Vykdydami akciją „Garažiukas“, Aplinkos apsaugos departamento Utenos valdybos  Anykščių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnais patikrino 7 asmenis ir nustatė 9 pažeidimus.

5 asmenys nepateikė atliekų susidarymo ar tvarkymo ataskaitų, 4 asmenys nevedė arba netinkamai vedė atliekų susidarymo ar tvarkymo apskaitą.
Spalio mėnesį Utenos valdybos inspekcijos, vykdydamos akciją „Garažiukas“, siekė identifikuoti naujus transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklą vykdančius asmenis ir patikrinti, kaip automobilių remonto dirbtuvėse tvarkomos susidarančios atliekos: ar rūšiuojamos (atskiriamos pavojingos nuo nepavojingų), ar vedama atliekų apskaita ir ar atiduodamos atliekų tvarkymo teisę turinčioms įmonėms.
Taip pat ypatingas dėmesys buvo skirtas tikrinant, ar atliekos (alyvų, tepalų filtrai ir kiti vidaus degimo variklių filtrai) nedeginamos kietojo kuro katiluose.
Per akciją „Garažiukas“ Utenos aplinkosaugininkai bendradarbiavo su Valstybinės mokesčių inspekcijos Panevėžio operatyvios kontrolės skyriaus specialistais.
Apie galimai neteisėtai ar netinkamai vykdomą transporto priemonių remonto veiklą galima pranešti 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • gamta

    Nuoroda

    ne telefonus kur skusti rasykit, o parasykit kokiu tel gamtos apsauga konsultuoja, kad zmones galetu suzinot kokiu dokumentu reikia, kaip rusiuoti kokios pavojingos kokios ne. O gal tokio tel net nera, nes neriekia jog butu tvarka, o reikia kad butu kam baudas rasyti?

    Prieš 2 mėnesių