Spalio 22 d. Anykščiuose lankėsi ir su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi susitiko Vytauto Didžiojo universiteto Bioekonomikos plėtros fakulteto bendruomenės atstovai.

  Susitikime Anykščių menų inkubatoriuje dalyvavo fakulteto prodekanė Laima Skauronė, doc. dr. Rasa Pakeltienė, dr. Rasa Pranckūnienė, bakalauro studijų programos „Turizmo industrijos“ studentai. Diskusijoje kartu su Kultūros turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audrone Pajarskiene, Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro ir asociacijos „Anykščių turizmo klasteris“ atstovėmis Kristina Beinoryte ir Sonata Veršeliene buvo pristatytas Anykščių turizmo sektorius, aptartos VDU Bioekonomikos plėtros fakulteto ir Anykščių rajono savivaldybės administracijos, turizmo įstaigų bei turizmo paslaugų teikėjų tolesnio bendradarbiavimo kryptys bei galimybės.

   Džiugu, kad Bioekonomikos plėtros fakultetas plėtodamas Turizmo srities studijų kryptį plečia partnerystes Lietuvoje, taip pat įgyvendina sėkmingus tarptautinius projektus. Susitikimo metu svečiai pripažino, kad Anykščių rajono savivaldybę mato kaip prioritetinį socialinį partnerį ir pageidautų aktyviai įtraukti į įvairias projektines iniciatyvas. Jau šiais metais akademinėje turizmo studijų programos veikloje Anykščius atstovaus asociacijos „Anykščių turizmo klasteris“ valdybos pirmininkė S. Veršelienė.

   Anykščių rajono savivaldybės administracija ir tuometinis Aleksandro Stulginskio universitetas 2018 m. pabaigoje pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama abipusiškai naudingo mokslo, studijų bei kultūros, turizmo, verslo ir valdžios integracijos sričių bendradarbiavimo, gerinant studijų kokybę ir procesą, vystant projektinę veiklą.

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kristina

  Nuoroda

  Palyginus su kelione į Kiniją, jokio malonumo.

  Prieš mėnesį
 • kur kaukės?

  Prieš mėnesį
 • Gal nebeturi jau

  atsakymas į: o Nuoroda

  vaistinėse ? Kaip senais Tarybiniais laikais - deficitas ? Reikia pažįstamų ieškoti kad gaut ?

  Prieš mėnesį