Nuo pirmadienio, lapkričio 16 dienos, Anykščiuose, Vairuotojų g. 11 (šalia UAB „Anykščių šiluma“ administracijos pastato) pradės veikti mobilus punktas, kuriame bus vykdomas tepinėlių iš nosiaryklės ir ryklės paėmimas COVID-19 ligai nustatyti.

  Norint pasitikrinti dėl COVID-19 ligos, reikia registruotis skambinant į Karštąją liniją tel. 1808, taip pat jau galima registruotis internetu tinklalapyje www.1808.lt

   Į šį punktą užsiregistravusiems bus galima atvykti automobiliu. Neišlipus iš automobilio, bus paimtas tepinėlis dėl koronaviruso ligos nustatymo, tada privalu  važiuoti į namus ir izoliuotis, kol paaiškės tyrimo rezultatai.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Snarglys su temperaturu

  Nuoroda

  Šudini laikai ataja . Pasmaudei pirtelaj, pagavai snargli, viskas, rytoj temperatūra - poliklinikan nepryjama, sakė tau karona ir reikia tirtis važiuok palapinen.. Nu ir dvi savaites lauk namie izaliuotas :-) Pasaule pabaiga ataja, a sake nebus ! :-)

  Prieš 3 mėnesių
 • Onutė

  Nuoroda

  Kam reikia nedarbingumo lapelio, labai patogu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ar

  Nuoroda

  Ir laiškus siuntines keletą metų iš šytos skilės iš kiko nors šiušlu niekada gyvenime nevežė

  Prieš 3 mėnesių
 • Smerkiu

  atsakymas į: Ar Nuoroda

  Pasirašyk savo vardu ir pavarde. Žmonės turi žinoti kas teršia gamtą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gerai

  Nuoroda

  Tai labai gerai, gaila tik, kad reikia skambinti į karštąją liniją, Ten marazmas, kas susidūrė, žino. Kad būtų galima kreiptis tiesiai pas saviškius.

  Prieš 3 mėnesių
 • bėda

  atsakymas į: Gerai Nuoroda

  tai kas , kad saviškių nosių prikrapštys tūkstančius, kad nebus kur tų mėginių
  nugabent ir štirt- laboratorijos ne guminės- trūksta įranvgos milijonams mėginių "iškepti". Matyt, tam ir daroma bendra eilį bendru telefonu... Gerai tik tiek, kad žmonėms nebereiks keliasdešimt kilometrų kažkur važinėt...

  Prieš 3 mėnesių
 • Skambink Šilumon

  atsakymas į: Gerai Nuoroda

  Jie palapinę statė, tave užregistruos be eilės :-)

  Prieš 3 mėnesių
 • Ar tam punkte

  Nuoroda

  mėginius ims Šilumos darbuotojai ? Palapinę juk jie statė ? Gal čia visos įmonės gali tokias palapines pasistatyti ? Pvz. prekybos centras - patikrina ar neturi viruso ir gali eiti apsipirkti :-)

  Prieš 3 mėnesių
 • medikė

  atsakymas į: Ar tam punkte Nuoroda

  būk suprtingas, pasimatuok temperatūra ir jeigu nejauti kitų simtomų, kreipkis į kokį nors Gerovės centrą dėl tau aktualios pagalbos suteikimo.

  Prieš 3 mėnesių
 • Svedasu Jadzes vyras

  atsakymas į: medikė Nuoroda

  turiu temperatūras kosčiu, perdžiu, skauda galva...vakar buvam pirtelai su kaimynku, maudemes nuogi prude ...

  Prieš 3 mėnesių
 • visuomenės SC

  atsakymas į: Svedasu Jadzes vyras Nuoroda

  pataria izoliuotis nuo kitų asmenų nemažiasniu kaip du 2 metrai atstumu, vėdinti patalpą, plautis rankas ir kitas vietas, kuriomis lieti paviršius, dezinfekuti paviršius, čiaudėti ir perdėi laikantis etikos taisyklių.
  Dėl papildomos informacijos arba dėl nekrintančios temperatūros tavo kūne, kreipkis į savo šeimos gydytoją arba kaštąja linija internetu, kuris nurodomas savivaldybės informaciniame pranešime.

  Prieš 3 mėnesių