Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė Troškūnų seniūnu paskyrė 58-erių metų Rimantą Sereičiką.

R.Sereičikas yra dirbęs Anykščių turizmo informacijos centro direktoriumi, Anykščių technologijos mokyklos mokytoju.

Troškūnų seniūno konkursas vyko Vilniuje. Jame dalyvavo keturi asmnys. Į antrąjį etapą pateko R.Sereičikas ir Anykščių „Sodroje“ dirbantis Alvydas Janickas.

 

Iš dviejų finalininkų seniūną ar kitą valstybės tarnautoją savo nuožiūra skiria savivaldybės administracijos vadovas. Tiesa, nuo rudens šiek tiek pasikeitė tvarka - prieš skelbiant nugalėtoją, administracijos vadovas privalo abu finalininkus pasikviesti pokalbio.

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • niekam tikes zmogutis. Pas gydytoja braunasi kaip erzilasi, be eiles uz duru palikdamas ligotas senutes.

  Prieš mėnesį
 • Tos bobutes yra teroristės

  atsakymas į: . Nuoroda

  Žinom visi tas ligotas senutes. Jos gatavos visus į kapus nuvaryti. Neturi ką veikti ir trainiojasi po polikliniką. Per jas žmonės su konkrečiomis ligomis negali patekti. Galėtų jos eiti kur nors kitur, nes pakalbėti apie pomidorų rasodą ir bedruskius ryžius galima ir ne poliklinikoje.

  Prieš mėnesį
 • kiek suprantu

  Nuoroda

  tai seniūnu turėtų dirbti ,paprastas,darbštus žmogus. Palaukime ir pamatysime,o gal ir gerai dirbs. Svarbu bendrauti su paprastais kaimo žmogeliais,o savęs iškėlimas nieko nereikš. ir vien renginiais negyvensite. Džiaugiasi viešintiškiai seniūnu nors buvo pilamas purvas.. Gal jau paskutinis įdarbintas asmuo.

  Prieš mėnesį
 • tai kad ir kiti 3 dalyvavę konkurse

  atsakymas į: kiek suprantu Nuoroda

  buvę paprasti, darbštūs žmonės ! :-) Dėl to juk niekas ginčo nekelia ?

  Prieš mėnesį
 • Pakeisti 3 partijas yra darbštumo įrodymas.

  Prieš mėnesį
 • Paulauskininkas

  Nuoroda

  Naujoji sąjunga (socialliberalai)
  Anykščių rajono rinkimų
  apygarda (4 ) Naujoji sąjunga (socialliberalai)
  ALVYDAS JANICKAS
  Numeris sąraše: 4
  Gimimo data: 1973-02-05

  Prieš mėnesį
 • Paksistas

  Nuoroda

  Alvydas Janickas

  Savarankiško politinės kampanijos dalyvio duomenys

  Savivaldybė: Anykščių rajono (Nr. 4)
  Iškėlė: Partija Tvarka ir teisingumas
  numeris sąraše: 5

  Prieš mėnesį
 • Suprantama

  Nuoroda

  Politikas Alvidas pralaimėjo nepartiniam Rimantui. Ir ką ? Politikuojantys pradejo loti.

  Prieš mėnesį
 • "Suprantančiam" - kopija iš VRK

  atsakymas į: Suprantama Nuoroda

  "RIMANTAS SEREIČIKAS. Savivaldybė, Anykščių rajono (4). Sąrašas: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Numeris sąraše: 20. Porinkiminis numeris sąraše: 16..."

  Prieš mėnesį
 • "Suprantančiam" - kopija iš VRK

  atsakymas į: "Suprantančiam" - kopija iš VRK Nuoroda

  ALVYDAS JANICKAS. Savivaldybė, Anykščių rajono (4).Sąrašas: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Numeris sąraše:26. ..."

  Prieš mėnesį
 • Jeigu rimtai

  Nuoroda

  Kažkaip keistai atrodo nekurių postringavimai. Argi nėra aišku, kuris iš tiesų vertesnis? Labai sveikinu Rimantą. Puikus buvo turizmo centro vadovas, seniūnas bus dar geresnis.

  Prieš mėnesį
 • Politikos apžvalgininkas

  atsakymas į: Jeigu rimtai Nuoroda

  Nėra nieko čia keisto ir asmeniško ! Žinome mes puikiai kuris iš jų geresnis ! Tik nereikia vien dėl to kitų mulkinti. Paprasčiausiai negražu ir žema, kai paminamas demokratijos principas po kojomis ir pasirenkamas labiau pažįstamas, ar mylimas, nors akivaizdžiai matomi ir žaidžiami politiniai žaidimai tarp partijų, kurie menkina savivaldos įvaizdį. Esanti palikta spraga - galimybė įstatymu leisti, kad tas įvaizdis būtų menkinamas. Niekam klausimų nekyla, jei atrankos komisija Vilniuje kolegialiai atrenka vieną, laimėjusį konkursą kandidatą, nepalikdama jokių pasirinkimų pagal simpatijas iš dviejų pretendentų rajono savivaldybių administracijoms. Kodėl turi rajono savivaldybės administracijos direktorė motyvuotai teisintis visuomenei (ir Tarybai) pasirinkusi kandidatą ir paskyrusi seniūno pareigoms iš LZVS, o nepartinį, ar kitos partijos ?
  Kodėl sudaromas toks sudėtingas pretendentų atrankos modelis, galutiniu rezultatu tampantis niekiniu ? Kodėl partijų simpatijos primetamos kandidatams pretenduojantiems į valstybės įmonių darbo vietas, kai tuo tarpu reikalavimuose jiems, nenurodoma kokios partijos nariu privaloma būti ?
  Juk visiems žinoma, kad paskirtasis į seniūno pareigas, buvo atleistas iš ankstesnių rajono savivaldybės Turizmo informacijos centro (TIC) direktoriaus pareigų, priešingos partijos ankstesnio mero nurodymu, esant konfliktinei situacijai su TIC direktoriumi - už nusižengimus darbe.
  Tai kuo jis dabar patiko dabartinei administracijos direktorei ? O gal direktorės pavaduotojai ?

  Prieš mėnesį
 • Paaiškinimas

  atsakymas į: Politikos apžvalgininkas Nuoroda

  Tuo ir ypatinga ši savivaldybė bei jos vadovai, kad surenka visus atleistus ar išmestus iš darbo viršininkus ir stato juos į tas pačias ar naujas aukštas pareigas. Keršto motyvas?

  Prieš mėnesį
 • o kodel gi iš to TIC-o

  atsakymas į: Jeigu rimtai Nuoroda

  buvo atleistas iš pareigų jei jau toks "puikus" vadovas buvo ?

  Prieš mėnesį
 • 2016.01.14 temainfo.lt kopija

  atsakymas į: o kodel gi iš to TIC-o Nuoroda

  "– Šiaip – normali situacija. Neįtikau, ir tiek. Na, o dėl Kalitos kalno… Kai kam atrodo, kad jis savaime toks tapo, – temainfo.lt sakė R.Sereičikas.Konfliktas, atrodo, brendo jau su Sigučio Obelevičiaus rajonui vadovavusia komanda. Tai patvirtino ir dabartinis rajono meras Kęstutis Tubis.– Matėme Centro trūkumus. Buvo jų ir praėjusiame sezone. Leista pasitaisyti, tačiau pokyčių neįvyko. Plačiau komentuoti nenorėčiau, – sakė rajono vadovas.Savivaldybės iniciatyva R.Seričikas atleistas šalių susitarimu.– Ar čia nėra teisinio konflikto: jei išeiti iš darbo pasiūlė Savivaldybė, vadinasi, minėtas asmuo dirbo blogai. Jei dirbo blogai, kodėl atleistas šalių susitarimu? – klausėme mero.– Nėra čia jokio konflikto. Darbo santykiai nutraukti taikiai susitarus abiems šalims, – sakė vadovas. "

  Prieš mėnesį
 • ką pasakytu dabar vadovas Sigutis ?

  atsakymas į: 2016.01.14 temainfo.lt kopija Nuoroda

  "Jei dirbo blogai, tai kodėl atleistas šalių susitarimu ?" :-)

  Prieš mėnesį
 • Juozai,

  Nuoroda

  kurk visuomeninę organizaciją, tipo "Baltosios pirštines" ir gink viešą interesą. Darbo bus per akis.

  Prieš mėnesį
 • Klausimux

  Nuoroda

  Kodėl Ratautas nežviegia, kad priimtas partietis valstietis į darbą?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Klausimux Nuoroda

  Kadangi išprovokavote, tai sužviegsiu ilgu ir painiu klausimuku merui ir administracijos direktorei.
  Kodėl komisijos narys, komandiruotas į konkursą Troškūnų seniūno vietai užimti, turintis asmeninių intencijų (pykčio) vienam iš pretendentų, nenusišalino nuo šio asmens vertinimo, o atvirkščiai, pateikė jam klausimų, nesusijusių su pretendento kvalifikacija ar pasiruošimu eiti konkursines pareigas, o, būtent, konkurso metu
  priminė prieš 7 metus tarp judviejų kilusį konfliktą dėl komentaro, kurį sprendė teisėsaugos institucijos, nenustačiusios pretendento kaltės? Kas gali paneigti, jog suinteresuoto komisijos nario vertinimas neturėjo įtakos Alvydo rezultatui...

  Prieš mėnesį
 • Baudžiamasis kodeksas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  AJAJAJ, ar tik neturėsite atsakyti už šmeižtą. Nes įrodymai juk YRA ir jie yra priešingi jūsų rašinėjimams... :)))

  Prieš mėnesį
 • Politikos apžvalgininkas

  atsakymas į: Baudžiamasis kodeksas Nuoroda

  Advokatui Tarybinių laikų. Ar apskritai žinote kas tas yra LR Baudžiamasis kodeksas, jei nesugebate net pastarojo straipsnio pateikti, pagal kurį galimas persekiojimas, šiuo atveju pateikiant klausimus viešiems asmenims ? Žmogus klausia, gal ir nežino visų kreipimosi procedūrų į viešuosius asmenis ? ..O jei būdamas savivaldybės ar kitos valstybinės institucijos darbuotojas esate ir susijęs su nurodyta situacija komentare, atsakykite normaliai pateikdamas faktus be gąsdinimų ir be kodeksų interpretavimo ! Arba visai "nekiškite liežuvio" kur nesuprantate ! O motyvai, gan rimti Juozo pateikiami, ir įsitikinimui galima konkurso protokolų peržiūra, kokie gi ten klausimai buvo pateikiami ? Bet čia jau individualus asmens dalyvavusio konkurse reikalas ir kreipimasis dėl rezultatų apskundimo turi būti individualus. Ir visai jums turi būti nesvarbu, ar čia Juozas iš Sodros klausia, ar koks ten "Juozas Donaldas" iš žvakių fabriko... :-)

  Prieš mėnesį
 • Tikrai

  atsakymas į: Politikos apžvalgininkas Nuoroda

  Ar gali komunistas suprasti demokratiją ir vakarietišką teisę?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Baudžiamasis kodeksas Nuoroda

  Lietuvos piliečiai už klausimų pateikimą viešiesiems asmenims nėra nei baudžiami, nei persekiojami. Gal Tamsta mokėtės iš Baltarusijos Baudžiamojo kodekso.

  Prieš mėnesį
 • Wow!

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Rimtas motyvas būtų anuliuoti rezultatus.

  Prieš mėnesį
 • Juozui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jūsų nekompetencija glumina, o pletkų lygio intrigavimas yra niekinis. Jei būtumėte kompetentingas, žinotumėte, kad visi klausimai konkurso dalyviams pateikiami vienodi. O atrankos komisijoje yra 7 žmonės, iš kurių tik vienas deleguojamas administracijos. Ir rezultatai, kaip žinote, Alvydui buvo palankūs.

  Prieš mėnesį
 • Tu čia

  atsakymas į: Juozui Nuoroda

  neblogai sužviegei, neatsakydamas ar nesuprasdamas Juozo klausimo.

  Prieš mėnesį
 • Juozai, jei jau reiškiatės protingu užtarėju

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  tai supraskite, kad nei rajono meras, nei rajono savivaldybės administracijos direktorė komentaruose neatsakinėja (bet gal ir neskaito) į užklausimus pavienių "Nick-ais" užsivadinusiems asmenims. Yra savivaldybės kreipimosi raštu procedūros - prašome taisyklingai prisistatyti, kreiptis raštu į rajono savivaldybę ir Jums, gal būt bus atsakyta.

  Prieš mėnesį
 • O jei panorėsiu paklausti didelio rajono viršininko gatvėje sutikus? Tai ką, apsauga neleis?

  Prieš mėnesį
 • Marija

  Nuoroda

  Nustokim kritikuot,duokim žmogui dirbt ir tada pamatysim tuos jo rezultatus.Tik sekmės jam ir Dievo palaimos.

  Prieš mėnesį
 • Liuks

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Įdomu dirbs ar tik subyne ant kedes padėjęs bus ??

  Prieš mėnesį
 • Gyventoja

  Nuoroda

  Sveikinam ir džiaugsmingai pasitinkame. Tikimės sėkmingo seniūno darbo aptvarkant kapines. Bent jau gal tą grėsmingai pasvirusią liepą į kairę nuo šulinio panaikins.

  Prieš mėnesį
 • Kam

  Nuoroda

  Nepatiko valstiečiai junkitės prie lesbiniečių

  Prieš mėnesį
 • ten gyvenanciu

  Nuoroda

  zmoniu nuomone dzin,paskyre

  Prieš mėnesį
 • Nijolė Janulienė

  Nuoroda

  Labas.
  Buk TVIRTAS.
  TROškūnskas.
  SĖKMĖS.
  VYTAUTAS JANULIS.

  Prieš mėnesį
 • Birute

  Nuoroda

  a anksciau ar tik transporti nedirba , pilstydavo su viedru binzinu bakuos autobusam , labai panasus.

  Prieš mėnesį
 • prieš 3 metus

  Nuoroda

  Daug jis visko prikalbėjęs, daug
  Alvydas Janickas: „Džiaugiamės sėkmingai pradėtais ir vykdomais mero darbais. 18 metų dirbau įvairiose pareigose valstybės tarnyboje ir žinau kad svarbiausia sąžiningai, lojaliai vykdyti savo pareigas, būti lojaliam savo vadovui. Emocijoms, kaprizams, intrigoms ir sabotažui valstybės institucijioje tikrai ne vieta. Jei nepatinka vadovo reiklumas, tonas, išvaizda ar dar kas nors, visada galima pasieškoti geresnio vadovo ar darbovietės. Aišku viena, kad Meras artimiausiu metu turės daug stipresnią komandą nei lig šiol. Todėl norisi Merui palinkėti sėkmės testi pradėtus darbus."

  Prieš mėnesį
 • vietinis

  Nuoroda

  Didžiausi sveikinimai ir sėkmės naujose pareigose ????

  Prieš mėnesį
 • Įdomu kaip būtų dirbę kolegos.
  Alvydas JANICKAS, anykštėnas:
  Mane šokiravo ,,Anykštoje“ paskelbta buvusio Anykščių rajono savivaldybės viešųjų pirkimų komisijos pirmininko Ramūno Blazarėno mintis, kad jis už šį įvykdytą viešąjį pirkimą neprisiima atsakomybės, o viešąjį pirkimą vykdė kažkokie savivaldybės administracijos skyriaus specialistai. Už ką šiam ponui buvo mokamas 40 proc. atlyginimo priedas? Negana to, kad žmogus neturi jokio atsakomybės jausmo, paradoksas, kad šį žmogų savivaldybė įdarbino Viešintų seniūnijos seniūnu. Amfibijai įsigyti išleisti 75 tūkst. eurų. Už tokią sumą drąsiai 15 metų būtume galėję tvarkytis Šventosios upės aplinką savo jėgomis. Siūlyčiau amfibiją pastatyti ant postamento priešais Anykščių rajono savivaldybės pastatą, kaip paminklą neūkiškumui, nekompetencijai ir aplaidumui. Nors ši praktika labiau būdinga Rytų šalims ( Rusijai, Baltarusijai) ir kitoms autoritarinėms šalims - ten ant postamentų stato tankus....

  Prieš mėnesį
 • vienas kandidatas į Seimo narius siūlė

  atsakymas į: ? Nuoroda

  upės žoliapjovę “amfibiją pastatyti ant bėgių Siauruko muziejuje ir pažiūrėjimą į ją imti mokestį, kad atsipirktų" . :-)

  Prieš mėnesį
 • Ir vėl

  Nuoroda

  Valstietis...

  Prieš mėnesį
 • iš tikro tai du valstiečiai

  atsakymas į: Ir vėl Nuoroda

  10 Alvydas JANICKAS 26 124
  11 Mindaugas KOVOLIŪNAS 10 97
  12 Vitalija GIRIŪNIENĖ 30 92
  13 Lukas GIRIŪNAS 28 84
  14 Remigijus PEČIUKĖNAS 27 68
  15 Inga ŽIUKIENĖ 14 67
  16 Rimantas SEREIČIKAS 20 65

  Prieš mėnesį
 • taip

  atsakymas į: Ir vėl Nuoroda

  Turėtų džiaugtis ponas Ratautas. Jam patinka remti valstiečius.

  Prieš mėnesį
 • Sveikinimai į Kremlių

  atsakymas į: taip Nuoroda

  Sveikinu Ratautą, pagaliau Jūsų mylimų valstiečių atstovas tapo seniūnu.

  Prieš mėnesį