Utenos apskrities keliuose, nuo lapkričio 16 d. iki lapkričio 22 d., bus vykdoma tikslinė prevencinė priemonė, dėl neteisėto naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant. Priemonė vykdoma atsižvelgiant į tai, kad dažnai neteisėtai naudojantis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant, keliamas pavojus eismo saugumui.


Vykdant neviešą ir mišrų patruliavimą Utenos kelių policijos pareigūnai eismo taisyklių pažeidimus nustatinės turimomis naujausiomis vaizdo fiksavimo ir vaizdo perdavimo priemonėmis. Pranešimai apie skirtas administracines nuobaudas už padarytus pažeidimus, asmeniui bus siunčiami paštu arba elektroniniu paštu.
Prašome atkreipti dėmesį, kad spalio 7–13 dienomis Utenos apskrityje nustatyti 124 pažeidimai, dėl neteisėto naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant transporto priemones.
Eismo priežiūrą vykdantys policijos pareigūnai įspėja, kad dažnai mobiliojo telefono naudojimas vairuojant tampa eismo įvykio priežastimi. Įprotis naudotis mobiliaisiais telefonais yra labai paplitęs, vairuotojai nesusimąsto, kad tai kelia grėsmę kelyje ir blaško dėmesį, kuriam reikia susitelkimo.

 

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jokių !

  Nuoroda

  Net laisvų rankų įrengimas Trukdo susikaupt ,trukdo analizuot susidariusias situacijas kely .Žinoma ,jei vairuoji žvejų gatve ,gali kalbėt ir laisvų rankų įrengimu bet ne rimtesnej gatvėj .

  Prieš 2 mėnesių
 • Radijo stotis Nyksciai

  atsakymas į: Jokių ! Nuoroda

  Tai tada dar gal uždrausi radija ijungti ir muzika klausyti ? O gal dar dainuoti negalima ? Tai tada ir keleivių vežti negalima , nes jie visada kalbina ir anekdotus pasakoja ? Ministre - gal dar ir nusipersti uždrausi važiuojant ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Baudos !

  Nuoroda

  Reźt baudas už mobiliako naudojimą iki 500€ pirma karta ,o antra iki 1000 € nesinorės niekam .Nori skambint ,sustok ir bazarink ,o ne sukeli rizika kitiems .Buvau tokioj situacijoj ,nelinkiu niekam.

  Prieš 2 mėnesių
 • Sigitas

  Nuoroda

  O prie perėjų nenorit pastovėt? Ar pajėgų neužteks?

  Prieš 2 mėnesių
 • Laisvų

  Nuoroda

  Ar ne laisvų aplamai kalbant kila emocijos ir tai trukdo vairavimui, už vairo negalima spręsti problemų tai trukdo žmogus nekontroliuoja kelio ženklinimo ir ženklu

  Prieš 2 mėnesių
 • Ei slunkiai !

  Nuoroda

  Negi taip sunku automobilyje susimontuoti laisvų rankų įrangą, a ? Ne milijonus kainuoja. Viename mano automobilyje tokia galimybė kalbėtis per kompiuterį yra jau gamyklos sumontuota, o visureigyje ją ("Parrot") Kaune kai pirkau naują nebrangiai sumontavo firmytė. Abi įrangos štai jau vienuolika metų kaip puikiai veikia. Galiu atsiliepti į skambučius vairuodamas ir kalbėtis. Vairavimui netrukdo! Ir saugu ir patogu! :)

  Prieš 2 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Nėra jokios gyvybės. Tai visokių turtuolių išsigalvojimas. Pradžioje dėl.pinigu sugalvojo Kovida, dabar pradėjo įrodinėti apie gyvybės egzistavimą. Suklastojo Konstituciją .

  Prieš 2 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Nu tai čia kaip Juozas.Yra tik vienas..

  Prieš 2 mėnesių