korona įvertino, kad taip mažai kavos užsipirko

  Prieš 2 mėnesių
 • Vėjų pamušalai

  Nuoroda

  O aplamai pas mus viena seniausiu valdymo formu pasaulyje , kaip antikos graikijoj , romoj ar pirmykstej bendruomenej kur spresdavo genties taryba, jums turbut monarchija ar kokia baudziava rusisko pavyzdzio butu mielesne ar kokia kastu sistema kaip lageryje?

  Prieš 2 mėnesių
 • Užjaučiu

  atsakymas į: Vėjų pamušalai Nuoroda

  Pats tu aplamas

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone vienas komentatorų autorius labai stengiasi įpūsti demagoginį burbulą, prilygindamas viešuosius pirkimus bendrovių arba viešųjų įstaigų ir vykdomosios valdžios institucijos į vieną gretą.
  Ar anykštėnai nesupranta, kad esant lėšų trūkumui dėl ekonominių ir kitų pasėkmių verslas ir gyventojai nebegali sumokėti tokių mokesčių valstybei ir sacivaldybė nebesurenka planuoto biudžeto. Tai gal ne pats tinkamiausias sprendimas dabar lepintis kava ar prabanga dėl šviečiančių sūpynių už tūkstančius eurų, o verta imtis veiksmų ir atsakingų sprndimų kaip išsilaikyti mažiau praskolinant į ateitį gyventojų mokesčių sąskaita. Gal neiširtų savivaldybės darbas ir be plačiai išreklamuotos kavos gėrimo? Ar gerbiamas meras vėl visų išrinktų politikų akivaizdoje paskys, kad tai savivaldybei nieko nekainuoja?

  Prieš 2 mėnesių
 • Donaldas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Mano nuomone, taupant lėšas savivaldybė turėtų atsisakyti mero pavaduotojo ir administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigybių. Dar savivaldybėje dirbant pastebėjau, jog šie žmonės neturi pilno darbo krūvio ir neturi ką veikti, tinginiauja. O kai reiklus buvęs meras juos prispausdavo, jie likdavo labai nepatenkinti ir įsibaiminę. Rezultate kai kurie gėdingai pabėgo. Dabar baimės nėra, bet ir veiklos anykštėnų labui irgi nesimato...

  Prieš 2 mėnesių
 • Taip Juozai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Pritariu Juozui. Viešųjų pirkimų ir darbuotojų skaičiaus analizė parodo, kad Anykščių rajono savivaldybės administracija labai taupiai naudoja lėšas. Bandymas akcentuoti skirtumus tarp įstaigų įstatų ir kapitalo skirtumų tik dūmų uždanga. Galvočiau, kad dūmus leidžia tie, kurie švaistė lėšas neplaukiančios amfibijos, nereikalingos plytelių ekspertizės, technologiškai pasenusio televizoriaus pirkimui.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nu

  atsakymas į: Taip Juozai Nuoroda

  tie patys, kurie pirko amfibiją, ekraną vadovauja rajonui ir dabar

  Prieš 2 mėnesių
 • Ponai Capucino

  Nuoroda

  kava Delizioso , šokoladas Flamingo ir Golden Kremas... Kaip gera prieš penciją pasimėgauti, juk ne už ilgo botanikos sode reikės kapstytis ? O gaila ... :-)

  Prieš 2 mėnesių
 • Donaldas

  Nuoroda

  Pateikite viešą informaciją, kada, kur galime ateiti išgerti kavos. Ar cukraus reikia atsinešti?

  Prieš 2 mėnesių
 • Lila

  atsakymas į: Donaldas Nuoroda

  Kaip ten megsta sakyt po rajono tarybos posedziu 'kava vicemero kabinete'

  Prieš 2 mėnesių
 • Viešųjų pirkimų ataskaitos

  Nuoroda

  Kavos pupelės su kavos aparatų panauda
  Perkančioji organizacija arba perkantysis subjektas:
  VšĮ Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė
  Sutartyje nustatyta bendra pirkimo objekto dalies (-ių) vertė/ Bendra numatoma sutarties vertė (Eur) 51313,68
  Perkančioji organizacija arba perkantysis subjektas: Uždaroji akcinė bendrovė 'VILNIAUS VANDENYS'
  Sutartyje nustatyta bendra pirkimo objekto dalies (-ių) vertė/ Bendra numatoma sutarties vertė (Eur) 47197,04
  Perkančioji organizacija arba perkantysis subjektas: LITGRID, AB
  Sutartyje nustatyta bendra pirkimo objekto dalies (-ių) vertė/ Bendra numatoma sutarties vertė (Eur) 29250,54

  Prieš 2 mėnesių
 • štai tau,

  atsakymas į: Viešųjų pirkimų ataskaitos Nuoroda

  reiškia savivaldybė labai pigiai prasisuko, manau, kad Vilniaus Vandenyse nedirba 20 kartų daugiau, nei Anykščių savivaldybėje.

  Prieš 2 mėnesių
 • Uosis

  atsakymas į: štai tau, Nuoroda

  Pirma išmok atskirt pelus nuo grūdų, tada komentuok.
  Nuo kada pelno siekianti bendrovė prilyginama biudžetinei ir lyginama jos veikla su valdžios institucija, įstaiga išlaikomos iš biudžetinių lėšų?

  Prieš 2 mėnesių
 • Nesiseka dumti akis, nesiseka

  atsakymas į: Uosis Nuoroda

  Bendrovės „Vilniaus vandenys“ akcijos priklauso Vilniaus, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono ir Šalčininkų rajono savivaldybėms. Ir viskas... Jokių privačių akcininkų ar investicijų. Jos juridinis statusas niekuo nesiskiria nuo Anykščių komunalinio ūkio, Regiono atliekų tvarkymo centro ir pn.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aha, aha

  atsakymas į: Nesiseka dumti akis, nesiseka Nuoroda

  Tai, kad toks protingas akių dūmytojas, tai paaiškink ar tos UAB , kurių dalininkai savivaldybės, išlaikomos iš biudžetinių lėšų ar jos parduoda paslaugas, siekdamos pelno?!

  Prieš 2 mėnesių
 • Aiškinu

  atsakymas į: Aha, aha Nuoroda

  Ką keičia lėšų kilmė? Kodėl UAB kurių savininkai yra savivaldybės privalomi viešieji pirkimai? Todėl, kad tai visuomenės interesas kontroliuoti lėšas. Ir to istatymų leidėjo suformuota norma nėrą ultima ratio.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pritariu

  atsakymas į: štai tau, Nuoroda

  708 darbuotojai (apdraustieji) Vilniaus Vandenys
  Darbuotojai 176 darbuotojai (apdraustieji) Savivaldybė

  Prieš 2 mėnesių
 • Na va

  Nuoroda

  Pirmas žingsnis Anykštėnų gerovės link žengtas. Su kuom visus ir sveikinu.-:)

  Prieš 2 mėnesių
 • Jadze iį Svedasu

  Nuoroda

  Gal aš ir mažai razuma turiu, ale nekaip nesupruntu. Tai kur gi toj kova bus už dyka dalinama. Ar Svedasys kas atveš ar rajks rajonan keliaut. mums, pensijonam, kelione brungi autobusu, but geriau, kad valdžia kavas atvežtų mestelin ir padalintų. Dabar kavine pas Gedų nebedirba, uždaryta kožnu dienu, tai tynai ir galim susrinkt. Mana diedas saka, kad prie kavas but gerai ir po kakį sumuštynį užvalgyt. Vyram tai rupi ir po čerkelų šnapsa išgerti. Ale ne nabagai esam, gal,im prie kavas ir sava kai ku atsinešt.

  Prieš 2 mėnesių
 • Svedasu Jadzes vyras

  atsakymas į: Jadze iį Svedasu Nuoroda

  Ale žiuriu mėgsti išgerti dažnai ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Jadz,

  atsakymas į: Jadze iį Svedasu Nuoroda

  nedaryk sarmatas Svėdasam.

  Prieš 2 mėnesių
 • Brane

  atsakymas į: Jadz, Nuoroda

  A gal ir gerai Jadze pasiūlė? Mūsų rajona savivaldybės valdžias ir administracijos atstovybė tai seniūnija. Tai priklauso ir jai kava iš bendro katilo pagal seniūnijos gyventojų skaičių. Tik aišku niekas Gedo kavinėn tos kavos neatvež, nebent pats Gediminas :).
  Aš galvoju galėtumem po 4 -is žmones registruotis sustikimams pas seniūnų, a anas mus kava vaišintų ir apie paminklo statybą išaiškintų, nepažeidžiant karantiną sąlygų iki 5 žmonių, išlaikant atstumus galima organuzuot susitikimus :). Tai va seniūnui irgi bus galimybę pabendraut ne užsidarius na gyvų žmanių. Vyrai atsineš dezinfekcinio skyčio, kaip priklauso po susitikimo pradezinfekavimui paviršių ir vidinių talpų . A kai prais koronės suvaržymai surengsma visuotinį suėjimų "Svedasų kava", pakviesma ir didesnius valdžios vyrus ir atsakingas moteris su svėdasiškiais susipažint, ne tik puodeliui kavos bet ir gyvenimo aktualijom aptart, tikrą pyragą pasivaišint su medum, nepamirštant, kad miestelis ir seniūnija priklauso Anykščių savivaldybės rajonui ir nereikia jo išbraukt iš bendrojo Valstybės plano, kuris numato strategines veiklas ir investicijų bei finansavimo gairių paskirstymus iš valstybės.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Labai gerai, kad savivaldybėje bus galima už dyką atsigerti kavos. Kažin nuo kada jau galima ateiti? Visur reikia pinigėlius už viską mokėti, o čia kava bus nemokama. Ačiū. Senai taip reikėjo daryt, gerbti rinkėjus ir mokesčių mokėtojus.

  Prieš 2 mėnesių
 • 50cnt,

  Nuoroda

  įmeti ir geri

  Prieš 2 mėnesių
 • kiek jie ten

  Nuoroda

  uz musu pinigus cefirins

  Prieš 2 mėnesių
 • bronius

  Nuoroda

  informavau apie tokia paslauga kaip kavos atsigerimas tuos , kurie knaisosi po konteinerius , reakcija zaibiska , ot gerai nuo pat ryto bus po vakarykscio smarkaus nugerimo.

  Prieš 2 mėnesių
 • Zirzeklis

  Nuoroda

  Amoralu iš biudžeto valdininkams gerti kavą. Tai tas pats, kas už mokesčių mokėtojų pinigus valgyti pietūs

  Prieš 2 mėnesių
 • Infoanyksciai

  atsakymas į: Zirzeklis Nuoroda

  Ne visai taip. Čia bus apmokama tik už kavos aparatą, kuris virs kavą savivaldybei , o kava nemokama :). Tai tas pats kaip ir Seimo nariams suteikiami butai ir apmokama už automobilio eksploataciją, nuomą, mokamos kompensacijos išlaidoms padengti dėl bendravimo su rinkėjais. Taigi kava savivaldybėje yra pirmas žingsnis prie valstybės gerovės ir tai anykštėnų geroves labui daromas sprendimas, patvirtintas valdančiosios koalicijos politinių lyderių pareiškimu.
  Nebeskleiskite daugiau propagandos ir nekiršinkite žmonių prieš valdžią ir savivaldybės administraciją, kuria pasitiki daugumos gyventojų išrinktieji, politikų lyderiai.

  Prieš 2 mėnesių
 • GĖDA

  atsakymas į: Infoanyksciai Nuoroda

  nieko daugiau ir negalima tikėtis. Svečią pavaišinti - o kuo kiti pavaišina? Perkam iš savo kišenės. Beje, į įstaigas atvykstama dirbti - dalykinių reikalų spręsti, ne ilsėtis. Iš savivaldybės taip pat nereikia kabako daryti. Bet kad daugiau nieko nemoka.... Algas gaunat geras, ir nežinia už ką, ypač kai kurios ten snaudžiančios ,,specialistės". Taigi varykit į kabaką, o jų jau pilna, ir gerkit. Taip ir verslą palaikysit. O dar geriau - atsineškit termosėlį iš namų, kaip kad kitose įstaigose žmonės daro, išvis pigu bus. Ir svečiui, ir kam nori....

  Prieš 2 mėnesių
 • ???

  atsakymas į: Zirzeklis Nuoroda

  Svečią pavaišint kava amoralu? Manau, kad normalu

  Prieš 2 mėnesių
 • skaičiai

  Nuoroda

  Per 3 metus bus 759 darbo dienos. Reiškia dienia išeis 2,96 eur. Pora puodelių kavos. Mažai geriama.

  Prieš 2 mėnesių
 • Cekava

  atsakymas į: skaičiai Nuoroda

  Ten, aukšiau, straipsnyje naparašyta už kokį laiko vienetą sutarta kaina. Ti parašyta, kad tris metus tokių kainų mokės- gal ir kas mėnasį, kaip paprastai už nuomų skaičiuojanuomotojai. Taip kad, kol negavo buhalterė sąskaitos, tol visaip gali grot su tais pinigais.

  Prieš 2 mėnesių
 • Durna, o ne cekava

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  Ten aukščiau pasakyta "Sutarties vertė - 2 tūkst.250 Eur." reiškia, per 3 metus bus galima išleisti 2250 eur. Jei išleis mažiau, tai bus mažiau. Kas gali būti neaišku?

  Prieš 2 mėnesių
 • Naglumas koks.... Kitur atsineša savo kavą....

  Prieš 2 mėnesių
 • Tuoj

  Nuoroda

  Padarys mokama gydimą, žodžiu artėja baudžiavos laikai

  Prieš 2 mėnesių
 • Teofilius

  Nuoroda

  Jadze geriau paklausk Kęstučio apie laistymo bačką ir amfibiją ar plirkdamas tave laistyt pažadėjo:)

  Prieš 2 mėnesių
 • Atsakymas

  atsakymas į: Teofilius Nuoroda

  Tamsta patikslink katrų Kęstuti raikia klaust apie tų pisuarų arba tų vikšrinį žoliarovį? Tin valdžios sąraši yra keli Kęstučiai, negi dabar kožnų klapatysi dėl vyriško reikalo su bobiškais klausimais.
  Ai, ar tau užprašyt kavas padelį inpilt, o tai gali visiem ir nužtekt! Ne kažnam tokių kavų uostyt duota!

  Prieš 2 mėnesių
 • teofilius

  atsakymas į: Atsakymas Nuoroda

  tu tu patį žaliaravį ir bačkelą prie to pačia:)

  Prieš 2 mėnesių
 • Jadze Svedasu

  Nuoroda

  E aš su diedu užsinorėjau kavos, tai ar savivaldybės administracijos Svėdasų seniūnijon atėjus inpils tos kvepenčios kavos ben puodeliokų? Aš ir mano diedas tai mokesčius valstybei jau sumokėjau ir na darbą pajamų ir žemes mokestį , tai užsisakau kavas nars kartų per mėnasį išvirkit. Ai, undenio del kavos virimo aparatą galiu ir iš namų atnešt 5 l talpų- su diedu panešma...

  Prieš 2 mėnesių
 • VDM

  Nuoroda

  Su viena ranka ima paskolas, su kita taško pinigus. Gal nuvažiuokite į kokį nors seminarą finansų valdymo tema?

  Prieš 2 mėnesių
 • VDM

  atsakymas į: VDM Nuoroda

  Pradėkit nuo knygos "Turtingiausias Babilono žmogus"

  Prieš 2 mėnesių
 • nu

  Nuoroda

  valdziazmogiams lovys pilneja ??????

  Prieš 2 mėnesių
 • Zirzeklis

  Nuoroda

  Paprastai tai kavos aparatą tiekėjai suteikia nemokamai, vien dėl to, kad platinama ir perkama iš jų kava. Viešose vietose, kur vyksta nemaži žmonių srautai jie ieško galimybės dėl patalpų valdytojų sutikimo leisti pastatyti kavos aparatą naudojimui. Na bet mūsų biudžeto skaičiuotojai ir lėšų naudotojai geriau žino, kaip išleisti pinigus dėl anykštėnų gerovės :).

  Prieš 2 mėnesių
 • Gene

  Nuoroda

  nelabai supratau , tai is gatves iejes zmogus gales atsigerti kavos , ar cia tik savivaldybes darbuotojams nemokamai kava ?

  Prieš 2 mėnesių