Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, nuo penktadienio bus ribojamas žiūrovų skaičius sporto ir kultūros renginiuose, o kiti masiniai renginiai uždraudžiami.

 Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad uždarose erdvėse sporto ir kultūros renginiuose žiūrovų skaičius negalės viršyti 300, o lauke – 400.

Renginiuose bus privaloma laikytis visų nustatytų saugumo priemonių: dviejų metrų atstumo tarp žmonių, užpildant tik sėdimas vietas, dėvint kaukes ir registruojant visus dalyvius.

Taip pat bus apriboti pirkėjų srautai uždarose patalpose esančiose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, čia turės būti užtikrinamas 10 kv. metrų plotas vienam lankytojui.

Draudimai įsigalios penktadienį ir truks iki lapkričio 13 dienos, jie nebus taikomi laidotuvėms.

Priimtas ir vienas palengvinimas, susijęs su savaitei įvedamu nuotoliniu mokymu po moksleivių atostogų – po atostogų, įprastu būdu galės vykti mokymas specialiosiose įstaigose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse.

Lietuvoje pastarosiomis savaitėmis sparčiai daugėja naujų koronaviruso atvejų, naujausiais duomenimis, sergamumas siekia 168,2 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Sėdėk namie, lietuvi !

  Nuoroda

  O Koronaviruso atvejų skaičius Indijoje viršijo 8 milijonus! Tai kelios čia Lietuvos? Kadangi mūsų jau senai nebe 3 mln, tai kp gero 3,2 Lietuvos bus !!! Nelinksma.
  Gi Didžioji Britanija stabdo net "Rols Roys" fabriką, atleis dalį darbuotojų, o likusiems mažins algas...

  Prieš 2 mėnesių
 • ar bus galima žaisti

  Nuoroda

  kepšinį Seime ?

  Prieš 2 mėnesių