Šiuo metu Anykščių rajone koronavirusu serga keturi asmenys. Tačiau, pasak Anykščių ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo, rajono vicemero Dainiaus Žiogelio visi sergantys kontaktų su kitais anyktėnais turėjo nedaug.

 

Vienas senyvas žmogus gyvena pas vaikus Ukmergės rajone. Vienas sergantis asmuo - studijuoja Kaune.O sergantys Kavarsko ir Kurklių seniūnijų gyventojai dirba kaimyniniuose rajonuose.

Sergamumas koronavirusu Anykščių rajone yra vienas mažiausių šalyje: 13 -  100 000 gyventojų. Didžiausias sergamumas yra Raseinių rajone - 382 sergantys (630 atvejų - 100 000 gyventojų) žmonės.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anykšta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ispėju, neikite rytoj balsuoti..... ar žinote kiek kontaktų turėjo sie asmenys kavarske ir kurkliuose

  Prieš mėnesį
 • Tai

  Nuoroda

  Gal būtų galima sužinoti bent jau jei ne pavardes o kaimus o ne abstrakciai seniūnija. Neatsakingas ekstremalių sitiacijų valdymo komisijos poziuris

  Prieš mėnesį
 • Tuoj nebus prasmes rašyt kontaktu

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  nes kai rajone bus užsikrėtusių 1000 tai planuok, kad kol nuejei iki WC būdeles pašikt ir užsikretei :-)

  Prieš mėnesį
 • Negalima

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Nes tai asmens duomenys, konfidencialu. Kam reikia ir kas kontaktavo, tie žino. Puikiai, remiantis įstatymais, dirbama. Papliotkinti galit kitoj vietoj, pavyzdžiui apie krepšinio salės atidavimą arba Seimą, katras ne poilsio seneliams vieta.

  Prieš mėnesį
 • Kalbos redaktorius

  Nuoroda

  Vidmantai !, Trumpai ir aiškiai, be painiavos :
  "Šiuo metu Kavarske ir Kurkliuose saviizoliacijoje yra du asmenys, kuriems nustatytas Covid-19. Abu asmenys dirbę Ukmergėje turėjo kontaktus su Anykštėnais !(...galite išvardyti su kuo, kur ?)
  Virusas nustatytas ir dar dviems Anykščiuose gyvenamą vietą deklaravusiems asmenims, gyvenantiems Kaune ir Ukmergėje.
  Tai patvirtino Anykščių ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovas, rajono vicemeras Dainius Žiogelis."
  Sergamumas koronavirusu Anykščių rajone yra......... " . P.s.: svarbesnė informacija yra asmenų saviizoliacijos vieta, o ne statusas - studentė, ar pensininkė !

  Prieš mėnesį
 • Olego

  Nuoroda

  Brolio brolio pusbrolis ligoninės priestato sandėly dirba valytojo asistentu, tai papasakojo realią situaciją dėl COVID-19: Dabar iki Kalėdų susirgimai kils, kad kainos padidėtų, nes, pavyzdžiui, sūreliai šiais metais kainuoja brangiau negu praeitais. Ir pastebėjot, kad vis atsiranda prekių su mažiau cukraus, bet jų kaina ta pati? Tada dar sakė, kad vis dažniau žmonės gauna teigiamus COVID-19 testus, nes į testą ateina jau pasiruošę, žino atsakymus. Tada sakė, labai gerai 60/70 gramų brendžio išgert prieš pietus, bet čia ne nuo COVID-19, tiesiog šiaip visada praverčia. Mūsų pusbrolio senelis jau 17 metų kasdien geria, ir jokios priklausomybės, tik 3 teistumai. Na, ir sakė, kad pagrindiniai viruso nešėjai yra balandžiai, bet ar bent viena balandinė yra uždaryta? Ne! Nes Saulius Skvernelis savus palaiko. Čia ne spaudai.

  Prieš mėnesį
 • Vv

  atsakymas į: Olego Nuoroda

  Na visai jau...

  Prieš mėnesį