Anykščių rajono savivaldybė susirūpino miesto autobusų stotimi, kurią iki 2039 metų yra išnuomojusi UAB „Autovelda“. Savivaldybės vadovai nuomininkui priekaištauja, kad autobusų stotis yra apleista, netvarkoma, todėl gadina miesto veidą. Nuomininkui taip pat pasiūlyta autobusų stotį perduoti Anykščių rajono savivaldybės žinion.
„Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip, jų akimis, šiandien atrodo miesto autobusų stotis, bei klausė, kokiais keliais reikėtų spręsti jos sutvarkymo klausimą.

 Alvydas GERVINSKAS, buvęs Anykščių rajono meras:

- Autobusų stotis, dar iki man tampant Anykščių rajono meru, buvo išnuomota UAB „Autovelda“.Tuo metu savivaldybės biudžetas buvo labai mažas, slėgė didelės buvusių savivaldybės vadovų paliktos skolos, o autobusų stotis buvo griūvanti, iš tikrųjų baisi, jeigu pamenate. Nebuvo kitos galimybės ją atstatyti. UAB „Autovelda“ ją suremontavo, atstatė praktiškai naują stotį. Kad ji tai galėtų padaryti, savivaldybės specialistų buvo paruoštos tokios sutartys, kad per autobusų stoties nuomą kompesnuojasi patirtos remonto išlaidos.
Dabar miesto autobusų stotį reikia remontuoti, o kodėl jos nesutvarko dabartiniai jos savininkai, negaliu atsakyti į šį klausimą. Man atrodo, kad tam nereikia ir didelių investicijų - pastato sienas reikėtų nušveisti, perdažyti, ir stotis vėl gražiai atrodytų.
Manau, kad jei savivaldybė mato, kad būtų geriau miesto autobusų stotį perimti savo žinion nei priversti esamą nuomininką sutvarkyti ją, nemanau, kad blogas sprendimas būtų su UAB „Autovelda“ nutraukti nuomos sutartį.
Aš nepamenu, kas buvo rašyta toje sutartyje, kuri buvo pasirašyta prieš 15 ar net daugiau metų su UAB „Autovelda“, bet, žinoma, dabartinis miesto autobusų stoties vaizdas man nepatinka.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Smalsu prisiminus

  Nuoroda

  Tuo metu, prieš 15 m, remontui išleista milžiniška 400 tūkstančių litų suma. Daug kas patyliukais ir garsiau kalbėjo, kad remontas tiek kainuoti negalėjo ir kad galimai "kažkuri partija" o gal ir tuometinė valdžia, čia "pasišildė rankas". Gal tą epizodą galėtu pakomentuoti ponas Gervinskas?

  Prieš 4 savaičių
 • Šeimininkas

  Nuoroda

  Kada mieste bus šeimininkas ? ? Koks seimininkas tokia ir tvarka mieste .

  Prieš 4 savaičių
 • Keliautoja

  Nuoroda

  Gal jūs nebuvote Panevėžio autobusų stotyje, jei taip rašote?

  Prieš mėnesį
 • jasonbpak

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>>    www.scansweb.com     

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Galimybė visada yra, tik ne visada galintys yra...

  Prieš mėnesį
 • Ass

  Nuoroda

  Viskas gerai su ta stotim tik baisu ainant kad kojos neissisuktum tereikia perkloti trinkelės ir bėda bus išspręsta

  Prieš mėnesį
 • Darius

  Nuoroda

  jus visi tik lojate bijote atsakomibės.Puntuko aikštelė centre viežbucio.kirpėjos darba vazuoja..pardavėjos...pilna visada aikštelė ..miesto centre 15min turi but maksimum..nemokama..

  Prieš mėnesį