Anykščių rajono savivaldybė susirūpino miesto autobusų stotimi, kurią iki 2039 metų yra išnuomojusi UAB „Autovelda“. Savivaldybės vadovai nuomininkui priekaištauja, kad autobusų stotis yra apleista, netvarkoma, todėl gadina miesto veidą. Nuomininkui taip pat pasiūlyta autobusų stotį perduoti Anykščių rajono savivaldybės žinion.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip, jų akimis, šiandien atrodo miesto autobusų stotis, bei klausė, kokiais keliais reikėtų spręsti jos sutvarkymo klausimą.

 Vygantas ŠLIŽYS, Anykščių rajono tarybos narys (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga):

- Kažkada buvo padaryta visiška nesąmonė. Tai yra korupcinis klausimas - 100 procentų.
Sunkiai suvokiama, kad galima sudaryti su miesto autobusų stoties nuomininku sutartį 30-čiai ir daugiau metų, kai maksimalus remonto nusidėvėjimas skaičiuojamas 15-kai metų. Po 15 metų praktiškai viskas nusidėvi, ir visiškai lieka neaišku, kas stotį prižiūrės likusį laiką. Vienu žodžiu, pilna nesąmonių pridaryta dėl miesto autobusų stoties nuomos.
Manau, kad savivaldybės vadovai dabar pagal autobusų stoties nuomos sutartį iš UAB „Autovelda“ nelabai ko gali reikalauti.
Galvoju, kad noras miesto autobusų stotį perimti Anykščių rajono savivaldybės žinion yra geras, nes anksčiau ar vėliau tai reikės padaryti. O dabar tik prarandame laiką, galimybę miesto autobusų stotį susitvarkyti, pavyzdžiui, gaunant kažkokią europinę paramą.
Tą klausimą reikia spręsti iš esmės, o dėl to, kas tokią autobusų stoties nuomos sutartį pasirašė, reikėtų atlikti tyrimą, nes tai akivaizdžiai korupcinė sutartis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ram ta drylia !

  Nuoroda

  Pono Šližio jaučiai
  Žolę ėda oriai
  Paaukotais stočiai
  Būti jie nenori

  O miestas Anykščių
  Nusipaišė gaidį
  Kad remontuot stotį
  Prisprašytų Preidį.

  Jiems Preidys atsako:
  Aš ne kiaulių maras
  Tai kas , kad Žiogelis
  Ant many ir baras!

  Pochui man ta stotis
  Jos neremontuosiu!
  Galit išsipirkti -
  Dykai jos neduosiu !

  Prieš 4 savaičių
 • Tik Bliamba :)

  Nuoroda

  Japonai aerodromą ties Osaka pastatė pakrantės saloje. Tiesiog tą salą pailgino ir dabar visokie dviaukščiai Boingai bei Eirbasai leidžiasi ir kyla minučių tikslumu. O juk mes turime Rubikiuose Didžiąją salą!!! Pailgini, sujungi su kita ir valio! Viskas paprasta ir aišku. Čia jums ne medinę pilį statyti ! :)

  Prieš 4 savaičių
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  Sakiau gi aš jums, kad be aerodromo Anykščiai neišsivers. Va ten ir autobusų stotis pritaps. Iš lėktuvo į autobusą ir bildi namo. Arba atvirkščiai. Labai pagerintų emigracijos rodiklius. Tik va kur statyti? Ar Katlėriuose, ar Kurklių pievose? :) :) :)

  Prieš 4 savaičių
 • jai viska zinai

  Nuoroda

  ir kad korupcija yra ko nesikreipi i teisesauga o tik liezuviu malti ,juk tarybos narys esi

  Prieš 4 savaičių
 • Sutartis

  Nuoroda

  ''29. Nuomininkas, savivaldybės tarybos rašytiniu sutikimu pagerinęs (atlikęs rekonstravimą) išsinuomoto turto, turi teisę į turėtų būtinų pagerinimo išlaidų atlyginimą, įskaitant jas į nuompinigius. Išlaidos bus padengiamos užskaitos būdu, tai yra nuomininkas bus atleistas nuo nuomos mokesčio mokėjimo tol, kol bus padengtas Nuomotojo įsiskolinimas Nuomininkui už atliktus komplekso rekonstrukcijos ir su tuo susijusius darbus''. Kas savivaldybei trukdo įvykdyti Civilinio kodekso nustatytą prievolę atlyginti turto pagerinimo išlaidas (padengti nuomotojo įsiskolinimą )? Ir Preidys iš kreditoriaus taps skolininku, privalančiu kas mėnesį mokėti nuomos mokestį. Nėra skolos nėra ir delspinigių.

  Prieš 4 savaičių
 • Vitalija

  Nuoroda

  Prieš išnuomuojamt reikėjo tartis su nuomininkų,kad stotį sutvarkytu,juk kurortinis miestas.Asfaltas duobėtas,plytelės ištrupėjusios.Arba Europos sąjungos lėšomis sutvarkytų.Nepykit ant manęs,tiesiog graudu darosi ir tiek.

  Prieš 4 savaičių
 • tegu Preidys tą stoti

  Nuoroda

  apsikabinęs laiko.Geriau prjektuokit kitą sename turguje ir bus moderni autostotis,ir kalnų parkas čia pat. Vistiek Preidžio stotį teks griauti visiškai.Toje vietoje pastatysit ką nors kitą reikalingą daiktą.

  Prieš 4 savaičių
 • Klausymas

  Nuoroda

  O KAS atsakingas buvo už tokius sprendimus ?

  Prieš mėnesį
 • aišku kas

  atsakymas į: Klausymas Nuoroda

  Gervinskas ir liberalų partija.

  Prieš 4 savaičių
 • JonathanCook

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>    www.scansweb.com     

  Prieš mėnesį
 • Ka papasakos meras pasirašęs sutartį

  Nuoroda

  ? :-)

  Prieš mėnesį
 • Nei jo, nei majo...

  atsakymas į: Ka papasakos meras pasirašęs sutartį Nuoroda

  Tai kad meras tokių sutarčių nepasirašinėja. Tai - administracijos direktoriaus funkcija! :)

  Prieš mėnesį
 • Ką dar paskys patarėjai-daktarai?
  Kur PINIGAI !!!-???
  Reikia europinių pinigų!
  Pinigo bus-bus, auto-bus :)

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Jeigu nekvepėtų ES pinigai, tai visiems viskas būtų gerai!
  Klausimas atviras- kas lleidžia (ar nėra korupcijos) nesilaikyti gaisrinės saugos reikalvimų kai kurių asmenų valdomose privataus verslo objektų teritorijose, keliant grėsmes gaisrų ar kitų nelaimingų atsitikimų pavojų rizikas ?

  Prieš mėnesį
 • A.ne?

  Nuoroda

  Kol ištirsi - tai ir prasmirsi... Na o tie Vaigino šlovingai vadovaujami vietinės reikšmės biznieriai negali susimesti ir išcackinti tą stotį iki superinio lygio? Gi pigiau kainuotų, negu bažnyčios duris padaryti !

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: A.ne? Nuoroda

  Praeis rinkimai ir vietinės reikšmės ''špokinyčių'' biznieriai gali tūrėti nemalonumų...nepriklausant rinkimų rezultatams...pagalvokite...

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: A.ne? Nuoroda

  Na na, ramiau! Vaiginas padovanojo miestui vėliavą :)

  Prieš mėnesį
 • Kakoj problem ? :)

  Nuoroda

  Paaukojus porą - trejetą Šližio jaučių stotis tiesiog macenatiškai suspindėtų !!! :) :) :)

  Prieš mėnesį
 • nesimato

  atsakymas į: Kakoj problem ? :) Nuoroda

  kažkodėl mecenatų, bet patarimų - sočiai

  Prieš mėnesį
 • Apsigraibyk

  atsakymas į: nesimato Nuoroda

  O tai pats ko nemecejonauji? Galėtum irgi paremti nenubiednėtum nuo to.

  Prieš 4 savaičių