Šį antradienį laikraštyje "Anykšta" pašnekovai pasisakė, ką mano apie sėkmingai Seimo rinkimuose pasirodžiusią Laisvės partiją ir jos programines nuostatas - įteisinti homoseksualių asmenų santuokas, dekriminalizuoti narkotikus ir įteisinti kanapių vartojimą.


" Man atrodo, kai teiginius apie gėjų santuokas, narkotikų įteisinimą, išima iš konteksto, jie skamba vienaip, bet kai žiūri į bendrą partijos programą, viskas galbūt turi kitokią esmę", - svarstė "Anykštos" kalbinta Anykščių rajono tarybos narė, Kęstučio Tubio visuomeninio rinkimų komiteto narė Dangira Nefienė.

 Ką šia tema mano anykštėnas Donaldas Vaičiūnas, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Veneta Veršulytė ir kiti pašnekovai - skaitykite šio antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kur dingo

  Nuoroda

  Svėdasų Mesijas su savo nuostaba?
  Kelintoje serijoje išlys?

  Prieš 3 savaičių
 • Pleištas?

  Nuoroda

  Manau koalicija su tokiais radikalai per 4 metus suskaldys konservatorius.

  Prieš 3 savaičių
 • As

  Nuoroda

  Man atrodo kad La nsbergis nusigreze, o jus bobos ka norit ir darykit . jis tur but nesitikejo tokia kolicija bus

  Prieš 3 savaičių
 • Kaiptik

  Nuoroda

  Konservatorius smegenuotoji Rasa ir puola Maskva ar rusai

  Prieš 3 savaičių
 • SodomaGomorija

  Nuoroda

  manau sventvagiska tokiai partijai vadintis Laisves vardu..nes zmones vistiek vadins tokiu,kokiu tokia partija verta is tikruju vadintis

  Prieš 3 savaičių
 • Ank

  Nuoroda

  Buvo vagiu, melagiu o dabar bus ir py.... isvis lietuva pasiekia po truputi dugna!!!!

  Prieš 3 savaičių
 • Vidas

  Nuoroda

  Net ir laisvės partija geriau už karbauskių ir širinskienių valstiečius

  Prieš 3 savaičių
 • zmogus

  atsakymas į: Vidas Nuoroda

  prie valstieciu buvo visai neblogai, bet nesuprantu kas dedasi smegenynese tu, kurie balsavo uz konservus? gal dar kokia imone, kaip Mazeikiu nafta lyko parduoti uz 1 eur, ar dar koki surudyjysi laiva atitempkim i Klaipeda, ar dar sklypu po 1 eura Vilniuje yra?

  Prieš 3 savaičių
 • Rasa

  atsakymas į: zmogus Nuoroda

  Kurie balsavo už konservatorius tai smegeninėse smegenys. Žiūrėkite, kas balsavo. Išsilavinę miestų žmonės. O kas balsavo už valstiečius? bemoksliai, pašalpiniai, kurių smegeninėse tikrai tuščia, tada tą tuštumą užima Maskvos ir Naisių propagandos klišės. Tai iliustruoja ir komentatoriaus komentaras, kuriame 9 gramatinės klaidos. Labai gaila, kad Anykščiai atsidūrė tarp kvailiausių rajonų rinkėjų, kurie balsavo už valstietį

  Prieš 3 savaičių
 • Ger ponia

  atsakymas į: Rasa Nuoroda

  Pasiskaitykit kokį pilną pasiūlymų paketą pateikia Laisvės partija ir liberalai, o tada kalbėkit kas protingas, o kas ne.

  Prieš 3 savaičių
 • Ačiū

  atsakymas į: Rasa Nuoroda

  Aš tikrai nežinojau, kad didžiuosiuose miestuose tik išsilavinę miesto žmonės. O jie nekilę iš tų pačių kaimų? Nėra mieste nei vieno gaunančio pašalpos? Nėra nė vieno gyvenusio ar dar dabar turinčių tėvų ir senelių kaime? Manau kai žmogus pradeda gėdytis savo kilmės yra pats blogiausias dalykas Lietuvai.

  Prieš 3 savaičių
 • Cha

  atsakymas į: Rasa Nuoroda

  antrą syki lipti ant to pačio grėblio gali tik kvailys. Konservatoriai jau gana kaip sužlugdė šalį, ir vėl juos renka, ir vėl bus žlugdoma šalis.

  Prieš 3 savaičių
 • Va

  Nuoroda

  Šitą komisiją tikrai reikia panaikinti

  Prieš 3 savaičių
 • Pasaulio pabaiga

  Nuoroda

  Narkašos bus už vairo,alkoholizmas padides ,kartu ir smurtas ,,,tai kas bus toliau ? Zinoma prasigerusi ir narkašu tauta daug lengviau manipuliuiti ,valdžiai .Sunaikintos šeimos vertybes,tikejimas...

  Prieš 3 savaičių