Sauskelnės
Nesvarbu, ar pasirinksite daugkartinio naudojimo medžiagines sauskelnes, ar įprastas vienkartines, planuokite, jog pradžioje per savaitę sunaudosite tarp 70 ir 90 sauskelnių ir tik po 6 savaičių šis skaičius sumažės maždaug iki 50 pakeitimų per savaitę. Prieš kūdikiui gimstant, pasirūpinkite vystymo vieta, kur kūdikis galėtų patogiai atsigulti. Taip pat nusipirkite drėgnų servetėlių ar švelnių medžiaginių šluosčių, krepšį, į kurį galėtumėte dėti panaudotas sauskelnes, ir tepalą ar kremą, kuris nuramintų sudirgusią kūdikio odą.
Vežimėliai
Dar vienas būtinas daiktas, auginant kūdikį, yra neabejotinai ne kas kita, o geras, kokybiškas vežimas. Dažniausiai būsimoms mamos vežimėlį rekomenduojama rinktis per trečią nėštumo trimestrą. Ieškokite nesunkaus, lengvai susilankstančio ir, žinoma, patogaus vežimo, kurį, reikalui esant, nesunkiai įdėtumėte į mašiną, užsineštumėte laiptais ar su kuriuo pravažiuotume bet kokiomis oro sąlygomis. Taip pat vežimėlių tipų yra tikrai ne vienas, tačiau naujagimiui geriausia rinkti vežimą su lopšiu arba universalų vežimėlį, prie kurio rėmo gali būti pritvirtinamos skirtingos dalys: lopšys, automobilio kėdutė ar sportinio vežimėlio sėdimoji dalis. Pastarasis vežimėlis augtų kartu su vaiku, tuo tarpų vežimėlis su lopšiu tarnautų tik iki pusės metų. Kad būtų lengviau išsirinkti, Varlė turi didelį pasirinkimą įvairių vežimėlių, kur prie kiekvieno jų rasite išsamų aprašymą, padėsiantį nuspręsti, kuris vežimėlis yra jums tinkamiausias.

Vonios reikmenys
Norint išmaudyti kūdikį, jums taip pat reikės specialios vonelės ir dėklo į ją, kad vaikas galėtų patogiai atsigulti maudynių metu. Kokius juos pasirinksite, nėra labai didelio skirtumo, kadangi visi jie tarpusavyje gana panašūs. Taip pat pasirūpinkite keliais naujais vonios rankšluosčiais, vaikams tinkamu muilu ir šampūnu, kurie netyčia papuolę į kūdikio akis jam nesukeltų didelio diskomforto.

Drabužiai
Perkant drabužėlius naujagimiui, patariama rinktis kiek didesnius, taip užsitikrinsite, jog jie tikrai nebus per maži, o ir patys drabužėliai tarnaus kur kas ilgesnį laiką. Pirkite tokius, kurių etiketėje nurodytas dydis 62 arba 0-3 mėn. Taip pat atkreipkite dėmesį į užsegimus bei medžiagą, iš kurios jie yra pagaminti. Drabužėliai neturėtų trukdyti pakeisti sauskelnes ir neturėtų būti be užsegimų priekyje, kadangi dažnai kūdikiai labai nemėgsta vilktis drabužių per galvą. Audinius geriausia rinktis natūralius, t.y. medvilnės, švelnios vilnos, kurie neerzintų odos. Be viso to, nepamirškite kojinių ir batukų. Jie apsaugos pėdutes nuo šalčio bei drėgmės. Paspaudę šią nuorodą, galite rasti didelį avalynės pasirinkimą naujagimiams ir jau paaugusiems vaikams.

Medicininės priemonės
Pasikalbėkite su savo gydytoju, prižiūrinčiu jūsų nėštumą, ir pasiteiraukite, kokias rekomendacijas jis galėtų duoti jūsų kūdikio vaistinėlei. Jis geriausiai patars, kokius tepalus ar vaistus išsirinkti, jog galėtumėte būti iš karto pasiruošę, jei kūdikis sunegaluotų. Taip pat iš medicininių priemonių pasirūpinkite termometru ir nosies aspiratoriumi, skirtu išsiurbti gleivių perteklių. Tikimės, jog visi šie patarimai leis ramiau jaustis, laukiant kūdikio, ir palengvins kasdienę buitį jau jam gimus.

Užsakymo Nr. 965