Tiems, kurie baiminasi mobiliojo 5G ryšio,Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Mindaugas Sargūnas pasiūlė apsivynioti turimą kepurę folija, prieš tai išgarinus ją acte ir visada ją dėvėti.


"Matau kiek daug šiai dienai žmonių skleidžia dezinformaciją apie 5G ryšį, visiškai nesuprasdami, kas tai per reiškinys.  Manau žmonės, kurie viešai skleidžia dezinformaciją, turėtų už tai atsakyti. Pastebėjimas, jog šią dezinformaciją dažniausiai skleidžia tie patys asmenys, pagal kuriuos viskas, su kuo pasaulis eina į priekį, sukurta būtent prieš juos - skiepai, kaukės, 5G ir panašūs dalykai, na o žemė pas juos plokščia ir Covid-19 neegzistuoja.
Trumpai tai yra greitesnis interneto ryšys, kuris leidžia žmonėms žengti tolyn, IT sritį pritaikant žmonių poreikiams.
Daugybė mokslininkų, profesorių ir įvairių specialistų dirbo ne vienerius metus prie 5G, kol jis pasiekė žmones. Turime pasitikėti įvairių sričių profesionalų nuomone, kad šis ryšys yra saugus naudoti žmonijai. Nepasiduokite kai kurių žmonių skleidžiamai dezinformacijai, kad nuo 5G pradės gimti su keliomis galvomis gyvūnai, kad su skiepais žmonėms yra diegiami mikro čipai ir su 5G pagalba bus visus galima valdyti....
Būkime protingi ir pasitikėkime įvairių sričių mokslininkais, jau greitoje ateityje džiaugsimės 5G suteiktomis galimybėmis.
O jeigu vis tiek manote, kad 5G yra blogis, turiu patarimą iš interneto komentatorių perliukų: apsivyniokite turimą kepurę folija, prieš tai išgarinę ją acte ir visada ją dėvėkite. Mačiau kaina apie 20eur. Jums tai padės...",- pasisakė Tarybos narys M.Sargūnas.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Mindaugėli,

  Nuoroda

  Kvailai ir nekultūringai pasirodei

  Prieš 2 mėnesių
 • Felčeris

  atsakymas į: Mindaugėli, Nuoroda

  Puikus straipsnis apie berazūmius, savo durnumą iškeliančius aukščiau sveiko proto:
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/tautvydas-marciulaitis-kiek-dar-nuolaidziausime-kvailumui.d?id=85744233

  Prieš 2 mėnesių
 • Susimovė

  Nuoroda

  Tie kas supranta apie ką eina kalba susitikę Mindaugą labai labai prašau pagailėkit žmogaus ir pasistenkit nesijuokt balsu.

  Prieš 2 mėnesių
 • Susitikęs

  atsakymas į: Susimovė Nuoroda

  Būtinai pasijuoksiu iš tokių, kurie nesupranta apie ką kalba eina. Iš kur tie komentatoriai lenda visuose portaluose... Ai tiesa, darbų retai kuris turi

  Prieš 2 mėnesių
 • taskas

  Nuoroda

  Elektromagnetine spinduoliuote zmonems kenkia. Lygiai taip kaip ir vanduo jeigu jo isgersi pernelyg daug. Skirtingu dazniu poveikio stiprimas skirtingas. Kaip tik todel magnetinio lauko, o tai ir yra radio bangos, stiprumas yra grieztai reglamentuotas ivairiais tarptautiniais ir vietiniais norminiais aktais. Kaip tik todel kiekvienas pagamintas telefonas yra testuojamas ir kalibruojamas, kad nevirsytu nustatytu normu. Normos nustatomos ilgu ir visapusisku bandymu keliu. Megokit ramiai. Nieko jums nenutiks. Is saules ir kosmoso kaip fona gaunat visokio visko daug daugiau nei is mobilaus rysio ir interneto. O jeigu vis tik taip nutiks, kad jums atrodys jog susirgot veziu nuo 5G interneto tai bukite tikri jog nebuvote sutvertas gyventi modernioje visuomeneje ir patekot i naturalia atranka :). O tarybos narys taip kalbedamas tik parode, pasirodo ganetinai zema isprusima. Informatika berods studijaves. Maniau, kad juos mokina kas tuose elektros hercuose dedasi.

  Prieš 2 mėnesių
 • taskuotam

  atsakymas į: taskas Nuoroda

  Visą tai Mindaugas kaip suprantu pasakė žinutėje, ką Jūs čia ponas teigiate. Tik nedetalizavo techninių dalykų, nes daugumai tai nėra suprantama. Manau tinkamai parinkta žinutė, kuria supranta visi žmonės, o ne tik tos srities specialistai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Būtent

  atsakymas į: taskuotam Nuoroda

  Na pagaliau kažkas garsiai pasakė apie visus tuos "žinovus", kurie rašyt nelabai geba, bet visas sritis puikiai išmano. Google paskaitę ir daktarais, ir ekonomistais, ir programuotojais tampa

  Prieš 2 mėnesių
 • Anupras

  Nuoroda

  kvailio pezalai. Pačiam nariui vertėtų folija apsivyniot, ale matyt, nelabai smegenų yra, tai nėr ką įvyniot. Tiesa yra kažkur per vidurį, o ne kraštutinumuose apie baisingas žalas ar begalines naudas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mindaugai

  Nuoroda

  10 balų už straipsnio įžangą! Tie visi "žinovai" rašyti neišmoko, bet "puikūs" gydytojai, politologai, fizikai ir kitokie - ai. Reiškiasi visur ir visomis temomis.

  Prieš 2 mėnesių
 • Mindaugui

  Nuoroda

  Žmonės baiminasi G5 ne todėl, kad tai nauja nesuprantama technologija, o dėl to, kad spinduliuotė ar dažnis gali pakenkti jų sveikatai. Visos kitos manipuliacijos ir žmonių niekinimai neturi pagrindo ir yra netoleruotini. Ypač politikams!

  Prieš 2 mėnesių
 • G

  atsakymas į: Mindaugui Nuoroda

  Gal kaip tik, kai kažkas parašo tokį įrašą, tai tie sapnuotojai, bent vienas iš jų, pradeda mąstyti. Tada tas įrašas tikrai vertingas. Jei kažkas perskaitęs įsižeidžia, tai pats kaltas, vadinasi nelabai proto yra. Nes skleisti tas erezijas, kad čia didžiausias baubas, susijęs su korona, tai va kas nėra žmoniška. Keliama panika, kurios ir taip jau daug, ir ją sukelia ne valdžia, kaip šitie covidiotai teigia, o jie patys

  Prieš 2 mėnesių
 • Angelė

  atsakymas į: G Nuoroda

  Žmonės turi teisę reikšti nuomonę

  Prieš 2 mėnesių
 • G

  atsakymas į: Angelė Nuoroda

  Taip, jei tu tos srities profesionalas, tai pagrįsta mokslu, ypač kai kalbama apie sveikatą. Apie gėlytes, kaip rauginti kopūstus, ar kokia Jadzei šukuosena labiau tinka tai jūs kalbėkite ir rašykite kur norit ir kiek norit

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaip pasitikėti mokslininkais

  Nuoroda

  kurių tikslas tik sukurti komercinį produktą? Tas pats, kas fizikui duoti operuoti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Todėl tokie kaip tu labiausiai pasitiki feisbuko priedurniais, kurie uždavinėja klausimus, kaip išsioperuoti apendicitą namų sąlygomis, nes gydytojais nepasitiki, Ir tu visalaik gausi atsakymus iš manikiūrininkės Nataškos, kuri kaip ir dirba su žmonėmis ir dildėmis, todėl pukiai žino kad apendicitą galima operuoti be narkozės. Auksinė taisyklė debilas niekada nepasitikės protingu, o tik tokiu pačiu kaip jis, kuris kalba jo suprantama kalba. Ačiū Feisbukui, kuris mums parodo, kas jie tokie ir kur gyvena, šie pavojingi padarai sau ir kitiems.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jurgis

  Nuoroda

  kaip sakoma kiekvienuose pletkuose vistiek dalis teisybės yra

  Prieš 2 mėnesių
 • Nėra tai blogai

  Nuoroda

  Pirmiausiai turiu informuoti, kad pripažinti turi psichikos problemų, žmonės nelinkę. Apie 75 proc. ligonių, net po 10 metų gydymo neigia savo ligą.

  Visose populiacijose yra tam tikras procentas nesveikų individų. Įdomus faktas, kad III Reicho laikais buvo išnaikinti visi psichikos ligoniai. Po karo gimė daug didesnis procentas su sužalota psichika ir Vokietijoje bendras procentas atsistatė. Bandymas paaiškinti, kad apsigimimų padaugėjo dėl karo sukeltų stresų, atmestas. Tiek sovietų armijos kariškių prievartaujamuose plotuose iki Oderio, tiek apsiaustame Berlyne, tiek jokios kareivio nemačiusioje kaimietiškoje Bavarijoje, procentas vienodas. Paskutiniai tyrimai Lietuvoje įrodė normalią psichikos problemų turinčių žmonių populiacijos sklaidą - Asmenų, kurie nurodė, jog kaukių nedėvi, nes netiki jų efektyvumu arba net mano, jog jos kenkia sveikatai, procentas nebuvo didelis – atitinkamai 4,8 ir 2,2. V

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/apklausa-isryskino-nesumeluota-lietuviu-poziuri-i-kaukiu-devejima-rezultatai-glumina.d?id=85700491

  Prieš 2 mėnesių
 • oj ne

  Nuoroda

  tik ne acte- nebepadeda, žinokit. Kepurę reikia išmirkyt švariame šviežiai surinktame ir pavirintame arklių šlapime, užbarstyti kukurdvelkio grybo sporomis ir tik tada užvynioti 6 sluoksnius folijos. Sėkmės, būkit saugūs ir sveiki

  Prieš 2 mėnesių
 • ha ha ha

  atsakymas į: oj ne Nuoroda

  receptas "nužudė" ::D:D:D:D:DD Tobulas.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ar

  Nuoroda

  Viniosi folija ar ne senai kiekvieną seka turi telefoną puikiai žyno kam reikia, kiekvieno koordinates viską gali pasiklausyti ir perskaityti žinutės puikiai prisijungia sukčiai o kam reikia nėra jokio sudėtingumo sekti žmonės, o skiepai tai didelis biznis niekas nežyno kaip jie veiks jei suveiks gal po metų prieš tai nuo jų gal būt numirs nevienas

  Prieš 2 mėnesių
 • O

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Tai kam tau išmanusis telefonas reikalingas - įsigyk paprastą!

  Prieš 2 mėnesių
 • IT

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Seka, nes gavo prokuroro sankciją. Jei pats nemoki, nueini į saloną paprašai ir visus koordinačių fiksavimus išjungia. Tačiau atsiminkite kaip Panevėžio rajone automobilio bagažinėje buvo sudeginta mergina, jei būtų nustatyta bent viena programėlė fiksuojanti koordinates, mergina būtų išgelbėta. Žinučių perskaityti, kai atsiras G5 ryšio sparta bus sudėtingas atvejis. Rusija todėl ir prieštarauja G5 ryšiui, nes prie geros spartos įmanomi geresni pranešimų kodavimai.

  Prieš 2 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Kiek tau metų leisk paklaust? Nuo nieko neskiepytas turbūt esi? Ar jau suveikė skiepai tie, kad čia tokias pievas balbatuoji?

  Prieš 2 mėnesių
 • Patarimas

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Jei taip jau yra, tai nesinaudok mobiliuoju, neįjunk vietovės, 4G ar wifi ryšio ir būsi mažiau sekamas tada

  Prieš 2 mėnesių
 • 12 A

  Nuoroda

  G 5 geresnis vien tuo, kad skleidžiamos mažesnės galios bangos. Be to norint apsisaugoti nuo G 5 bangų nereikia lįsti į rūsį, užsidėjai apsaugines žaliuzes ir namuose bangų nėra.

  Prieš 2 mėnesių
 • Skaitytojas

  Nuoroda

  Geras :DDD Aš kažkur mačiau, kad tokiais kepures realiai pardavinėja žmonėms. Čia ne iš piršto laužtas pasiūlymas :D

  Prieš 2 mėnesių