Galimybė sutaupyti pinigų šiandien yra aktuali daugeliui vartotojų, tad nieko keisto, kad planuojantys apsipirkimą pirmiausia pasidomi šiuo metu galiojančiais parduotuvių pasiūlymais.

Akcijos mums visada leidžia sutaupyti pinigų, todėl planuojant pirkinius nereikėtų priimti spontaniškų sprendimų, ir pirmiausia pasidomėti taikomomis nuolaidomis. Šiandien tam turime visas galimybes, tačiau svarbu žinoti, kur galima ieškoti geriausių pasiūlymų. Taigi, į ką derėtų atsižvelgti planuojant apsipirkimą?

 

Informaciniai akcijų leidiniai

Šiandien savo pašto dėžutėse randame daugybę įvairių reklaminių bukletų, tačiau didžioji dalis jų iš karto atsiduria šiukšlių dėžėje. Nors spausdintos reklamos gauname iš tiesų nemažai, tačiau kai kuriuose leidiniuose pateikiama informacija mums tikrai gali padėti sutaupyti. Jei savo pašto dėžutėje rastumėte tokių leidinių, neskubėkite su jais atsisveikinti, ir skirkite keletą minučių galiojančių nuolaidų peržiūrai. Tarp šių spaudos gaminių neretai atsiduria ir įvairių populiarių prekybos centrų informaciniai leidiniai, kuriuose yra skelbiamos akcijos, ir pateikiami kiti patrauklūs pasiūlymai.

Akcijų paieška internetinėje erdvėje

Jei planuojate keliauti į tam tikrą prekybos centrą, galite pasidomėti internetinėje erdvėje skelbiamomis akcijomis. Tam niekuomet netenka sugaišti pernelyg daug laiko, todėl netrukus galėsite sužinoti apie tam tikrus galiojančius pasiūlymus. Internetinėje erdvėje galiojančias akcijas pristato iš tiesų nemažai prekybos centrų, todėl tai suteikia galimybę palyginti tam tikrų produktų kainas. Lankantis fizinėse pardavimo vietose dažniausiai nė nekyla minčių pasidomėti kitų prekybos centrų kainomis, todėl ne visada pavyksta sutaupyti pinigų. Jei siekiate, kad tam tikros produkcijos būtų galima įsigyti pačiomis mažiausiomis kainomis, atsižvelkite ir į kitų prekybos centrų pasiūlymus.

Prenumeruokite naujienlaiškius

Jei baiminatės, kad galite praleisti tam tikras aktualias akcijas, galite prenumeruoti įvairių prekybos centrų naujienlaiškius, kuriuose pateikta informacija taip pat gali padėti sutaupyti pinigų. Užsiprenumeruoti parduotuvės naujienas galite tiesiog apsilankę internetinėse tam tikrų prekybos tinklų svetainėse: jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, ir galite būti užtikrinti, kad periodiškai gausite visą svarbiausią prekybos centrų informaciją.

Nepamirškite nuolaidų kortelių

Šiandien savo nuolaidų korteles turi dauguma didžiųjų mūsų šalies prekybos tinklų, todėl pravartu pasvarstyti apie jų įsigijimą. Kai kurios galiojančios akcijos yra taikomos išimtinai tik nuolaidų kortelių savininkams, todėl pasirinkę nuolaidų kortelės įsigijimą tikrai galėsite sutaupyti. Palanku yra tai, kad nuolaidų kortelių savininkams neretai yra taikoma ne tik momentinė, bet taip pat ir kaupiamoji nuolaida: į šias korteles grįžta dalis išleistų pinigų, kuriuos vėliau galima panaudoti kitų apsipirkimų metu.
Šiandien dauguma mūsų būtų gerokai nustebinti, jei nuvykus į prekybos centrus nepavyktų rasti jokių galiojančių nuolaidų. Vis dėlto, ne visos akcijos tam tikru laikotarpiu mums yra aktualios, todėl prieš vykstant į prekybos centrus visada yra svarbu pasidomėti, kokių ypatingų pasiūlymų galime tikėtis.

Užsakymo nr. 981