Anykščių socialinių globos namų direktorė Jolita Gečienė prašo Anykščių rajono tarybos leisti įstaigai įsigyti naują 40 tūkst. Eur vertės mikroautobusą.


"Mikroautobusas yra reikalingas nes Anykščių socialinės globos namus sudaro du filialai, kurie nutolę vienas nuo kito 35 km., kiekvienam filialui reikalingas automobilis globos namų gyventojams vežti. Šiuo metu įstaigoje likęs tik vienas automobilis, kitas įstaigos automobilis yra nusidėvėjęs, neberemontuojamas ir nebetinkamas eksploatavimui, todėl siekiant užtikrinti tinkamą paslaugų teikimą Anykščių socialinės globos namų gyventojams yra reikalingas naujas automobilis", - Anykščių rajono tarybą informavo J.Gečienė.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Vitalija

  Nuoroda

  Už nuoma autobusiuko irgi reik mokėt,o mokėt kas mėnesi.Už dyką niekas neduoda.Tegul valdžia galvoja kad yra pigiau ir geriau,ar nuoma,ar visą kainą nupirk,bet autobusiuku reik vežiot žmonės.Reik tikėtis,kad bus išspręstas tas klausimas ir autobusiukai bus.

  Prieš 4 savaičių
 • Džentelmenas

  Nuoroda

  Labai graži Moteris

  Prieš mėnesį
 • ekonomistei

  Nuoroda

  su nuomuota kur nori nenuvaziuosi turbut

  Prieš mėnesį
 • Logistika

  atsakymas į: ekonomistei Nuoroda

  Ilgslaikė nuoma naudojama verslo ir paslaugų įmonėsę, neapsikraunant įmonės papildomu rūpesčiu dėl autoparko priežiūros atsakingų asmenų, serviso paslaugų pirkimo konkursų ir atliekamų paslaugų buhalterinės apskaitos resursų, transporto apsaugos sistemų ir kt. Išlaidų, kurios yra papildomos nupirkus automobilį ir jį įtraukus į turto apskaitą.
  Pastaba: važiuoti nuomininkas transporto priemone gali be ribojimų Lietuvoje ir ES valstybėse.

  Prieš mėnesį
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  ar kas nors iš valdžios specialistų skaičiavo alternatyvą- ilgalaikę transporto nuomą, kuri teikiama su visa automobilio aptarnavimo, draudimo paslauga?
  Beje, kai savivaldybėi trūksta apivartinių lėšų ir imama paskola... ?

  Prieš mėnesį