Priimamasis, laukiamasis ir registratūra – pirmosios erdvės, į kurias įžengia biuro svečias ar lankytojas, todėl priimamojo baldai privalo ne tik atrodyti estetiškai ir derėti prie visos patalpos interjero, tačiau taip pat išsiskirti funkcionalumu. Deramai parinkti priimamojo baldai – tarsi įmonės vizitinė kortelė. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai apžvelgia esminius aspektus, kaip išsirinkti tinkamus priimamojo baldus bei sukurti nepriekaištingą priimamojo erdvės dizainą.

 Recepcija: patarimai, kaip sukurti komfortišką, stilingą bei unikalią erdvę

Recepcija turi būti jauki, komfortiška bei stilinga, kadangi sukurtas priimamojo įvaizdis leidžia susidaryti pirmąjį įspūdį apie įmonę. Patogūs ir išskirtiniai priimamojo baldai bei kiti aksesuarai padeda tinkamai įrengti šią erdvę, tačiau renkantis juos verta atkreipti dėmesį į keletą kriterijų.

  • Dizainą ir spalvą. Priimamojo baldus derinkite tarpusavyje ir rinkitės geriausiai reprezentuojančius Jūsų įmonę. Galbūt labiau derės minimalistinio, o gal – modernaus dizaino baldai? Apsvarstykite ir ryškių spalvų sprendimų pasirinkimą.
  • Kokybę. Rinkitės tik iš aukštos kokybės medžiagų pagamintus priimamojo baldus, kurie tarnaus ne vienerius metus.
  • Funkcionalumą ir ergonomiką. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkti baldai būtų ne tik patrauklūs, tačiau taip pat funkcionalūs, patogūs bei ergonomiški.
  • Erdvės interjerą. Rinkdamiesi priimamojo baldus, atsižvelkite į priimamojo patalpos interjero dizainą ir stenkitės išlaikyti vientisą stilių.
  • Biudžetą. Prieš rinkdamiesi baldus, numatykite biudžetą. Taip bus lengviau apsibrėžti pasirinkimo diapazoną. Be to, baldų gamintojas galės pasiūlyti geriausią sprendimą atsižvelgęs į numatytą kainą.

IF. E. Lasio nuotr.

Patikimą gamintoją. Rinkitės patikimą, rinkoje gerai pažįstamą priimamojo baldų gamintoją, garantuosiantį baldų kokybę bei ilgaamžiškumą.

Tinkami recepcijos baldai papildo interjerą ir suteikia erdvei jaukumo

Recepcijos baldai turi atitikti Jūsų įmonės įvaizdį bei reprezentuoti klientų, partnerių ir kitų įmonės svečių akyse. Tačiau baldus svarbu išsirinkti ne tik patrauklius ir unikalius, bet ir apsvarstyti, kiek bei kokių iš tiesų reikėtų papildant priimamojo erdvę.

Jei priimamojo patalpa maža, rinkitės nedidelius baldus, pagalvokite ir apie mažesnį lankytojų kėdžių skaičių. Stenkitės neapkrauti patalpos nereikalingais, griozdiškais baldais. Pavyzdžiui, vietoje drabužių spintos geriau rinkitės drabužių kabyklas. Šie aspektai padės Jums sukurti jaukią ir komfortišką erdvę.

Turėdami didesnę priimamojo erdvę, galite leisti sau daugiau improvizuoti. Tokiame priimamajame galima drąsiai statyti laukiamojo sofą, fotelį, kavos staliuką ir kt. baldus, taip pat papildomus funkcionalius elementus: informacines lentas, ekspozicinius stendus, stovus augalams ir pan.

Lankytojų kėdės bei jų alternatyvos: ne tik gražios, bet ir funkcionalios

Lankytojų kėdės – vieni svarbiausių priimamojo baldų. Šiuolaikinė kėdžių rinka suteikia galimybę rinktis lankytojų kėdes iš plataus įvairių stilių, spalvų, raštų, dydžių, formų ir kt. spektro. Tačiau, rinkdamiesi jas, turėtumėte apsvarstyti ne tik modernaus ar klasikinio dizaino galimybes, bet ir įvertinti kėdžių universalumą, patogumą, ergonomiškumą bei funkcionalumą, kad laukiantys svečiai sėdėdami jose jaustųsi komfortiškai.

Atsižvelgus į įmonės veiklos specifiką bei esamą interjero dizainą, be lankytojų kėdžių arba kartu su jomis, naudinga apsvarstyti ir kitų sėdimųjų baldų variantus: minkštasuolius, fotelius, pufus ir kt. Kartais net ir netikėti sprendimai gali padėti sukurti dailų ir išskirtinį priimamojo dizainą.

Priimamojo baldai – tarsi įmonės vizitinė kortelė, todėl rinktis juos reikėtų kruopščiai ir atsakingai. Įvertinę savo poreikius, biudžetą bei patalpos suplanavimą, galėsite išsirinkti geriausiai organizacijos reikmes atitinkančius recepcijos baldus. Tačiau jei abejojate dėl vieno ar kito pasirinkimo, NARBUTAS specialistų komanda visada pasiruošusi Jums padėti: pakonsultuoti dizaino klausimais bei padėti išsirinkti geriausią sprendimą.

 

Užsakymo numeris 991.