Atsiųstame elektroniniame laiške D.Sabaliauskaitė nurodė, kad VšĮ "Dominykas atostogauja" investavo į edukacinių veiklų įgyvendimą.

"Anykštos" prašymu, Anykščių rajono mero patarėja, Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo komisijos pirmininkė Donata Sabaliauskaitė pabandė patikslinti informaciją, kokioms konkrečioms priemonėms buvo panaudotos VšĮ "Dominykas atostogauja" patirtos išlaidos, kompensuojamos Anykščių rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo programos lėšomis.


Atsiųstame elektroniniame laiške D.Sabaliauskaitė nurodė, kad VšĮ "Dominykas atostogauja" investavo į edukacinių veiklų įgyvendimą. Kokios tai edukacinės veiklos, D.Sabaliauskaitė nenurodė, tad belieka spėlioti - galbūt Landsbergių organizauojamoje kūrybinėje stovykloje vaikams ir paaugliams jaunimas buvo mokomas konservatorių himnu tapusios dainos "Žemėj Lietuvos" posmų?
Anykščių rajono savivaldybės parama taip pat skirta dar dviems pareiškėjams - MB "Anykščių sporto turas" ir Miglei Raškevičiūtei. Skirtingai nei VšĮ "Dominykas atostogauja" atveju, kokias investicijas atliko šie pareiškėjai, Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo komisijos pirmininkė D.Sabaliauskaitė nuodugniai išvardijo.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • jie nori issilaisvinti

  Nuoroda

  nuo valstieciu ,koks cia gyvenimas zmoniu apvogti nebegali ,liepia zmonems dirbti o jie priprate tik sau,tragedija

  Prieš mėnesį
 • Romaldas

  Nuoroda

  Aš galvoju, kad geriausiai redakcijai ir žmonėms pakomentuotų šį sprendimą mero patarėjas. Jis patyręs valstybės politikas, nesusijęs su minima partiją ir vykdantis rajono verslo klausimų kuravimą savivivaldybėje. Kam čia bereikalingai kaitinamos aistros ir trikdoma mero patarėja.

  Prieš mėnesį
 • ???

  Nuoroda

  ar toje stovykloje vaikai priimami nemokamai arba kiek kainuoja,o girdisi tai įvairiai.

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Mano vaikai buvo nuostabioje stovykloje, esu pasibaisėjusi korespondento lygiu, neapykantos kurstymu. Reikėjo atvažiuoti ir pažiūrėti.

  Prieš mėnesį
 • Robke,

  Nuoroda

  pažiūrėk, ar po tavo lova ir spintoje nėra konservatorių...

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  Nuoroda

  Tik netrukdykit mero, jis ruošia aptingusį Jovaišą rinkimams

  Prieš mėnesį
 • Pagarba

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  Meras yra valstybinkas ir stengiasi, kad Lietuvos žmonės būtų išlaisvinti nuo valstiečių " profesionalų" vyriausybės.

  Prieš mėnesį
 • jo

  atsakymas į: Pagarba Nuoroda

  niekas jo neprašo

  Prieš mėnesį