Mėnulio fazių kaita ir jos poveikiu žmonių savijautai ir emocijoms galima netikėti,kalbas apie tai kategoriškai neigti, tačiau, ko gero, kiekvienas esame pajutę, kad stojus pilnačiai padaugėja suirzusių ir piktų žmonių, emocijos tampa kartais sunkiai paaiškinamos, net ir atsivertus naujienų portalus ir paskaitinėjus komentarus matyti, kad ryškiai danguje spindintis dangaus kūnas kažkokių galių visgi turi. Taigi, mielieji, artimiausius metus Anykščius ir anykštėnus, netgi turistus ir kitas po mūsų miestą keliaujančias personas greičiausiai kamuos mėnulio pilnaties sindromas.
Žinia - Anykščių mieste ant medžių kabančius "sodus" žadama pakeisti šviečiančiais "mėnuliais". Ir tai bus padaryta ne Kosmonautų gatvėje, o pačiame Anykščių miesto centre - A.Baranausko aikštėje.


Šį kūrybinį Anykščių rajono savivaldybės  sumanymą galima kritikuoti, juo galima žavėtis, tačiau, manau, jis turės ir tam tikrų pliusų.
Pirmiausia - Anykščių miesto centre taps šviesiau. Iki šiol pagrindiniai šviesos šaltiniai tamsiais vakarais buvo du - "MAXIMA" prekybos centro vitrinos ir lauko ekranas.Turint galvoje, kaip ryškiai spindi pilnatis, o mėnulių miesto centre žadama pakabinti net 13, bus daug šviesos.

 Visas "Rieves" skaitykite šio šeštadienio laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Va

  Nuoroda

  Tu ir pasijungt savo šarus nedatratintus ir pabaik tratinti, o ne man siulik debiliškas paslaugą

  Prieš 2 mėnesių
 • Jinai

  Nuoroda

  Pakabina mėnulis iš popierių o pinigai bira į kišenę, man pvz dzin ar jie ten kabės o pinigų ištratintu gaila

  Prieš 2 mėnesių
 • Trata-tūta

  atsakymas į: Jinai Nuoroda

  Visas gyvenimo tikslas dėl malonumų, o vienas iš malonumų - pasitratinimas. Taigi atsiduok ir prisijung prie laisvo tratinimo nors tamsiuoju metu, prie mėnulio ir pajusi pasitenkinimą savyje :)

  Prieš 2 mėnesių
 • gerbėja (liberalų)

  Nuoroda

  miškai Lietuvoje kertami per lėtai tuoj mes visus padarysime:)

  Prieš 2 mėnesių
 • RSHK

  Nuoroda

  My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

  Prieš 2 mėnesių
 • Tiesiog

  Nuoroda

  Man sodai labai patinka, negi mėnuliai negali rast vietos kažkur kitur. SODAI labai tinka Anykščiams

  Prieš 2 mėnesių
 • Cekava

  Nuoroda

  Kolgi Tamsta neindėjai cekavos informacijos, kuri ne vienai cekavai Zosei ir cekavam Juozui Anykščiuose rūpi. Kiek iš priskolinamo biudžeto kasos bus sumokėta mėnulio šviesos teikėjams? Ar tie žemiškieji dangaus kūnų kūrėjai yra Anykščių savivaldybės mokesčių mokėtojai ar kokie prašaliečiai vertelgos, netyčia laimėję savivaldybės skelbtą konkursą?!
  Žurnaliste, psidalink profesinėm ir specifinėm turimom žiniom su visuomeni, nes savivaldybės atstovai išblaškyti į nuotolius dėl koronos tyli ir tik savo vadovus myli .
  Ačiū už naujienas. Lauksime mėnulio šviesos už tinkamiausių, mažiausių kainų. :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Idomu

  Nuoroda

  Kiek ta turse juokins anykscius ,kodel nesi čirškina iš ten kur atvyko ? Į Žemaitija tegul varo mėnulio kabint .

  Prieš 2 mėnesių